Съобщение

Collapse
No announcement yet.

=VNVV= във ВЕФ 2...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    =VNVV= във ВЕФ 2...

    Започна славния път на =VNVV= във ВЕФ!
    Нашият славен орел, героят от ВЕФ1 Багатур, който се бие за Родината под псевдонима KHAN откри сметката на свалени вражески самолети, като в две мисии свали един бомбер и два изтребителя, имали наглостта да застанат на пътя на безстрашния български орел!
    Чест и почитание за Khan, за ескадрилата, за България!


    #2
    И после още два Мига, ама единия се разби близо до базата си и пилота(пилотката в случая), скочи и не ми признаха кила)

    Между другото, пратате си данните да ви регистрирам. После ще опраим митко като командир. регистрирах и =BgAF= също.

    Начи пратете ми две имена, мейл, URL за картинката ви ,име и парола(ако искате, ако не аз щв ви занача пароли като имената ви, бие после ще си ги смените). Също и кажете ако искате да хоствате ВЕФ.

    Comment


      #3
      Какво съм аз за държавата и какво е държавата за мен?

      Ники ти направо си ги разбил тия хора. Само така :tup: . Да видим как ще оправим нещата, че много неща липсват- нямахме готовност още сега. Дано някой измисли подходящ банер за ескадрилата.
      А и с летенето не всичко е готово още, но с времето всичко би трябвало да дойде на мястото си.
      Salute!

      Comment


        #4
        Здравейте!
        Сигурно сте забелязали че последната седмица ме няма никакъв,но си взех малкко отпуск,по своя воля
        Та не съм следил форуми и такива неща .... и явно съм изпуснал ...щом вече и във ВЕФ летите
        Ще ми трябват няколко часа довечера за да си възвърна летателната подготовка.... и можем да направим едно ВЕФ-че Дано не сте ми дали самолета на някой новобранец,че ще ви избия не съм дезертирал!
        За банери и такива неща мога да дам предложения.......
        Поздрави!
        Ще се видим довечера.....
        su27 AKA =VNVV=Stoyanov
        ______________________________
        "Ще се видим във Валхала!"

        Comment


          #5
          Stoyanov каза:
          За банери и такива неща мога да дам предложения.......
          Разбрах, че си направил вече банер - така че направо го давай да го сложим на сайта . Не знам как би се приела идеята за PaintSchemes на regiment, но ако е добра идея - всеки ще си го сложи на самолета - да си личим кои сме .
          Ще се видим довечера :tup:
          Salute!

          Comment


            #6
            Три пъти УРА УРА УРА!!! за Багата браво само така,дано за в бъдеще да стигнем неговото ниво и да треперят като видят =VNVV=.Успех и само така БЪЛГАРСКИ ОРЛИ!!!!!:tup: :tup: :tup:
            =VNVV=Shmitza
            Днес съм вихър и стрела,
            владея царство без предел
            и съм със разперени крила
            и със сърцето на орел.....
            _______________________________________
            Въздушните на Негово Величество Войски

            Comment


              #7
              Аз мисля, че беше рано за регистрация. Всички имаме още много да учим, но може би така е по-добре - ще се учим от ход. Няма да се даваме без бой. :tup:

              Колкото до банера :lol: :lol: :lol:, той е пред очите ви. Вижте под мнението на Стоянов. Той го е правил.



              А това е http://www.boinaslava.net/~shilo/bg_...t_let_them.jpg URL-то му.

              Може да има и вариант с челна атака. Възможна е и версия с надпис на английски. Така мисля, че е по-добре.

              Трябва и емблема на ескадрилата.
              =VNVV=Shilo
              Въздушните на Негово Величество Войски

              Comment


                #8
                SHMITZA_BG каза:
                Три пъти УРА УРА УРА!!! за Багата браво само така,дано за в бъдеще да стигнем неговото ниво ...
                Хайде да слезем на земята и да не забравяме, че става въпрос за =VNVV=Khan aka Bagatur - неговото ниво може да доближат един най-много двама (кой знае). Но на половината от неговите възможности да придобием - пак ще супер, защото се опитвате да се сравнявате с един от най-добрите и забележете - не измежду нас, а в света. Така че нека успехите на едни от нас не ни заслепяват и попречат за правилна преценка, нито пък при първоначален провал не настъпи отчаяние, а напротив - още по-голямо амбициране и решителност за себедоказване :tup: .
                До VEF ще бъдат допуснати само тези които заслужават. А =VNVV=Khan заслужава най-много от всички ни (ако нямате нищо против ). Другият вариант е да се впуснем още сега във ВЕФ мисии и да се излагаме с лоша статистика (е вярно Ники от време-навреме ще идва да я пооправя), но кажете така ли трябва да бъде :?
                Salute!

                Comment


                  #9
                  Здравей Хане браво за победите и най много за регистрацията.И аз съм се пробвал в 10 мисии на ВЕФ но от старата си немска ескадрила с ник ~II/JG52_Dob и с радост ще дойда да се бия за Българска ескадрила.Запиши ме моля те адреса ми е dobsan1963@abv.bg а в нашата съм =VNVV=Rosev.За тези мисии съм свалил 1 И-153 ,3 Пе-2 и 1ЛаГГ-3(мисля че само той беше с реален пилот) и на земята 3брААА и 1По-2 ,4 пъти съм свалян-веднъж от свой.

                  Comment


                    #10
                    Ето едно просто примерче за банер,то е за сайт но мога да направя нещо подходящо.... поне идеи доста имам,но трябва да ги обсъдим.....


                    su27 AKA =VNVV=Stoyanov
                    ______________________________
                    "Ще се видим във Валхала!"

                    Comment


                      #11
                      Случилось то что случилось)))
                      Славяне будут воевать против славян.........
                      Вс¸ как всегда.....
                      Правда РОСС мало летает в ВЕФ
                      В основном в ВОВ
                      Ну что ж будем воевать..........а жаль..........
                      На "летучем голандце" впервые в нашу честь запалят факела

                      Comment


                        #12
                        Вижте нашият орел =VNVV=Khan какво ги е направил и тази нощ

                        Мда - 888 точки само за две нощи, а и награди - три кръста. Мдаа....
                        Ники само толкова ли можеш LOL .
                        Давай все така - ти си нашата гордост :tup:
                        Salute!

                        Comment


                          #13
                          Велес, не грусти Ето только игра

                          Руские для нас всегда братушки будут

                          Comment


                            #14
                            Здравейте момчета !Зор си е ВЕФ-а ама е интересно ,а някои работи даже не ми стават ясни.Хане в оная мисия дето летяхме заедно тоя Ил с който се бих на записа ясно виждам как се плъосва на летището а екипажа му скача аз самия кацам по корем 3-4мин след него на машина не толкова засегната като него а точките са за него.Халал да му са тва е игра.Наистина ориентацията на тия бели карти ми е ужас.Карал съм яхта и знам какво е компасен курс и засичане по ориентири само дето тука няма Джи Пи Ес - обаче на бялото много се обърквам.А за фронта според мен трябва да тренираме в коопи а не на догфайт и то в мисии с трудност като на ВЕФ.Това си само мое мнение не го налагам.А със Стоянов направихме двойка и беше добре само в атаката сгрешихме изгубихме се един друг а руснаците бяха много и ни навалиха и естествено скоро свалиха -на записа там се вижда че няколко меса гледат от разстояние и не се месят явно за мен поне не са опитни и ги е не се решават да се бият

                            Comment


                              #15
                              има и още един момент... може да не могат да различат свой-чужд и да не се решават на атака че да не свалят някой свой
                              аз по тая причина не се хвърлям на ВЕФ докато не почна поне от разстояние 700-800 м да ги различавам ... или там колкото е предела ама засега не знам какво да гледам
                              давайте съвети PLS


                              Dark Galaxy ---> GoodKnight

                              Comment

                              Working...
                              X