Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кореспонденцията

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #16
    Ето кореспонденцията с ЮАС


    княз Крылов wrote on 3rd-February-2004 14:02:
    ако си съгласен с този договор препрати го на Водещия

    Договор
    между Южно-Африкански Съюз и Империята на Изгряващото Слънце
    за регламетиране на отношенията и взаимната защита на икономически и стратегически интереси на територия на Африка и африканската акватория

    1. С настоящия договор се подписва между Представител на Негово Императорско Величество Императора на Империята на Изгряващото Слънце и Представител на Народния Президент на Южно-Африканския Съюз с цел да регламентира взаимно-изгодното съдействие и сътрудничетвото между двете държави.
    2. По силата на този договор Империята на Изгряващото Слънце и Южно-Африкански Съюз се задължават да поддържат мирни взамоотношения без преднамерено накърняване на взаимните интереси.
    3. По силата на този договор Империята на Изгряващото Слънце и Южно-Африкански Съюз се задължават да се въздържат от военни действия в областите на взаимните политически и икономичеки интереси без предварително съгласуване.
    4. По силата на този договор Империята на Изгряващото Слънце и Южно-Африкански Съюз се задължават взаимно да обсъждат спорните въпроси свързани с политическото и икономическото развитие на Африка и да излизат със солидарна позиция пред Обществото на Народите по гореспоменатите въпроси.
    5. По силата на този договор Империята на Изгряващото Слънце и Южно-Африкански Съюз приемат да осъществавяват взаимна търговия без отежняващи фактори, като мита (но не и пристанищни такси), както помежду си така и спряво техните сатилити: колонии, доминиони, федеративни държави и т.н.
    6. По силата на този договор Империята на Изгряващото Слънце и Южно-Африкански Съюз приемат взаимно да защитават интересите регетрирани чрез този договор чрез политичеки и дипломатичеки акции насочени към запазването на стабилността и просперитета на Африканския континент.
    6.1 (тайна клауза) По силата на този договор Империята на Изгряващото Слънце и Южно-Африкански Съюз приемат при възможност взаимно да защитават интересите регетрирани чрез този договор чрез военни акции насочени към запазването на стабилността и просперитета на Африканския континент, когато това не накърнява пряко държавните им интереси.
    6.2 (тайна клауза) По силата на този договор Империята на Изгряващото Слънце и Южно-Африкански Съюз чрез взаимо съгласие утановяват следните зони на своите икономически и гео-политически интереси както следва:
    - Империята на Изгряващото Слънце: няма гео-политичеки итереси на Африканския континент.
    - Южно-Африкански Съюз: териториите на Африканския континент.
    7. По силата на този договор Империята на Изгряващото Слънце и Южно-Африкански Съюз поемат ангажимента да действат заедно и неотстъпно срещу световното морско пиратство накърняващо основните принципи на свободната търговия между държавите. Долуподписаните проемат отговорността да действат заедно пред Обществото на Народите срещу тази и други подобни актови на международния бандитизъм.

    Страните по настоящия Договор поемат тържествено обезателство да спазват гореизброените клаузи , чрез което да гарантират мира и просперитета на своите държави.
    При неспазване на клаузите на настоящия договор от страна на една от държавите, другата има законовото право да изисква от страната-нарушител компенсаци в размер на 500 ИК и да наложи едностранни икономичеки санкции до момента на възстановяването на статуквото по договора. При явно нежелание от страна на държавата-нарушител да понесе горепосочените санкции, страната-изпълнител се освобождава от задължението да се придържа към настоящия договор.

    Представител на Представител на
    Империята на Изгряващото Слънце Южно-Африкански Съюз
    След като Имперският съвет се събра и прочете вашите предложения относно търговският съюз-решихме
    Тъй като явно интересите ни не могат да съвпаднат си запазваме правото да действаме заедно в ОН, СЛЕД ПРЕДВАРИТЕЛНИ КОНСУЛТАЦИИ.

    Подпис Микадо Парабелум
    То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

    Comment


      #17
      Британия:


      Sir Gray wrote on 8th-February-2004 18:18:
      Ваше Величество, какво ще правим?! С оглед на създалия се доста силен съюз между СССР, Германия и Швеция ми се струва належащо да обсъдим какви мерки можем да вземем по върпоса. При един конфликт с този съюз (не дай си боже) нямаме много шанс както сме разделени. По-специално ние няма да издържим дълго на една атака. С оглед на това ми се струва, че привличането на Персия на наша страна е жизнено важно, като осигуряващо комуникацията между нас.
      Допълнително какво ще кажеш за обменянето на науки? Аз този ход нямах никакви пари, щото пуснах флот да се прави и разучавам само 2 науки и 2 доктрини. Но трябва да обменим нещо все пак ако можем.
      Добрите вести идват бързо. Персия ми е съюзник още в самото начало! Това е секретна информация и ако ме издъниш, аз теб ще издъня. С нея обменяме науки. Значи разбираме се така. Пращам на Персия това което токущо ми писа. Обаче има едно голямо Но. Персия има териториални претенции към Индия. Договорете се взаимно. Направи отстъпки това е моят съвет. Мен Индия не ме интересува, ако ме интересуваше нямаше да сключа договор с Теб. Предлагам ти да й дадеш Индия-все пак ти остава Австралия и Нова Зеландия. Вземи и Африка.
      Сега другата новина е, че СССР предявява претенции също към Индия!
      Това е добре-отваря се война на два фронта. Ако дадеш Индия на Пресия, тя ще удари Съюза от Юг. Аз като си подготвя работите евентуално мога да го цапна от Изток.
      По този начин ще те облекчим в Европа. Концентрирай флотата си в Северният Атлантик, ламанш и Балтика-изненади от там ще можеш да очакваш-така си мисля аз де.
      Това го пращам на Одзава да го обсъди , а също така и на Персия.
      Давай за да получиш!
      То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

      Comment


        #18
        Това пратих на Персия:


        Това ми го пратиха Британците:

        Ваше Величество, какво ще правим?! С оглед на създалия се доста силен съюз между СССР, Германия и Швеция ми се струва належащо да обсъдим какви мерки можем да вземем по върпоса. При един конфликт с този съюз (не дай си боже) нямаме много шанс както сме разделени. По-специално ние няма да издържим дълго на една атака. С оглед на това ми се струва, че привличането на Персия на наша страна е жизнено важно, като осигуряващо комуникацията между нас.
        Допълнително какво ще кажеш за обменянето на науки? Аз този ход нямах никакви пари, щото пуснах флот да се прави и разучавам само 2 науки и 2 доктрини. Но трябва да обменим нещо все пак ако можем.

        Така аз им отговорих, че с Вас сме съюзници. Предложих също така да бъда арбитър относно Индия. Надявам се, че ще сключите съюз с тях и така ние тримата ще завладеем света.
        Аз нямам никакви аспирации към Индия.
        Помислете за един общ съюз. Аз не знаех, че нещата в Европа са толкова сложни!
        Готов съм да ударя от Изток СССР, когато събера нужните сили. Ударът трябва да бъде нанесен след предварителни обсъждания.
        Или тримата да го ударим едновременно или поетапно.
        Аз залагам на поетапният удар- Примерно Англичаните удрят първи- Цялата руска армия отива на запад. Тогава аз удрям- половината от армията им отива на Изток. Накрая вие удряте-разделяме ги наполвина и ги бием по части.
        Така през 1916-та година капитулира Румъния



        Мрел гинал съюз с Британците трябва да направиш, защото тази Северна коалиция ще дойде и при нас. Спомни си Балканските държави през 14 век. Нека да не допускаме тази грешка
        Чест и Почитания!
        То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

        Comment


          #19
          Персия


          Neonix wrote on 10th-February-2004 06:21:
          Parabellum wrote on 10th-February-2004 00:16:

          Британците първи ме потърсиха, преди вас още и ми предложиха съюз- предполагам, че са искрени в намеренията си. Дано не съм се излъгал. А иначе това за удрянето на СССР в двете му части много примамващо звучи!

          Чест и Почитания!
          ОК. Приемам думите им за искрени, след подобно изказване от твоя страна. Просто в началото си мислех, че понеже и двете държави сте морски сили би било логично да има противопоставяне между вас, но вкрайна сметка така е по-добре.

          Казах на Деймос да задвижи нещата и би трябвало да се е свързал със Сър Грей, като между временно получих ЛС и от самият него.

          Имаш ли нещо от Крилов. Дочух, че и той имал някакви интереси от това да влезе в съюз с нас, но аз все още нищо не съм получавал. Може да са само слухове.
          Няма никакво противопоставяне между мен и Британците.
          Значи ще неофициално между нас тримата ще направим съюз за взаимна защита. Ще го пратим на Воланд и ще го публикуваме в скритите форуми. Нищо няма да обявяваме в ОН.то.
          Врагът трябва да бъде изненадан.
          Крилов иска да участвам в резолюцията му.
          Хубаво би било да го спечелим за съюзник- но това по-нататък.
          Армиите ни трябва да бъдат готови.
          Само едно ме ес трах, дали Северният съюз няма да го привлече на тяхна страна. Това ако стане Пътят с Британците ще ми е отрязан.
          То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

          Comment


            #20
            Тва пратих на Персия

            Дайте потвърждение, че сте ни дали науката б.1.1, а ние на вас а.1.1. Защото вече съм го заложил като разход

            Микадо Парабелум
            То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

            Comment


              #21
              На ход 1 Персия е взела от Япония наука а1.1
              На ход 2 Япония е взела от Персия наука б1.1
              Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
              Проект 22.06.1941 г.
              "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

              Comment


                #22
                Тъкмо постнах това което Персия ми е дала но видях, че и Воланд го ес ложил. Нищо повече факти-по добре

                Neonix wrote on 13th-February-2004 06:51:
                Parabellum wrote on 13th-February-2004 02:21:
                Дайте потвърждение, че сте ни дали науката б.1.1, а ние на вас а.1.1. Защото вече съм го заложил като разход
                Потвърждаваме, че Ви я даваме. Но нужно ли е такова потвърждение след като Водещите ти приемат данните.

                Ще Ви информираме по-рано за нови науки. В момента разработваме б.1.2, която ще е готова на ход 6.

                Не съм сигурен дали доктрините могат да се обменят, но ако може, то като направим някоя ще Ви информираме също. Надявам се и Вие нас.
                Сложих това потвърждение в форума на Япония-невидимият- за да бъдат информирани водещите
                То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

                Comment


                  #23
                  Sir Gray wrote on 13th-February-2004 10:53:
                  Parabellum wrote on 13th-February-2004 00:49:
                  Аз Микадо Парабелум каня най-учтиво моите съюзници Персия и Британия да дойдат в Токио за да оформим военното споразумение
                  Бъдещият конфликт е неизбежен. Предвид оформилата се заплаха от Северният алианц аз предлагам да обсъдим нашата бъдеща военна доктрина
                  Що не се включите в ОН инициативата на княза? Аз си помислих, че това много добре ще хвърля "наметало на справедливост" върху нашите сили и може дори да прикотка на наша страна някои неутрални държавици. Пък и ще имаме официална причина да концентрираме войските си
                  Но независимо от това нашия пакт си е приоритетен де. Науките и доктрините ги пратих на Деймос, може да си изберете нещо преди да сме пуснали ход 3 (науките са ни същите, имам обаче 2 доктрини аз)
                  А за военната конференция - може би трябва да се видим по ICQ да обсъдим.
                  Добре ще говоря с Деймос. А относно ОН ще видя какво ще направя по въпроса!
                  Военният съюз в случаят ми е по желателен отколкото Он-то. Все пак при един бъдещ конфликт аз ще изнеса войната на гърба си
                  То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

                  Comment


                    #24
                    ЮАС

                    княз Крылов wrote on 14th-February-2004 01:10:
                    Та ще обсъждаме ли нататък Договора или не?
                    След дълго колебание съм готов да го обсъждаме. Предлагам ти военен съюз срещу СССР, Германия и Швеция!

                    То се е видяло, че ще имеа бъхтане, ами я дай по-бързо да става това!
                    И без това много вяра на съседите ми нямам, та затова ти предлагам да изградим Южният Алианц.:tup:
                    То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

                    Comment


                      #25
                      ЮАС


                      княз Крылов wrote on 14th-February-2004 01:36:
                      СССР засега не ми изглежда агресивен. А тъй като в момента нямам граница ни с един от тримата ...мога да помагам само коствено - дипломация и ресурси ако се наложи.

                      но както казах срещу това искам уверение че нямате геополитически интереси на африканския континент ..също така ще отменя портовите такси за японските кораби.
                      Съгласен съм. Деклерирам , че Японската империя никога не е имала претенции и интереси на Африканският континент.
                      Подкрепяме те във всяко едно твое начинание. Дай да си обединим силите, защото Северният Алианц ще ни тупа един по един. Сега нямаш граница с тях, но когато имаш, нас ще ни няма. Тогава ще трябва сам да се справяш с Колоса!
                      Един за всички и всички за един. Присъедини се към нас!
                      В ОН-то аз застанах за Теб! Британия Също! Ела с нас!
                      Виж германеца как се опъва! воюва му се! Защо? Защото има подкрепата на СССР!
                      То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

                      Comment


                        #26
                        Със Пресия



                        Neonix wrote on 16th-February-2004 08:17:
                        Parabellum wrote on 13th-February-2004 02:54:
                        Така понеже конфликта е неизбежен ето какво решихме аз и адмирал Одзава за 11 ход

                        А дали да не опитаме и една малка диверсийка. Ама обмисли я много добре.
                        Постваш нещо от рода на СССР "...загрижени сме за собствената си безопастност и просперитет... не искаме да воюваме с никой и затова сме уплашени от опитите на бързо въоръжаващата се Персия да ни въвлече във война с вас...."
                        Такаааа, сега по този начин печелим няколко неща-армия, която ще се самоизолира в закавказието. СССР ще насочи вниманието си на юг и ще милитаризира икономиката си.
                        Това Одзава го измисли.
                        Трябва да разделим силите на колоса.
                        Чакам вашето предложение

                        Както виждаш свалил съм всички карти на масата. Ако можеш помогни ми
                        Извинявам се за закъснението на отговора.

                        Маршал Маджид Джахангир, Главнокомандващ армията на Персия, прима с удоволстви поканата за среща в Япония, целяща да обсъдим военната стратегия на нашия съюз (май е време да му измислим име )

                        Аз също няма да крия нищо и ще бъда откровен с Вас. Надявам се никакви спекулации от трети страни да не влошат нашите отношения, тъй като това ще се окаже пагубно за Персия, предвид информацията, която ще си обменяме.

                        Горната Ви идея е добра и може да се използва, когато назрее момента за военнен конфликт. Но към настоящият момент считам, че армията на Персия не е в състояние да понесе каквито и да е военни действия (евентуално нападение от СССР в частност). В момента залагаме на икономическо развитие, а армията ще се изгражда в движение и когато достигнем някакъв икономически растеж.

                        Иначе аз също имам идея за една конспирация срещу страните от Северния съюз, целяща да влоши или най-малкото, да внесе несигурност в отношенията между тях. Замисълът ми е следният: Ще изпратя агент на държава в която имам влияние и мога да командвам разузнаване то й, в Германия например (може и Швеция). Единствената им задача ще бъде да бъдат разкрити и да признаят, че са действали по поръчка на СССР. Били са подкупени . Малко преди това аз също ще обявя, че съм заловил на моя територия агенти на същата тази държава и те са казали, че действат също по поръчка на СССР. Надявам се това да сработи. Ако обаче замисъла ми не успее, то това ще доведе до реакция на Северния съюз и ще е повод за агресия от тяхна страна. Поради което се надяваме на вашата подкрепа - дипломатическа и военна - независимо от резултата на тази операция. Ще Ви информирам няколко хода преди да реша да предприема нещо, като естествено се нуждая и от мнението Ви за това.


                        С уважение,
                        Маршал Маджид Джахангир, Главнокомандващ армията на Персия (Neonix)
                        Японската империя застава плътно зад вас
                        То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

                        Comment


                          #27
                          От: Sir Gray
                          До: Odzava
                          Пуснато на: 19th-Февруари-2004 12:59
                          Заглавие: Re: Привет
                          Мда, ние с Деймос това пообсъдихме днеска. Реално надали някой ще разполага с армия преди ход 15-20. Но георафското разположение обаче е определено срещу нас. Аз предполагам за северняците, че те ще започнат кампанията си с обща атака срещу мене. И предвид това, че ще са обединени, то предполагам тяхно числено превъзходство около 150-200% във флотата и пълно тяхно в сухопътните сили (аз правя само флота, а те могат да се разделят например Швеция да прави флота, Германия армия и СССР да подкрепи също с малко флота. Ако приемем, че ресурсите са относително равни за всяка държава то се получават горните проценти) От което следва, че ще мога да се задържа със собствени сили не повече от макс 3 хода. Ваши атаки по други фронтове няма да помогнат много, защото за да се усетят ще ви трябват поне към 5 хода, през което време те ще са приключили с мене. Та единствения ни шанс го виждам ако пратите флот на помощ да спрем десанта, което значи обаче че тоя флот трябва да е достатъчно близо да пристигне за 1-2 хода.
                          Засега какво можем да направи - аз строя флот, а и вие трябва да почнете да се въоръжавате лека полека И разчитам на разузнаването ми да ми даде 1-2 хода предупреждение за предстояща атака, което да ни даде малко време за концентрация.
                          Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
                          Неизвестен руски адмирал

                          Comment


                            #28
                            С Австралия

                            От: von Danitz
                            До: Parabellum
                            Пуснато на: 22nd-Февруари-2004 14:20
                            Заглавие: za dogovora i na6ite otno6enia
                            Бивш ловец на Коали до Самурай от Хокайдо

                            1.По предложения от мен меморандум, за който разбрах от интервю на Шведския лидер?!, че сме имали противоречия за някои малки острови в Тихия океан. Тази информация от вас ли идва или е измислица на интервюиращия Ам Гъл? Аз лично не виждам противоречия и мисля, че представих цялостна концепция по въпроса пред вас. Много забавно!

                            2. Да, мисля, че е време да влезем в договорни отношения между нас, не само по политически, но и по преди всичко икономически причини. Мисля, че са очевидни и за двама ни. В случай, че развиваш самостоятелно няколко науки, ще ви излезне солено и пре-солено, същото важи и за нас. И в контекста на сътрудничеството, привидно или не, но ефективно на Германия, Швеция и СССР, твърде вероятно е да изостанем технологично, после каквато и да е териториална експанзия (в нашият общ случай преизморска) няма да може да ни компенсира.

                            3. Кратко и честно, предлагам разделяне на островите и гаранции, че ако не поглеждате към Индонезия, Бирма и Малайзия, ще се ориентираш по картата, няма да ви се бъркаме във Филипините, Виетнам и дори Тайланд. Китай за момента не ни вълнува, но не бихме искали след 20 хода да видим ваша империя там. Предлагаме и обмяна на технологии, както и спокойствие, че няма да ви нападнем при никакви обстоятелства, стига да не се стигне до провокации от ваша страна или навлизане в жизнения ни периметър, който очертах при предишното си послание.

                            Това е, дерзай, и ако си съгласен, очаквам проекто-договор!
                            Още един път подчертавам, че се отнасям с най-голямо внимание към вас и вашите интереси и желая договор, изгоден и за двете страни, ако го сключим, ще държа на него при всякакви обстоятелства, наистина всякакви, предполагам, че японската чест прави същото да важи и за теб, така че дай да сключим най-успешния и победоносен съюз в тази ролева игра и мира поне в Тихия океан да е сигурен!

                            Желая мир и разбирателство!
                            С уважение:
                            Бивш ловец на Коали
                            То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

                            Comment


                              #29
                              С Австралия

                              От: von Danitz
                              До: Parabellum
                              Пуснато на: 22nd-Февруари-2004 14:20
                              Заглавие: za dogovora i na6ite otno6enia
                              Бивш ловец на Коали до Самурай от Хокайдо

                              1.По предложения от мен меморандум, за който разбрах от интервю на Шведския лидер?!, че сме имали противоречия за някои малки острови в Тихия океан. Тази информация от вас ли идва или е измислица на интервюиращия Ам Гъл? Аз лично не виждам противоречия и мисля, че представих цялостна концепция по въпроса пред вас. Много забавно!

                              2. Да, мисля, че е време да влезем в договорни отношения между нас, не само по политически, но и по преди всичко икономически причини. Мисля, че са очевидни и за двама ни. В случай, че развиваш самостоятелно няколко науки, ще ви излезне солено и пре-солено, същото важи и за нас. И в контекста на сътрудничеството, привидно или не, но ефективно на Германия, Швеция и СССР, твърде вероятно е да изостанем технологично, после каквато и да е териториална експанзия (в нашият общ случай преизморска) няма да може да ни компенсира.

                              3. Кратко и честно, предлагам разделяне на островите и гаранции, че ако не поглеждате към Индонезия, Бирма и Малайзия, ще се ориентираш по картата, няма да ви се бъркаме във Филипините, Виетнам и дори Тайланд. Китай за момента не ни вълнува, но не бихме искали след 20 хода да видим ваша империя там. Предлагаме и обмяна на технологии, както и спокойствие, че няма да ви нападнем при никакви обстоятелства, стига да не се стигне до провокации от ваша страна или навлизане в жизнения ни периметър, който очертах при предишното си послание.

                              Това е, дерзай, и ако си съгласен, очаквам проекто-договор!
                              Още един път подчертавам, че се отнасям с най-голямо внимание към вас и вашите интереси и желая договор, изгоден и за двете страни, ако го сключим, ще държа на него при всякакви обстоятелства, наистина всякакви, предполагам, че японската чест прави същото да важи и за теб, така че дай да сключим най-успешния и победоносен съюз в тази ролева игра и мира поне в Тихия океан да е сигурен!

                              Желая мир и разбирателство!
                              С уважение:
                              Бивш ловец на Коали
                              То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

                              Comment


                                #30
                                С Австралия

                                von Danitz написа
                                Бивш ловец на коали до самурай от Хокайдо

                                Благодаря за бързата реакция. Предложенията ви са малко изненадващи, признавам. В общи линии ги намирам за приемливи с две малки изключения, става дума конкретно за:
                                1. Малайзия, която предлагам да оставим неутрална, намирам, че компенсациите ви в други области и бъдещите ви икономически печалби ще са достатъчна гаранция срещу желанието ви да я присъедините към своето жизнено пространство. Ние също няма да претендираме за тези две провинции, но съгласете се, падането на Сингапур е било стратегическо поражение за всички съюзници на Австралия някога. А и Калимантан, половината от който ще е във ваши ръце няма да ни направи по-сигурни.
                                2. ТО:04 - укрепления там и авиация ще са насочени към сърцето ни, от наша гледна точка, може би да помислим за т.н. кондоминиум /или съвместно управление/ или поне за демилитаризирана зона.

                                Искам да подчертая, че перспективите в Китай, както и сигурността ви от наша страна в случай на конфликт с СССР, правят постигането на споразумение с нас за вас повече от изгодно и дори по-успешно от спечелване на война срещу който и да е двата ви съседа.

                                Австралия е заинтересована и от постигане на договореност по:

                                1. Размяната на технологии, ние предлагаме авиационни разработки, търсим флотски, но не и индустрия.

                                2. Бихме искали и клауза между двете правителства за неразполагане на стратегическа авиация и ракети в оперативна близост до границите ни.

                                3. Спогодба за необлагане с мита на кораби и за свободна търговия.

                                4. Пакт за ненападение

                                В такъв случай сме готови готови и на военен и политически съюз с всички произтичащи от него последствия за двете страни.

                                Моля ви, не приемайте това като излишно разтакаване, от този договор зависят нашите отношения през цялата игра, а ние все пак сме съседи.

                                Желая успех!

                                Бивш ловец на Коали

                                P.S. Външният ми министър е писал във вашият вестник от радост, че мислим еднакво по темата , подхвърлена от Шведския министър. Моля да ни извините, ако това е сметнато за проява на лош вкус от ваша страна!
                                Благодаря ви официално от мое име и от името на адмирал Одзава на вашият външен министър.
                                Радвам се, че успяхме да запазим статуквото.
                                Ето нашите окончателни решения за този договор.

                                Островните територии се разглеждат от нас единствено като източник на доходи. Ако се навиете да влязат при нас, ние ще се съгласим на това в Малайзия да сте е с предимство в икономическите области, като островите остават демилитаризирани, а Малайзия да е буферна зона. Иначе стратегическото ни положение за операции в Индийския океан, ако недай Боже, СССР си измие бутушите в него, ще е отчайващо.

                                И двете страни трябва да правим отстъпки.Много ви моля, като човек съгласете се!
                                Чест и Почитгания!
                                То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

                                Comment

                                Working...
                                X