Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво трябва да се направи, за да се присъедините към нас

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Какво трябва да се направи, за да се присъедините към нас

    Трябва:
    1. Да си набавите играта, ако я нямате!


    2. Да си инсталирате пачовете за играта IL-2 Forgotten battles
    Ето линкове:









    Този пач обновява играта директно след като е инсталирана от врсия 1.0:


    2a. http://www.headoff.com/index.php?p=f...22_over121.exe

    2b. Ace Expansion Pack http://store2.arenabg.com/open/Games...SION-DEViANCE/

    3. Да си изтеглите инсталирате програма за "радиовръзка" между пилотите: http://teamspeak.org/ - client version

    4. Да си изтеглите и инсталирате програмата, с която става свързването на играта в мрежата:


    5. Добра идея е да си набавите джойстик. С клавиатурата трудно се играе.

    6. Да не сте с dial up връзка.

    Ако съм пропуснал нещо, нека други да добaвят.

    Успешни кацания!
    =VNVV=Shilo
    Въздушните на Негово Величество Войски

    #2
    Какво трябва да се направи, за да се присъедините към нас

    Корекция - без джойстик НЕ МОЖЕ да се играе. Просто приемете факта
    albireo написа
    ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

    Comment


      #3
      Az sym na dial-up i sichko OK. Ne otchaiwai naroda be) dori sym na 24 kbps. I teamspeak polzwam i igrata vyrwi s 20 dushi

      Comment


        #4
        Наистина dial-up -а не е проблем, но виж ПИНГ-а ъм сървърите е нещата обаче неса пряко зависими както повечето хора си мислят......
        su27 AKA =VNVV=Stoyanov
        ______________________________
        "Ще се видим във Валхала!"

        Comment


          #5
          Izwinete che pak za mene she goworq, ama nema s koi drug da dam primer. wqaznotot e ne dali e mnoo golqm pinga, ami dali e stabilen. Moia e golqm - 500-600 ms, no nqma prekyswaniq, towa e po-waznoto

          Comment


            #6
            Ясно.... аз имах в предвид пинг...примерно над 800 мен ме изхварля от повечето чужди сървъри именно по тази причина а не защото ми прекъсва напълно....
            su27 AKA =VNVV=Stoyanov
            ______________________________
            "Ще се видим във Валхала!"

            Comment


              #7
              Originally posted by "Stoyanov"

              Ясно.... аз имах в предвид пинг...примерно над 800 мен ме изхварля от повечето чужди сървъри именно по тази причина а не защото ми прекъсва напълно....
              Така е за съжаление. Времезакъснението на пакетите от и до сървъра е от решаващо значение. И мен ме изхвърля, но ме предупреждава с "Too many high pings".
              Рядко намирам чуждестранен сървър с добър пинг, в който да мога да играя. Обикновено пинга ми е над 700мс и то в най-добрия случай.
              После се качва на 1-5 сек. Представяте ли си какво се случва? Стрелям по някой, а той изобщо вече не е там. Това си зависи от доставчика ми на интернет.
              =VNVV=Shilo
              Въздушните на Негово Величество Войски

              Comment


                #8
                Абсолютно прави сте всичките. И с дайлъп се лети. Багатур е с такава връзка, пък я питайте враговете му (ако има живи врагове) дали му пречи връзката!?
                Всъщност ФБ прави трансфер по около и под 2 к, но постоянно, затова е толкова важен пингът, ако започнат да закъсняват пакетите които пращаш или получаваш и почва едно мятане по екрана - не ти е работа. Докато вкарваш стабилен откос във врага пред теб и гледаш, че той е зад теб и те мушка с олово...
                Точно заради това повечето догфайт сървъри наистина са настроили предупреждения и кикване при по-голям от 400 или 500 пинг.
                Затова ще трябва да се нагаждаме.
                Вариант 1. Търсим някой сървър без такива ограничения. Това обикновено са руските сървъри, защото пинга на руснаците като цяло е като нашия - над 600.
                Вариант 2. Намираме няколко бг пилота с добри машини и най-вече с добра връзка. Те хостват а ние се кефим! ))
                Хубавото от цялата работа е, че поне засега в онлайн войните ВЕФ и ВОВ е забранено рестриктването заради пинг. А с пинг 600-800 се лети съвсем нормално, наистина...

                Comment


                  #9
                  Аз мога да си предоставя услигите по въпроса! Но ще имам готовност едва към вторник сряда, имам да преинсталирам Windows. Kогато съм готов ще се обадя.

                  Comment


                    #10
                    А защо за начало не дойдеш да полетиш с нас?
                    35270302 е айсикюто ми...
                    Обади се! Пиенето и момичетата са аванта ))

                    Comment


                      #11
                      Чудесно, ZWQRA, но трябва да имаш поне 512МВ RAM за да хостваш сървър успешно. Иначе ще насича и лагва страхотно.
                      Добра идея е да си изтриеш съдържанието на TEMP директорията и да си дефрагментираш диска.
                      =VNVV=Shilo
                      Въздушните на Негово Величество Войски

                      Comment


                        #12
                        Az shte hostvam
                        mashinata mi e 256 DDRAM i nqmam problemi i vruskata mi e mnogo dobra(samo za bulgaria )
                        http://www.imotisofia.bg/

                        Comment


                          #13
                          Добре!
                          Изтегли си необходимите пачове и програми и утре вечер в хиперлобито.
                          Добре е да си сложиш още 256МВ RAM.
                          =VNVV=Shilo
                          Въздушните на Негово Величество Войски

                          Comment


                            #14
                            Originally posted by "Shilo"

                            Чудесно, ZWQRA, но трябва да имаш поне 512МВ RAM за да хостваш сървър успешно. Иначе ще насича и лагва страхотно.
                            Добра идея е да си изтриеш съдържанието на TEMP директорията и да си дефрагментираш диска.
                            Е това неочаквах да го чуя, хем сме играли с теб на мой съвър!

                            Comment


                              #15
                              Originally posted by "ZWQRA"

                              Shilo написа
                              Чудесно, ZWQRA, но трябва да имаш поне 512МВ RAM за да хостваш сървър успешно. Иначе ще насича и лагва страхотно.
                              Добра идея е да си изтриеш съдържанието на TEMP директорията и да си дефрагментираш диска.
                              Е това неочаквах да го чуя, хем сме играли с теб на мой съвър!
                              Вярно, играхме, но тогава бяхме само двамата.
                              Натоварването на компютъра е доста по-голямо, ако се играе от повече хора, а да не говорим, ако играем кооперативна мисия от 16 или повече самолета. Tогава самолетите се превръщат в летящи чинии. Тъкмо си хванал някой в прицела и се готвиш да го напълниш със снаряди и куршуми, а той вземе, че се премести изведнъж нагоре или надолу ей така, от самосебе си. Голяма изненада. Знам какво се получаваше с компа на Шмитца, когато беше с 256МВ RAM.
                              Но щом си навит, можем да пробваме. Утре ти ще хостваш сървъра за ескадрлата.
                              =VNVV=Shilo
                              Въздушните на Негово Величество Войски

                              Comment

                              Working...
                              X