Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Скин за Bf-109G-6

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #16
    Поздравления за сайта!!!

    За точността на скиновете мога да поспоря,но няма спор ,че изглеждадт добре!!!
    Между другото аз имах същата идея за разноцветните ленти,но те да бъдат на различните двойки и така от далеко да се познават....
    както е било в действителност....
    su27 AKA =VNVV=Stoyanov
    ______________________________
    "Ще се видим във Валхала!"

    Comment


      #17
      Благодаря за похвалите!!!
      Stoyanov само кажи каде другаде има грешки да ги позакърпя, освен на десния борд небоядисаната чертичка, нея скоро е забелязах и трябва да е поораява. И ако можеш разесни ми как ще са цветовете по опашките крилата и номерата, че не съм наясно с тогавашните маркировки.

      Относно за летенето само да си взема нета ( предполагам за една две седмици ще стане това) и съм дежурен всеки ден. Просто неможите да си представите колко много ми се лети. Ботовете на Ила напрово ги научих на изуст.

      При първа възможност ще се свържа с Тангра и Шило.

      За сега толкова Приятно летене всички.
      .::Check SIX::.

      Comment


        #18
        Stoyanov написа
        Между другото аз имах същата идея за разноцветните ленти,но те да бъдат на различните двойки и така от далеко да се познават..
        имам няколко питания по темата.
        ако има примерно 5 цвята за 5 двойки
        то всеки от нас трябва да има 5 скина с ВНВВ кокарди и борден номер
        та ?
        -1 - знае ли някои как може да се направи така 4е кокардите да са вписани кам страните от Остта (както са направили в еск.Партизан)
        влиза ига4а избира ВНВВ борд. N10 примерно и те се наслагват върху скина му.
        -2- някои може ли да ми прати скин на Е4,Г2 или Г6 в фотоШопски формат със слоеве( за да помогна и аз малко)
        I love fucking army
        and she loves me, fucking me.

        Comment


          #19
          За съжаление когато ми изгърмя харда изгубих всичко коетото имах като готови скинове и т.н. А иначе имам доста снимки на които може да се добие представа за камофлажа на Г-6 цата,но за съжаление не мога да ги постна тук защото,човека дето ми ги даде ще ми се обиди(снимките не са ми предоставени за тази цел)...
          Идеята е следната,че Г-6 в ицяло зелено сме нямали....първоначално сме ползвали стандартния немски камофлаж с който са дошли самолетите.След извесно време обаче заради екслоатацията или по друга причина е започнало нанасянето и на други цветове,като зеленото,но не в/у целия самолет. Има много снимки на които се вижда този RLM камофлаж на носовата част от самолета и опашката а на останалите е намацано с зеленоТемата е доста дълга защото тва си цяла наука ако се опиташ да направиш нещо достоверно.Най -важното е че общо взето правил у нас за "мацотенето"не е имало така че има всякакви чудесии,имало е даже преиод в който сме слагали само ндреевския кръст и нищо повече защото тоя самолет е щял да се разбие на 2-рия полет едвали не... до такава степен сме губили самолети при обучение...
          Единственото което мога да ви препоръчам е да прочетете повече книжки и да си изградите някаква собствена представа.Преди 3-4 години излезнаха едни продълговти книжки на ФАРТ там има доста снимки... това е от мен
          su27 AKA =VNVV=Stoyanov
          ______________________________
          "Ще се видим във Валхала!"

          Comment


            #20
            Аз по русунките на Марий Чарпев се водя. Там всички изглеждат зелени.
            Сивия камофлаж е доста труден за направа. Защото е много размацан и има много междинни цветове. Също съм виждал и един Кафяво-жълт на Стоянов.
            Reaper, мойте PSD-та са по 8мб горе-долу. А с тоя нет едвам качвам 400кб да не говорим за 1мб. Така, че за момента немога да upload-на нищо. Sorry
            .::Check SIX::.

            Comment


              #21
              Да знам ,че има разни профили по нет-а ама те са правени от чужденци които са хвърляли на боб,преди да изберат как да го направят
              За рисунките на Марий Чернев да красиви са аз лично ги харесвам много,но те са правени средата на 90-те а чак в последните4-5 години се правят по сериозни изследвания...Просто човека не е имал,много информация.... за 109Г2 знам че сме имали и с тъмносив(почти черен)-маслено зелен камофлаж освен стандартния.... Има една книжка малка за ВНВВ там има някакви профили които горе-долу стават.Няма да е зле да потърсиш и да огледаш какви са немските камофлажи по времето когато получаваме самолетите.Инче сега излезна на Оспрей една книжка която е писана от разбирачи (казват ,че са спецовете по 109 в БГ) ако пък имаш търпение до края на лятото ще излезне една книжка която ще избие рибата,но засега няма да казвам нищо повече В общи линии виждаш ,че нещата са сложнни ако се търси достоверност....
              su27 AKA =VNVV=Stoyanov
              ______________________________
              "Ще се видим във Валхала!"

              Comment


                #22
                Похвърлях малко боб. Незнам дали излезе добре ама пак по бива от предишните ми опити.


                Тангра, петък ще ти се обадя да видим ко ще правим с сайте че май пак ще трябва да разнасям хардове (писачката не работи).
                Спретнах и едно уроче на тема "Свределът" ползвах една книжка "Наръчник на ученика пилот" изд. Медицина и Физкултура удобрена от ДОСО '60 .
                .::Check SIX::.

                Comment


                  #23
                  Похвърлях малко боб. Незнам дали излезе добре ама пак по бива от предишните ми опити.


                  Тангра, петък ще ти се обадя да видим ко ще правим с сайте че май пак ще трябва да разнасям хардове (писачката не работи).
                  Спретнах и едно уроче на тема "Свределът" ползвах една книжка "Наръчник на ученика пилот" изд. Медицина и Физкултура удобрена от ДОСО '60 .
                  .::Check SIX::.

                  Comment


                    #24
                    Браво! Е тва е приказка вече! Наистина прилича на наша машина...
                    сега за бележките:жълтото трябва леко на оранж да бие,решетката на камофлажа на крилете е друга и по тъмни направи тва сивото...[/b]
                    su27 AKA =VNVV=Stoyanov
                    ______________________________
                    "Ще се видим във Валхала!"

                    Comment


                      #25
                      Супер!
                      Скоро всичко ще си дойде на мястото.
                      =VNVV=Shilo
                      Въздушните на Негово Величество Войски

                      Comment

                      Working...
                      X