Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Технически въпроси, свързани със симулаторите, компютрите...

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Технически въпроси, свързани със симулаторите, компютрите...

    ... и другата самолетообслужваща техника. :lol:

    Тук всеки може да пита, споделя проблеми, но не е гаранция, че ще му бъде отговорено на 100%. Но все пак има някаква надежда. :lol:
    =VNVV=Shilo
    Въздушните на Негово Величество Войски

    #2
    Технически въпроси, свързани със симулаторите, компютрите...

    Някакви мнения за Джойстиците.
    аз лично смених 2-а Genius F23, ма след ~2000h и по4ват да се прецакват.
    проблема е с потенциометрите, Та знаели някои в Б-я да се продават модели с Лазери или тензодатчик :o
    I love fucking army
    and she loves me, fucking me.

    Comment


      #3
      Аз предлагам всеки да се оборудва със по един Hotas Cougar и сме готови :lol:
      Не бе, иначе аз ползвам Logitech Extreme 3D Pro и съм доволен от него.
      С вървене, ще изминеш пътя.
      ---------------------------------------------
      The Human Torpedos:

      Nedelcho D. Bonchev (POW/K 5 Oct '44)
      Dimiter Spissarevsky (KIA 20 Dec '43)

      Salute!

      ---------------------------------------------

      Comment


        #4
        Аз също съм с Genius F23,преди бях с Logotech Wingman Attak2 и честно казно не съм много очарован от него.Със Стоянов се консултирах и реших да си взема тая година Microsoft Side Winder с G-ефект дано той се окаже по-издръжлив надявам се. 8)
        =VNVV=Shmitza
        Днес съм вихър и стрела,
        владея царство без предел
        и съм със разперени крила
        и със сърцето на орел.....
        _______________________________________
        Въздушните на Негово Величество Войски

        Comment


          #5
          ZA Joistic

          Originally posted by "[541

          reaper"]Някакви мнения за Джойстиците.
          аз лично смених 2-а Genius F23, ма след ~2000h и по4ват да се прецакват.
          проблема е с потенциометрите, Та знаели някои в Б-я да се продават модели с Лазери или тензодатчик :o
          Моят също е Genius F23. Карам с него вече 4-5 месеца. Потенциометрите се скапаха след по-малко от 100 часа нальот. За да ги оправя ги пръскам с контактна течност Philips 390CCS. До този момент съм го омагьосвал по този начин 3 пъти. Все още държи. Но има голям луфт на лоста. Понамалих го, но пак е голям.

          Може и да има някъде такива с тензодатчици и лазери, но ще са скъпи. Танграта има готин джой.
          =VNVV=Shilo
          Въздушните на Негово Величество Войски

          Comment


            #6
            ms sidewinder s ffd е единствения джой в БГ с оптически датчици като мишката.. на теория е вечен......
            su27 AKA =VNVV=Stoyanov
            ______________________________
            "Ще се видим във Валхала!"

            Comment


              #7
              Аз хвъркам с Logitech Extreeme Digital 3D - от над 3 години го ползвам за какво ли не !! Засега имам само един "мъничък" проблем - Hand Twist-а леко се сбъгясва вече.

              Решението е ясно - след 2 дена си взимам по-новия дизайн на същия модел. Само се препоръчва !!

              Иначе си търся Microsoft Precision 2, но до сега не съм го намерил :|
              20ти декември преди излитане, Спаич към техника си :
              "Иване, сега кръв ще се лее!"

              Comment


                #8
                мдааа за пресижъна мога да кажа : 1 година безотказна работа
                сега смятам да мина на нещо от още по висок клас,но всичко зависи от $
                su27 AKA =VNVV=Stoyanov
                ______________________________
                "Ще се видим във Валхала!"

                Comment


                  #9
                  Originally posted by "Stoyanov"

                  мдааа за пресижъна мога да кажа : 1 година безотказна работа
                  сега смятам да мина на нещо от още по висок клас,но всичко зависи от $
                  и аз същото мога да кажа, освен че като не играя доста време и след това трудно се раздвижва... май трябва да го смажа някак си...
                  albireo написа
                  ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                  Comment


                    #10
                    Az sum s pulen bokluk
                    no pone se leti s nego
                    Logitech WingMan Attack 2
                    http://www.imotisofia.bg/

                    Comment


                      #11
                      Аууу този е ужасен! единственото предимство му е ергономиката.....,но недостатъците са прекалено много... бил съм с такъв и знам какво е...
                      su27 AKA =VNVV=Stoyanov
                      ______________________________
                      "Ще се видим във Валхала!"

                      Comment


                        #12
                        Абе я кажете някакви цени ама по-човешки, щото евтин е само Genius F23 ама аз него веднъж го пробвах и се отказах да си го купувам
                        <<..........>>

                        Comment


                          #13
                          Deimos, аз лично ти препоръчвам Logitech Extreme Digital 3D, цената му е 68 лв. Не е много скъп, но затова е доста издръжлив и дълго ще го ползваш докато решиш да смениш на нещо по-така...
                          20ти декември преди излитане, Спаич към техника си :
                          "Иване, сега кръв ще се лее!"

                          Comment


                            #14
                            Ако можете, вземете си MS FF 2 - по хубаво от това няма. И то докато има щото ги спряха от производство. Имал съм Logitech Wingman Strike FOrce 3D - много удобен, ергономичен, ама за 8 месеца отече , язък му за парите. Тангра ми го оправи, ама не е това което беше. Имам и Х.45 на Саитек - ако му свикнете с големия ход и липсата на трета ос за ръдър на стика(на РУД-а се намира) е разкошен. Лошото му е, че навсякъде оказва еднакво съпротивление като го опъваш и трудно се придобива усет колко си го дръпнал. След като си купиh MS FF2, не искам и да чуя за друго. Една година вече масирано летене( Тангра и Стеф знаят колко много летя) - не е мръднал. Самоцентрира се, УНИКАЛНО прецизен, мога да ви дам трак да видите. Факт е, че когато го купих станах сефте Герой на СССР във ВЕФ1.
                            Сега фърча с него и РУД-а на Х.45-то.

                            Comment


                              #15
                              =VVNV=Khan можеш ли да дадеш пове4е инфо за това маги4еско решение на проблемите ми.
                              Пълно име, цена, брой бутони, падлок, и т.н.
                              I love fucking army
                              and she loves me, fucking me.

                              Comment

                              Working...
                              X