Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Технически въпроси, свързани със симулаторите, компютрите...

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #46
    X.45 не съм виждал тука. Моя и на МИтко са от Щатите. А Сайтекски стикове има в малкото магазинче на Раковска. МОже и да могат да докарат по поръчка

    Comment


      #47
      ок

      Ами Сайтек има на няколко места в София,но аз търся 3D Force,защтото не е с потенциометри а с оптика.Ще видим другата седмица ще се обадя за да видя дали мога да поръчам,но май като гледам няма да стане.Така че продължавам с търсенето ако някой има информация за нещо готино да пише.
      =VNVV=Shmitza
      Днес съм вихър и стрела,
      владея царство без предел
      и съм със разперени крила
      и със сърцето на орел.....
      _______________________________________
      Въздушните на Негово Величество Войски

      Comment


        #48
        А някой да знае къде се продава TrackIR? Искам да си купя .
        Аз може би ще се поява чак утре защото имам проблеми с втория IP адрес и ще го оправят чак утре калпазаните (трябвало да се ресетира модема :nut: ). А вие си тренирайте както намерите за добре - пак е по-добре от нищо (мойте тренировки ще са offline засега ). Надявам се да се видим скоро в небето .
        Salute!

        Comment


          #49
          И аз съм с Logitech ED3D и нямам оплаквания.Струва ми се, обаче ,че в бой със сериозни файтъри понякога му липсва прецизност.
          Макар някой да беше казал, че не мечът прави самурая...:fire:
          Туиста съм го изключил защото инече наистина се лашка неприятно и съм минал на клавиши.

          Comment


            #50
            Е да ама самурай без меч или с джобна чекийка...

            Comment


              #51
              http://www.imotisofia.bg/

              Comment


                #52
                =VVNV=Khan каза:
                [B]Е да ама самурай без меч или с джобна чекийка...
                в такув случай аз съм с кухненски нож за мръвка
                su27 AKA =VNVV=Stoyanov
                ______________________________
                "Ще се видим във Валхала!"

                Comment


                  #53
                  аз пък с едно дърво... ама тежко... :twak:


                  Dark Galaxy ---> GoodKnight

                  Comment


                    #54
                    Абе, вие го приехте много буквално момчета
                    Да не излезе, че на крив самурай мечът му е виновен:wall:
                    Аз по-скоро исках да получа инфо, относно това кои стикове са наи-добри за НАШАТА игра, защото Extreme 3D минава за multi purpose джаджа, а ние сме сериооозни:nut: хора.
                    Нъл'тъй?:twisted:

                    Comment


                      #55
                      Абе споерд мен и двата ми стика са такива дървета че ми късат нервиците направо.То че аз не съм толкова добър не съм ама тия гадни стикове много спомагат за това,щото като направи 2-3 кълбета във въздуха след като завия и то не чак толкова рязко,скоростта от 450-500 пада на 150-200 е кво няма да ме пуцат.Аз не си спомням скоро да съм кацал или ще ме опуцат или ще изпадна в сфредел и бууум.Давайте да събираме мнения за стикове и да си взема нещо свястно поне да знам че после проблема ще е в мен да си изчистя пропуските.
                      =VNVV=Shmitza
                      Днес съм вихър и стрела,
                      владея царство без предел
                      и съм със разперени крила
                      и със сърцето на орел.....
                      _______________________________________
                      Въздушните на Негово Величество Войски

                      Comment


                        #56
                        Moq stik se schupi i sega ne mozem da letim(okusnaha mi krilata)
                        Dnes shte hodq da razglezdam stikovete dano si namerq neshto dobro
                        http://www.imotisofia.bg/

                        Comment


                          #57
                          При мен е друга прокелтия - вечерно време пинга ми във вътрешната мрежа на доставчика ми на интернет става много голям - 2-3 секунди! През деня обаче е добре - 5-10ms, но тогава сме на работа. Според админа, някой умишлено заглушава 2.4GHz диапазон. Само да ми падне гадината с бъмбара - целия боекомплект на месера ще изстрелям по него. :fire:
                          Вече не помня от кога не съм летял както трябва. :cry: :cry: :cry:
                          =VNVV=Shilo
                          Въздушните на Негово Величество Войски

                          Comment


                            #58
                            Успях да уредя доставка на Saitek но ще е по-скъпичко тъй като се доставя от amazon.com т.е. от Америка до България.Другата седмица ще ви кажа цената.Ако някой иска такъв модел мога да уредя въпроса но първо искам да съм сигурен че всичко ще е точно за да няма прецакани.J-5 ако искаш мога да ти дам един за временно ползване докато си намериш.Обади ми се на GSM-0888903329 ili 0987482508-)
                            =VNVV=Shmitza
                            Днес съм вихър и стрела,
                            владея царство без предел
                            и съм със разперени крила
                            и със сърцето на орел.....
                            _______________________________________
                            Въздушните на Негово Величество Войски

                            Comment


                              #59
                              А Майкрософтския не може ли да го намерим?
                              su27 AKA =VNVV=Stoyanov
                              ______________________________
                              "Ще се видим във Валхала!"

                              Comment


                                #60
                                Бах мааму,
                                аз мислех, че само аз съм с проблеми!
                                Ма то имало и други,
                                както сте забелязали, напоследък не съм често в нета.
                                Причината е, както може да се сетите е, че обикновено неам нет!
                                А причината да неам нет Евроком я търсят повече от седмица!
                                Чух цяла камара глупави обяснения, като се почне от философското: "То Интернета си и Божа работа. Само Господ знае кога ша го има и кога не!" мине се през: "Абе един имаше същия проблем, ама ние го оправихме. Смени си модема и компютъра с нови!" та се свърши с: "Пробвай да сложиш модема легнал - може да се оправи!"...
                                След много напъни от моя страна, май успях да ги убедя, че проблема не е в легналото положение на модема, а в пускането преди една седмица на нов DHCP сървър. Щото се оказа, че имало доста други клиенти без нет от тогава.
                                Като се поразровиха из логовете видяха, че на един от проблемните клиенти мак адреса на картата се дублира, т.е влиза се и от друг компютър със същия адрес. И DHCP сървъра им дава айпи на този, който влезе пръв! А другия през това време го духа...
                                Съвета им беше да сменя мрежовата си карта, макар че аз я сменях и все тая...:-x
                                Та засега се очертава да не гася компа изобщо за да не си изгубя връзката!
                                Много тъпо, мамка му! :evil:
                                :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

                                Comment

                                Working...
                                X