Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Посолство на НВ Джордж VI

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Посолство на НВ Джордж VI

    Тук може да се обръщате със запитвания и декларации към Обединеното Кралство Великобритания, както и да изпращате официални дипломатически мисии.
    XV mile the sea brode is
    From Turkey to the Ile of Rodez...

    #2
    Днес в Саутхямптън акостира Корабът "Нагато" на Негово Императорско Величество Микадо Парабелум. На борда му е новият японски посланник Хирокоши Мацуяма, който носи акредативните писма за назначаването си, както и подарък за Негово Величество Кралят на Великобритания- 1000 годишна катана и 500 годишен сервиз за чай-японски порцелан!
    Пред журналистите от вестник " The Times" дошли да отбележът събитието, Негово Превъзходителство изрази готовността си да сътрудничи заедно с великата Британска нация за опазването на мира !
    То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

    Comment


      #3
      Ваше Величество,

      За предoставянето на своите акредитиви пред Вас и Вашето правителство има честта да се представи пълномощният министър на Австрайлийския съюз и Върховен комисар за Великобритания и Северна Ирландия лейди Никол Кидман .

      Тя е упълномощена да представя официална Канбера при Вашия двор.

      Желаем на Негово Величество дълго царуване за благото и на двата народа!

      von Danitz - premier
      Kanbera

      княз Крылов - настоящото си е модераторски произвол, обаче....Никол Кидман рулеееез!!!

      Imperial: малко администраторски произвол, обаче, напълно подкрепям горното

      Comment


        #4
        Хехе, Негово Величест... глупости! АЗ съм много доволен от новия представител на Австралийския съюз и с радост я приемам в моето лег... така де, двор
        Само това Върховен комисар за Великобритания и Северна Ирландия малко ни притеснява - да не би да имате някакви претенции?

        (Малко спам и от мене, хихи)
        XV mile the sea brode is
        From Turkey to the Ile of Rodez...

        Comment


          #5
          Претенции, абсурд, само за джентълменско отношение към лейди Кидман и наистина защо в постинга ми трябва да се появяват странични цветове? Така ли започваме редовни дипломатически отношения? С Лондон?!

          Comment


            #6
            За това с червеното е виновен Крылов, па и Империал като гледам :lol: Те май и двамата са ... ъъъъ.... "Никол Кидманови бабички" 8-)
            XV mile the sea brode is
            From Turkey to the Ile of Rodez...

            Comment


              #7
              Да приемем това за недоразумение, в пакет с документите за акредитация, лейди Кидман е помолена да ви предаде и лично послание от мен, в качеството на наш представител при вашия трон. Ще се радваме на височайши отговор!

              С почит: von Danitz- premier

              Comment

              Working...
              X