Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Разбори на полетите

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Zdraveite momcheta
    Vchera poletite naistina stanaha dobri, imashe devet dushi - rekord (mislja, che dosega ne sme se subirali tolkova hora navednuz zaedno). Iskam da pozdravja i novite chlenove, naistina se spraviha chudesno. Otchitam edna greshka, kojato smjatam osnovno za svoja - samo az imam sobstveni trenirovuchni karti-misii. Drugite polzvat tezi ot igrata, koito ne sa mnogo dobri. Pri situazija, kato vcherashnata, kogato mojata vruzka se skapa, Shmitza hostva edna default misija i trnirovkata zapochna da se obrushta na haos. Shte dam na Shilo njakolko trenirovuchni dog-misii da kachi vuv foruma. Molja vsichki, koito mogat da hostvat da gi svaljat.
    Kato izkluchim tozi dreben problem sum mnogo dovolen ot vcherashnija den. Lichno az letjah okolo 5-6 chasa i to polzotvorno. Eskadrilata zapochva da izglezda mnogo po-istinska i tova me radva mnogo. Produlzavaite v sushtija duh. Neka tezi, koito sa bili svaljani poveche ot drugite ne se otchaivat, skoro njama da bude taka.
    Shte dam samo edin komentar vurhu leteneto - izbjagvaite boja nisko nad zemjata. Staraite se da pazite visochina i skorost - tova e silata na vitlovite samoleti. Postavete si mislena graniza(naprimer 1000-1500 m) i se opitaite da ne slizaite pod neja. Sami shte se ubedite kolko mnogo vuzmoznosti krie tova.
    S pozelanie da ima poveche poleti kato vchera.

    =VNVV=ED

    Comment


      zapo4vam da se 4udq nqkoi znae li kakvo zna4i "razbor na poletite"? :o


      Dark Galaxy ---> GoodKnight

      Comment


        Zdravei Maestro
        Ako idvash na sbirkite na eskadrilata mozesh da nauchish mnogo i nai-veche polezni neshta. Da si izgladish greshkite(ako imash takiva) i da pokazesh neshta, koito nie ne znaem. Nai-vaznoto, shte mozesh da vidish tova koeto te interesuva.
        Otnosno razbora - mnogo dobre znam kak se pravi. No za razbor na 5 chasovi poleti na 9 choveka njama da mi stigne foruma. Kakvoto imahme da kazvame - go kazahme vchera po TSa. Tova, koeto napisah dnes e samo obobshtenie, kato otbeljazah samo osnovni neshta, na koito da se oburne vnimanie.
        Ako imash vuprosi, prashtai na: emild44@icqmail.com, shte ti otgovorja dokolkoto moga, no smjatam lichnija kontakt za nai-dobur.

        =VNVV=ED

        Comment


          ami az vyprosi zadadoh
          samo vij prednata stranica na temata, ako mojesh iztegli trakovete i mi prati msg s komentarite


          Dark Galaxy ---> GoodKnight

          Comment


            брей?Абе аз нямам време да гледам мойте тракове ти твойте искш да гледаме
            Я се стегни и идвай да летиш с нас....
            su27 AKA =VNVV=Stoyanov
            ______________________________
            "Ще се видим във Валхала!"

            Comment


              Zdr Maestro
              Vidjah trakovete, ne sa loshi. Mnogo dobre si shvanal taktikata na B&Z.
              Strategicheski mjastoto ba boja ne si go izbral dobre - neprekusnato si pod obstrel ot zenitkite na korabite. Mozesh da zavurtish vednuz i da izchakash malko La-ta da te priblizat.
              Pohvalno e che se opitvash da polzvash manual prop. pitch, no pravish edna greshka. Pri gmurkane - maluk (0 - 30%), pri kachvane - visok (60 - 90%). Obratno na kolata(1,2 i 3 za kacvane - 4 i inerzija pri spuskane). Viz v neta- ima mnogo informazija po vuprosa. Az lichno ne go polzvam, osven pri kazane. Bf 109 ima dosta dobur auto.
              Ugula, pod koito atakuvash te podvezda - pochti 90*. Tova uteznjava i strelbata. Opitai da namerish momenta i da atakuvash pod ugul 15 - 30*, otdzad i otgore.
              Kato izkluchim tezi drebni neshta (i chervenite zvezdi na Bf 109), bih kazal mogo dobre. Idvai da letish s nas, shte moga da objasnjavam mnogo po-podrobno.

              =VNVV=ED

              Comment


                nqmash si i ideq kak iskam ama ne moga harda mi se skapa a e samo na 5 meseca 4isto nov taka da se kaje i sega 4akam ve4e treti den uj da vidqt kakvo mu ima v skapaniq im serviz


                Dark Galaxy ---> GoodKnight

                Comment

                Working...
                X