Съобщение

Collapse
No announcement yet.

=VNVV= във ВЕФ 2...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #31
    Два! Два Яка съборих, немаше повече

    Месерите имат по тлъсти точки. Ла-5 и МИг-2 и те имат такива трлъсти, ама се различават. А и аз ако е далече самолета си зуумвам на най-големия суум колкото да го опозная. Тва е ключов момент. Спестява завои и лутане да видиш кой е тоя на гъза ти и т.н.

    Аз не знам кво чакате, виждам замираща активност! Не били готови... Никога няма да се почувствате готови, гаранция Франция. И винаги ще ви е страх, както и мен, въпреки че имам над 1500 официални мисии летяни.

    Айде

    Comment


      #32
      Мамка му утрепа ме снощи един Хърикейн чак ме заболя.На следващата мисия се бих като звяр Багата беше ябо на набараха ги хърикейните и ... хвърлих се там беше месомелачка ударих два хърикейна и то от близо но не паднаха после захванах един Миг 3 който гонеше Месер и го уби но и аз го гърмях докато имах патрони.Като свършиха кацнах наврях се до един хангар и зачаках.Както и очаквах на кацане от 6 руски самолета 4 се разбиха на кила беше или за ААА или инцидент за мен нищо!Затова на следващата това Су-2 го гърмях докато стана на огнен облак следващото доста го опърлих ама отгоре заваляха Мигове а аз без муниции хукнах към пистата направи успешен номер- след рязък завой на малка височина изключих мотора Меса рязко забави пуснах клапите и над земята колесник така кацнах успешно а ония проскочиха а за втория им заход вече бях излязал така че ония си останаха насаме с зенитките.Поздрави от фронта и айде чакаме подкрепления че ОКЛ е закъсала здраво!

      Comment


        #33
        искам да питам, сега когато новият експанжън за ИЛ2 е налице
        битките в ВЕФ с каква версия ще се играят.?
        I love fucking army
        and she loves me, fucking me.

        Comment


          #34
          Засега във VEF продължава да се лети с версия 1.22. Това ще е още няколко дни и после се преминава на АЕР .
          Salute!

          Comment


            #35
            Здравейте искам да споделя малко опит-вчера отнесох два КИА от лаг та замръзне ли ви за повече от 3сек веднага рестарт шанса е 50 на 50 Дисконект или КИА а инак 100% убит-да му таковам на нета. А на мисия 16147 набарах кацащи 2 ЛАгг бяха в кърпа вързани ама ААА така ме цапна че направо ме разби с гъст черен дим и едва пърпорещ двигател се добрах до бетонната писта и се плъоснах по корем а наоколо шареха трасета от Лаговете но ме дава кацнал така че можете ли на своя писта и аварийно кацайте врага пак не взема точки само гледайте да сте под 220км в час и да докосвате с корем аз лично пускам в последния момент колесник той се троши но доста убива скороста.Ударените от Бот бомбери изтребители трябва да се гърмят до пълно разрушаване щото кила отива на бота така стана последната мисия викам си тоя пада да му дам шанс да скочи но останах без победа.Нищо де пак си падна.Атакуващите наземни цели И-16 и И-153 са удобни за атака преди да пуснат бомбите после така се въртят че свят ти се завива а и го правят на 50-100м така че си гориш отвсякаде а в последно време бот водените са като отнесени хич не си дават зор да прикриват Яка си лети зад мен а той зад него и хич не се пробва да гърми!

            Comment


              #36
              мдаа много rookie-та има и от двете страни.... виж ми последните убийства и ще видиш
              su27 AKA =VNVV=Stoyanov
              ______________________________
              "Ще се видим във Валхала!"

              Comment


                #37
                Аз не препоръчвам излизане от играта, ако сте повреден. Парсъра на лога ще те покаже КИА, ако сте повреден и излезете в рамките на 3 минути след това. Направено е с цел да се възпрепятства излизането като видиш зор с някой на гъза ти. Същото важи и за излизане в повече от 10 или 15 процента от мисиите ти в текущия живот. Не помня колко беше шанса, май е 50% да получиш КИА. Преди имаше проблем с излизането от играта, за да си спасят пилота. След тези промени, никой не излиза както му падне. Така че, преди да натиснете дискънект, мислете два пъти.

                Comment


                  #38
                  Не става дума да бягаш като те награбят а за лагване мен ми отиде съвсем здрава машина просто лаг над 3 сек е вече доста рискован а да бягаш без лаг не е честно по добре скочи.Мале тая вечер РЕ с Багата ме разбиха то и ние с Емили ама тея кат налетяха..Е имахме и 4 Г-2 ама тия нападат в куп да не си им отпреде срам не срам побегнах повъртях се над пистата и в удобен момент когато Яка получи доза зенитни снаряди кацнах аварийно и беж.Това беше най голямата касапница дето ми е минавала през главата до сега!

                  Comment


                    #39
                    Здравейте пак!Разглеждах системата за точки и ми направи впечатление че за танк дават добри точки.Честно казано бомбомятането ми е доста зле без външен изглед моля който е по в час с темата да сподели малко опит.Например може ли Хе 111 автоматично да хвърли бомбите над целта.На 109 с 4 малки бомби е по лесно но с голямата 250-500 трябва да се внимава че и теб отнася а на щуката пикирането със въздушни спирачки си е малко авантюра а и пак не е голяма точноста.С новия 110 малко ще се подобри работата но още не са пуснали аддона на ВЕФ.Абе и тия се осират с тези Емили на генератора какво сега до 1945 ли ще летим с тях?На два пъти ми се случва като има Емил и ВВС почват веднага да пишат ОКЛ моля не напускайте!А и къде е въздушния мост чат пат се мярка някой Ю-52 ама умряла работа а реално небето е било черно от тях.

                    Comment


                      #40
                      Zdrasti Dobromire
                      Edin suvet pri bombardiraneto - naglasi settingite na "bomd delay" na 2 ili poveche sekundi. Taka imash vreme da se otdalechish ot zelta predi bombata da e grumnala i explozijata ne moze da te zasegne.
                      Pri bombardirane s Ju87 i FW190 - ako atakata e s ugul po-goljam ot 30*(gradusa) vzemi zelta tochno v sredata na mernika i pusni bombata na okolo 100-150m (pri FW190) i na 500-700m(pri Ju87) nad zemjata. Tova shte ti dade tochno popadenie i vuzmoznost da izlezesh ot pikiraneto. V protiven sluchai verojatnostta da se zabiesh kato meteorit v zemjata e mnogo goljama .
                      Kolkoto za bombardirane s He111, nuzna e dosta praktika offline. Nai-vazno pri nego e da se opredeli pravilno visochinata i nai-veche skorostta. Realnata skorost e razlichna ot tazi kojato imash pokazana na speedbara. V diska na FB ima sravnitelna tabliza. Kogato izpulnish tezi dve osnovni iziskvanija, vkluchvash sistemata za avt. bombardirane - tja shte svurshi ostanaloto .
                      Privet
                      =VNVV=ED

                      Comment


                        #41
                        Bombomqtaneto s Emil e fasulska rabota. Hwashtash w pricel, sys 30ina gradusa pike, digash 3-4 nad celta i ot okolo 300metra psuaksh, kato piketo pochwa ot 1500 metra primerno. Pri ataka na tankowe koito se dwizat - idwash im izotzad i celish pred pyrwiq tank w grupata, ako delay na bombata ti e po golqm ot dwe sekundi. Az mqtkam s 1,5 sekundi delay, stoto inache ako nqma direktno popadenie, dwizeshtite se brnirani celi trudno se wzriwqwat.

                        Ako ste dwoika - pyrwiq da mine mnogo nisko nad tankowete ili kolonata. Tankowete se skupchwat i spirat za da pukat po pyrwiq, wtoriq moze da unishtozi 4 tanka s edna bomba.Ako e kolona s AAA w neq, AAto spira i okolo nego se skupchwat ostanalite koli. Za koloni e po dobre 4xSC50 wmesto 1xSC250.Az ako imam wreme, gi izchakwam da zastanat na zawoi i da se priblizat edna do druga. Posledniq pyk imahah 8 koli navednyz.

                        Drugo - pyrwiq mqta bombata w nachaloto!!!!! na kolonata. Za da se sprat i skupchat kolite otzad i wtoriq da moze da da opatka navednyz.

                        Comment


                          #42
                          Днес направихме две мисии в двойка с Калин и беше супер.На първата ние с Е-4 нападнаха ни ЛаГГ 3 но ние се разделихме те по мен засегнаха ме но Калин свали единия а другия избяга той ме прикри и аз кацнах.На следващата се бихме с РЕ аз свалих РЕ Папурнек после прикрих Калин който бе ударен кацна и аз тръгнах да кацам но РЕ Чорни ми засегна челното стъкло с пикиране се измъкнах и кацнах но макар че угасих мотора излязох бързо -над мен ония вече пикираха и после ме дава дисконект а кила ми е даден на друг ама вече свикнах.(в играта ясно ми даде че аз го свалям)За капак на по следващата ме уби свой като идиота даже отказа да се извини и то щото трябвало да го видя-кой вижда идващия отгоре или издигащия се отдолу-в случая той.Правех челна атака на два мига и изведнъж отдолу зад тях изскокна Мес аз се гмурнах под него но той стреля и ме уби.Абе на ВЕФ става каша хоства се и на 1.22 и на АЕП .Или да се минава на АЕП или..А тези дни отнесох 7 КИА -главно от пинг-не играйте над 800 става мазало нито може да прихванеш нито да бягаш трепят те а ти още не си разбрал!

                          Comment


                            #43
                            Да когато сте 2-ма във ВЕФ е съвсем друго.....,аз лично след това опитах 2 соло мисии които бяха за по 4 човека и понеже подцених врага(не ми бяха познати като имена) реших да натоваря Г2 с доп.оръдия и 100% гориво и да трепя наред.....
                            .....е да ама не
                            Така, с риск да стана досаден:
                            Ей стига сте се кумили бе! кво като ви убиват,какво пари ли губите от цялат работа!?Айде по-смело, в редички по 2-ма , хващате другарчето за ръчичка и към ВЕФ!!!
                            su27 AKA =VNVV=Stoyanov
                            ______________________________
                            "Ще се видим във Валхала!"

                            Comment


                              #44
                              Относно VEF - =VNVV=ED имаше идея да доведе започнатото от него обучение до някакъв завършен вид и тогава всички на фронта. Разбира се това може да стане и още сега, но от уважение към това което прави началника по летателната подготовка - по-добре да се изчака. Достатъчно подготвените като Стоянов, Стеф и др. могат да летят - NP. Двойката си е по силна тактическа единица, така че желателно е да се лети винаги по този начин (има ескадрили в които са забранени самостоятелните изяви във VEF).
                              До няколко дни и кашата с различните вирсии ще се оправи - така че може да се използва това време за въпросното обучение.
                              Salute!

                              Comment


                                #45
                                Номерата които показва ЕД са наистина много полезни и на ВЕФ вършат прекрасна работа.Според мен наистина съвсем зелени не трябва да влизат в бой но ние си имаме доста добри пилоти а номера че трудно се събираме повече от 5-6 човека -верно всеки си има работа но поне веднъж седмично трябва да го правим и поне веднъж седмично да участваме по масово на ВЕФ.Според мен нищо не може да замени истинския бой.АЕП върви вече здраво на фронта снощи захванах един Хърт и тъкмо го насолих зад мен изскочи едно пъргаво гърче с подкрилни и даде залп по него но през мен и ми откъсна крилото да го....Странното беше че моя Хърт макар и яко ударен нито задими нито имаше видими поражения но след минута внезапно се взриви във въздуха.Скочих и отървах кожата ама аман от свои.

                                Comment

                                Working...
                                X