Съобщение

Collapse
No announcement yet.

=VNVV= във ВЕФ 2...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #46
    Така е трябва да имаме вечер на ескадрилата както имат и някои други ескадрили....
    su27 AKA =VNVV=Stoyanov
    ______________________________
    "Ще се видим във Валхала!"

    Comment


      #47
      Стягайте се - във VEF ще се местим на Кубан и едновременно с това на АЕР . Чакат ни нови самолети и по-големи предизвикателства . Противника ни ще става все по-силен и по-многоброен - така че ще имаме нужда от всяко крило и всяка цев :roll: .
      Salute!

      Comment


        #48
        Здравейте орли вести от фронта!Над кубан е жега има доста Ла-5 а и нещо с тоя експанжън густав сякаш не катери добре.Изкарах 3 мисии на първата се гърмях с якове но нито аз тях нито те мен ,на втората един Ла 5 все пак ме цапна и после с още двама ме обърнаха на прострелочна мишена но аз правех всякакви пируети и се добрах до наша територия и кацнах в полето.Третата бях на 110 атакувахме летище до морето.Зенитки от всякъде!Все пак пикирах и ударих един Ил-2 в буксата и веднага назад-пред очите ми един 110 се разпадна от зенитен огън но един кораб удари десния ми двигател.Въпреки това се добрах до Новоросийск и даже атакувах един Як 7Б но мотора се запали и макар че го угасих и пуснах пожарогасител не овладях огъня накрая послушах настойчивите подканяния на колегите и скочих като насочих самолета извън летището.Бф 110 е як безпроблемно издържа две атаки на Як 7б а те бяха силно затруднени от задния стрелец и стреляха от далеч и бързо свиваха встрани.Айде на бой че Луфтвафе е бая оредяло

        Comment


          #49
          Моля за съвет-как се прави ОПреквест на ВЕФ вече 5-6 пъти ме карат да правя обаче изобщо не ми е ясно къде да отида и какво да направя предполагам че Багата ще е най запознат.Снощи се бихме 110 срещу Ил-2 пълен разгром на Иловете после бомбардирах гара и накрая малко преди кацане изскокна един АИ Як и само с един къс ред уби пилота направо умрях на мъка но случва се и в най добрите семейства.И накрая АЙДЕ БЕ ГОСПОДА ОФИЦЕРИ ФРОНТА КИПИ ДОКОГА ЩЕ СЕ МОТАМЕ!

          Comment


            #50
            Dobromir написа
            Моля за съвет-как се прави ОПреквест на ВЕФ
            Трябва ти паролата, която се задава при регистрацията на ескадрилата във VEF и после на тази страница http://66.114.65.249/vov/site/FAQ.htm е описано точно как става това.
            Salute!

            Comment


              #51
              dobre de nie registrirani li sme izob6to fuf VEF2 :?
              6toto gledam tia statistiki niama =VNVV=???
              =VNVV=Shtek4o
              When I die, bury me.Hang my balls on a cherry tree!!!

              Comment


                #52
                Здравейте момчета.Моля ви кажете ескадрилната парола че днес два пъти се излагам с тоя опреквест.Има и други лоши новини -на ВЕФ вече няма око над целта така било по реално верно е ама и доста по трудно трябва да си помниш брифинга и то подробно!Да не говорим за прихващачите тяхната става още по зор за там отборната игра и ТС ще станат решаващи.А руснаците караулят кацащите гадовете снощи тока го отнесох а нашто ПВО са леваци!А дес в мисия 16861 съм в пълен мрак-верно мен ме дропна ама вижте я -от 7 П-40 6 са КИА а от 8 немци 4 са кацнали 2 КИА 1МИА 1ДИСКО немците са свалили 4 самолета руснаците 2 наземни цели 8 за сини 5 за червени и РУСКА ПОБЕДА!!!!!!Който ме светне защо черпя една мускатова!

                Comment


                  #53
                  Мамка му Калине съжалявам че така тъпо те убиха.Изгледах 3 пъти записа според мен зенитките те нацелиха в момента на вираж.А тоя Пе-2 се пръсна като бомба!Изкарах мисията до край но руснаци нямаше в моя сектор този влак беше интересен но с тия две летища си беше жива авантюра да се атакува.Мисля че точно влака те нацели ти бе точно над него.Чао утре ще си го върнем брат!

                  Comment


                    #54
                    Мдаа... какво се случи все още незнам...на страницата не ВЕФ пише че ме е утрепала пе-2ката?но как??? гледах записа 3 пъти и не можах да си го обясня....атака от чист 6 не проведох и за 5 или 6-те атаки имах само 2 слаби попадения....за мен единственото обяснение е че като се взриви ударната вълна е помела и мен и заради лаг-а се забави кил-а... но ето пускам тука записа може да има и други мнения:

                    атаки на Пе-2 (ветеран) ВЕФ 700к, за тези които се чудят как да атакуват Пе-2 може да им е интересно как аз подходих аз в случая.
                    su27 AKA =VNVV=Stoyanov
                    ______________________________
                    "Ще се видим във Валхала!"

                    Comment


                      #55
                      Здравейте всички.Калине след множество прегледи на твоя и моя запис смятам че наистина взривната вълна те е свалила но и лага има пръст в цялата работа.През адобе фотошоп си разпечатах карти и сега си правя планшет за мисията и това много ме улеснява!На фронта се мяркат вече и Фв 190 но много рядко.Иначе често има 110 но там трябва да се тренира прикритие защото руснаците се поокопитиха и сега свалят повече 110.Доста сваля и тяхната зенитна артилерия.А руски бомбери се мяркат рядко най често атакуващи самолети са И-153 чайка които са много маневрени а и сега всички АИ са ветерани.Другата лоша вест е че много зачестиха дропванията което за нас с лошата връзка е много неприятно да не говорим за лагването без което почти нямам изкарана мисия.Едно от нещата които може да правим в по масово участие е да хоства наш човек -това би ни дало известно предимство.Е ,тва е за сега чао!

                      Comment


                        #56
                        Здравейте пак.Снощи изкарах интересна мисия на ВЕФ -17694.Свалих един Як-7Б но интересното бе после.Под ескортираните от нас Ю-88 видях Пе-2 летящи на изток.Имайки в предвид че руснаците вече бяха изгубили 70% от изтребителите си се спуснах в атака но за мой лош късмет ми лагна точно като заставах на позиция.Следващата картина бе вече пред Пе-2.Тръгнах на нов заход но видях някакви самолети зад мен.С имелман установих че това са двойка Пе-2 които стръвно ме гонеха и стреляха.Започнах серии от маеври за да им се изплъзна -тона ,пикирания ,летене на нулева височина но не тия бяха като залепени!Накрая се усетих че с пикиране не мога да избягам на по тежка машина и дръпнах нагоре като дадох ръчен пропелер и така се откъснах.С 10% гориво колкото ми бе останало реших да не се пробвам повече на тия дяволски Пе-2 и си тръгнах към базата.На кацане ме изненадаха два Ю-58 които също кацаха но се разминахме някак си.Поздрави от фронта!

                        Comment

                        Working...
                        X