Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Разбори на полетите

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #46
    Е, зависи от гледната точка...
    Според мен, тренировката си беше много полезна. Това, което правим в момента е подготовка за участие в онлайн войните - ВЕФ и ВОВ. Не трябва да се притесняваме, че губим мисии, боеве, че ни убиват и свалят. Целта е да се научи нещо ново, да се усъвършенства техниката, да се пробва това, което сме чули, видели и прочели. Така че сега е момента да пробвате всичко, което сте си наумили, защото после няма да ни е до експерименти...
    А това, че ботовете ни свалят си е в реда на нещата, още повече, че за ботовете (компа) е много по-лесно да изчисли и проведе точна стрелба, дори и през облаци, да лети на пределите на издръжлимост на техниката без да я съсипе невъзвратимо...
    Хубавото е, че във ВЕФ-а ще летим срещу реални противници,
    лошото е, че някой от тези противници са толкова добри, че ще си спомняме с носталгия безобидните ботове... :cry:

    Питайте Танграта как вчера натръшка 6 руснака без нито един изстрел...

    Comment


      #47
      Originally posted by "=VNVV=Stef"


      Питайте Танграта как вчера натръшка 6 руснака без нито един изстрел...
      :lol: Явно тренировките с тараните са помогнали. :lol: :lol: :lol: :lol:
      Бъзикче. :lol:
      =VNVV=Shilo
      Въздушните на Негово Величество Войски

      Comment


        #48
        A аз мога да ви организирам редовни тренировки с Партизанска ескадрила, да се биете срещу врели и кипели руски пилоти. Не асове, но добри пилоти, да видите какво ни чака

        Comment


          #49
          Чудесно ще бъде! И без това малко "приземяване" няма да ни дойде зле.....
          su27 AKA =VNVV=Stoyanov
          ______________________________
          "Ще се видим във Валхала!"

          Comment


            #50
            По-добре да изчакаме още малко защото предчувствам, че "приземяването" ще е доста грубичко :roll: (ако мъ разбиръш к'во искъм 'ти кажъ :x ). Но определено има напредък с това летене всяка нощ .
            Salute!

            Comment


              #51
              А определено ще трябва още да потренираме. А между другото трябва да видим и кво ше се разберем за ТС,свръзките спред мен са доста важни,да не казвам че на моменти и животоспасяващи във ВЕФ-овете.
              =VNVV=Shmitza
              Днес съм вихър и стрела,
              владея царство без предел
              и съм със разперени крила
              и със сърцето на орел.....
              _______________________________________
              Въздушните на Негово Величество Войски

              Comment


                #52
                Връзките са добри, само треа се научим кога да се приказва и колко. И всеки да свикне да описва нещата най-ясно и най-кратко. Аз сефте го правя на български и са омотвам, ама се получава. ГОворете бе, просто говорете. Питайте. Аз една мисия летях и си приказвах сам Вземете потърсете разговорните кодове дето са ползвани от нашите летци. Или тези които сега се ползват

                Comment


                  #53
                  Доста ни е раничко за бой с други ескадрили. Предлагам доста да поизчакаме. Когато почна да свалям повечко Танграта, Стеф и Стоянов, тогава ! А дотогава има още доста време.
                  =VNVV=Shilo
                  Въздушните на Негово Величество Войски

                  Comment


                    #54
                    Полетите от снощи бяха пръво дог, а после няколко коопмисии.
                    Много ми хареса едно изказване на Танграта. :tumb: Не знам дали останалите са му обърнали внимание. :lol:
                    =VNVV=Shilo
                    Въздушните на Негово Величество Войски

                    Comment


                      #55
                      Мдааа, Тангра обеща да не се качва на руски самолет повече......
                      su27 AKA =VNVV=Stoyanov
                      ______________________________
                      "Ще се видим във Валхала!"

                      Comment


                        #56
                        Hahaha kakvo sum ispusnal snoshti kakvo e stanalo
                        http://www.imotisofia.bg/

                        Comment


                          #57
                          Originally posted by "j-5"

                          Hahaha kakvo sum ispusnal snoshti kakvo e stanalo
                          Много изпусна.
                          Защо те нямаше?
                          =VNVV=Shilo
                          Въздушните на Негово Величество Войски

                          Comment


                            #58
                            ne bqh v kushti
                            http://www.imotisofia.bg/

                            Comment


                              #59
                              Моето изказване беше породено след голямото разочарование от Ла5 (чисто ). Ники ме беше предупредил че, е голямо дърво особено на скорости под 300 км/ч, но в този пач направо са го орязали до степен че това ми стана най-противния самолет. А иначе лично за мен ми беше необходимо известно време за да свикна с особеностите на немските самолети (и то донякъде), а този боклук направо ме върна в първи клас. Як 1Б се окзва много по добра машина - наистина ли е било така?
                              Не знам как е за вас, но забелязвам странни неща: напр. по един начин се целиш когато хостваш и по различен когато не. Нямам друго обяснение защо в ситуация при която трябва да има със сигурност поне едно попадение на практика се оказва, че е целта пропусната (не е от лага - пинга е постояненна въпросния човек). Друг път когато съжалявам, че пропускам целта заради неточна стрелба то тя изненадващо става на парчета (когато друг хоства). По принцип лага не би трябвало да пречи дори и когато целта се появява на нова позиция след поредното опресняване на сървъра - решението е да се стреля веднага след новото местоположение. Изобщо този тип игри са направени да могат да участват хора с различни пингове, но за хостовете не съм срещал нещо писано по въпроса и трябва да го проверя май сам :? . Със сигурност е по-различно. Някакви идеи ? Моля без догатки и изказвания на неподготвени хора (знам, че ofline е различно, наясно съм как е заобиколен проблема с различните (и постоянни) пингове и как това да не се оказва фатално) :tup: . Този пост май не беше съвсем за тук ама се отплеснах.
                              Salute!

                              Comment


                                #60
                                Е, най-накрая една хубава новина - Лавочкина е оплескан здраво Радост за сърцето... толкова нервни срифове ми създаде на 1.0 версията онлайн, че бях захвърлил играта по едно време заради тая пуста машина. Немаше начин да я отманеврирам - по-бърза, по-маневрена от 109ката и аре оправяи се ! Супер...

                                Само съм чувал, че най-добрите руски самолети за войната са правени от Яковлев, така че нищо чудно Як-1В да е бил наистина по-добър от Ла-5. Не съм 100 % сигурен дали е така, но все пак хубаво, че най-накрая оплескаха нещо руско. Преди с това Ла и с тоя Хърикейн, немаше бягане от тея.

                                Тангра, не се обиждай, просто не харесвам руските самолети особено радвам се като ги осакатяват.
                                20ти декември преди излитане, Спаич към техника си :
                                "Иване, сега кръв ще се лее!"

                                Comment

                                Working...
                                X