Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Неутралните държави

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #16
    вече са 15 европейски държави - почти цяла европа е в час
    albireo написа
    ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

    Comment


      #17


      22 държави съм направил до ход 6 вкл.
      3-4 имат в момента грешки на доходите от порядъка на 1ИК на ход, ще ги оправя постепенно

      въпроси:

      1. какво е влиянието на СССР в Монголия, понеже не знам какво мога да правя там в момента

      2. разработвал ли си Египет? какви са процентите на неговото влияние в-у Либия и Судан?

      3. какви са влиянията в-у Малайзия, че не знам какво да я правя в момента. Същото за Манчжурия
      albireo написа
      ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

      Comment


        #18
        въпроси:

        1. какво е влиянието на СССР в Монголия, понеже не знам какво мога да правя там в момента
        Влиянието на СССР в Монголия е 60%

        2. разработвал ли си Египет? какви са процентите на неговото влияние в-у Либия и Судан?
        Египет съм го разработил докъм ход 10. Понеже обаче е неутрален, съм елиминирал влиянието му върху околните държави. Иначе, ако се управляваше от играч щеше да е:
        Судан и Либия - по 25%

        3. какви са влиянията в-у Малайзия, че не знам какво да я правя в момента. Същото за Манчжурия
        Малайзия - никой
        Манчжурия - Япония има влияние от 84% и продължава бързо да го покачва с различни акции.
        Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
        Проект 22.06.1941 г.
        "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

        Comment


          #19
          прати ми втората част от сражението за да мога да напиша нещо за ЩАСТИЕ
          albireo написа
          ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

          Comment


            #20
            Австралия: flps43tk


            Англия: f23ru


            Германия: fk293ig


            Персия: r3orv


            СССР: djd2vc


            Франция: d03mvy


            Швеция: ld93rj


            ЮАС: f3r0c


            Япония: 4f0ld


            Тук са ходовете на държавите и влиянието им.
            Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
            Проект 22.06.1941 г.
            "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

            Comment

            Working...
            X