Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Пилоти, членуващи в ескадрилата и записвания на нови членове

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #61
    Ще я бъде ли играта???

    Май, че човека каза позивната му да е =VNVV=Red . Нека ме корегира, ако греша :tup:
    Salute!

    Comment


      #62
      )) Sled dulgi i tejki razmi6lenia re6ih da bude =VNVV= Shtek4o a ne Red ,edno 4e tva Red zvu4i po 4ervenoarmeisko i drugo 4e Shtek4o (osven 4e zvu4i bulgarsko) si me kefi. Izviniavam se za oburkvaneto!
      =VNVV=Shtek4o
      When I die, bury me.Hang my balls on a cherry tree!!!

      Comment


        #63
        Tangra написа
        Май, че човека каза позивната му да е =VNVV=Red . Нека ме корегира, ако греша :tup:
        Salute!
        Примите меня в эскадрилию и зарегистрируйте в VEF
        под именем
        =VNVV=Veles
        Будем воевать вместе)
        На "летучем голандце" впервые в нашу честь запалят факела

        Comment


          #64
          Veles написа
          Примите меня в эскадрилию и зарегистрируйте в VEF
          под именем =VNVV=Veles
          Будем воевать вместе)
          Ть² готов, но попробуй на болгарский език говориш, когда летаеш с нам.
          Това е условието да си в ескадрилата.
          Ескадрилата е българска и официален език е българския.
          Прибавих те на своя глава, не съм питал командването.
          То има последната дума.
          =VNVV=Shilo
          Въздушните на Негово Величество Войски

          Comment


            #65
            Добре дошъл във ВНВВ Велес!
            С езика няма да имаш проблеми,
            аз ще ти помагам ако се наложи!

            Comment


              #66
              Ехоо....
              ние сме българска ескадрила,а не международна,
              можеше поне до мнението на останалите да се допитате а?
              Велес днес е тук а утре може да се бие с/у нас и да използва наученото за да ни убива.
              Отношението към останалите трябва да е същото каквото е към нас!
              Нас ни наричат фашстки кучета.... това е неприемливо...
              щом те го приемат толкова сериозно и аз ще го приемам така..
              така че моето мнение е,че пускаме врага да влезе в нашата къща!
              Ако Велес се докаже като лоялен към нашата ескадрила тогава бих го приел као член.
              Искам да кажа ,че написаното е само мое мнение и смятам,че и останалите трябва да изкажат своето преди да го приемем.
              su27 AKA =VNVV=Stoyanov
              ______________________________
              "Ще се видим във Валхала!"

              Comment


                #67
                Проект

                Ть² готов, но попробуй на болгарский език говориш, когда летаеш с нам.
                Това е условието да си в ескадрилата.
                Ескадрилата е българска и официален език е българския.
                Прибавих те на своя глава, не съм питал командването.
                То има последната дума.[/quote]

                Хе хе хе)))
                А кто говорил давай к нам))))
                Кстати Шило) это игра)
                Ты уж не злись за вчерашнее просто как то скучно было летать) и я решил похулиганить.

                Ну Болгарская так Болгарская.....
                Я вам помогал ещ¸.....
                "Славянам ни когда не овладеть искусством воздушного боя,
                это привелегеия Германцев"
                А. Гитлер.

                А говорить я по болгарски не умею) да в бою это и не надо.
                Достаточно сказать курс,атакую,контак,
                прикрой меня.
                А я только вам ссылок набрал и кратинок.
                На "летучем голандце" впервые в нашу честь запалят факела

                Comment


                  #68
                  <<<Светкавица>>>

                  Veles
                  Kak officer etoi eskadrile hochu oficialno tebe zajavit, chto ti ne prinjat sredi nas. Est neskolko factorov kotorie doveli nas do eto reshenie.
                  Kak tebe Shilo skazal, jazik na kotorii mi govorim - eto bolgarski. Ti ne smozesh normalno komunikirovat so vseh pilotov (nekotorie iz nih russkii jazik ne ponimaut ili ne hotjat na nego razgovarivat). Eto osnovnoi.
                  Mnogie v eskadrile(i ja toze) schitaut tebja neprijatnim chelovekom. Eto javljaetsja problem. Razzeplenie sredi svoih ludei iz za tebja mi delat ne budem. Eto vtoroi.
                  Na segodjashnii den ti javljaeshsja pilotom eskadrile ROSS. Dlja nas eto vrazeskaja eskadrilja. Mi schitaem chto tvoi motivi na vstuplenie v nashei eskadrile negativnie dlja nas. Eto tretii.
                  Mi schitaem chto ti ne takoi uz horoshii pilot, tak chto ne prinjat tebja, dlja nas ne javljaetsa poterja. Eto chetvertii.
                  Mi tebe blogodarni za prodelanuu rabotu (kartinki nabiral i t.d.), no schitaem chto eto nedostatochno.
                  Hochu obratit vnimanie na tvoi popitki nas obidit. Ti javljaeshsja takoi ze slavjanin, kak i mi, tak chto obizaesh i sam sebe. Chto skazal Hitler, nas ne interesuet - mi NE nazisti. A kto javljaetsja luchshim pilotom uvidem v bou.
                  Vopros, dopuskat tebe na nashi poleti v budushchem, reshitsa dopolnitelno.

                  =VNVV=ED Tactical Officer

                  Comment


                    #69
                    Ну во первых брат славянин вот что хочу тебе сказать.
                    1. Я славянин как и ты а фраза Гитлера касалась всех нас)
                    2. Мы по разному думаем ты Богарин я Русский и нам друг друга не понять( мои шутки вы воспринимаете за оскорбления((((. Хотя обидеть я ни кого не хотел.
                    Стоянов извини если обидел не думал даже это была фраза которую писали на Русских самол¸тах во 2 мировую войну.
                    3. Я не пилот росс я пилот другой эскадрилии.
                    4. Больше помогать не буду, буду охотится на тебя ))) уж поверь мне
                    5. То как вы относитесь к русским это ваши проблемы.
                    К твоему сведению твой народ пострадал в 1000 раз меньше чем мой народ и от коммунизма и от фашизма.
                    А вот болгары как в 1 мировой воевали против русских так и во второй войне.
                    Меня даже удивляло зачем нужна была Шипка моему народу....после этого общения.
                    Пилотом я особо не хочу вашим быть я состою в 2 эскадрилиях без этого.
                    Только сожалею об одном нахрена я вам помогал.
                    Ну что до встречи в войне)
                    Правда я вот не понял откуда на восточном фронте взялись болгары)
                    А извини точно вспомнил, были строительные дивизии у немцев.
                    Ну вот и обменялись ударами)))))
                    Да кстати откуда выучил русский мат))))))))))))))
                    Ну бывай братко)
                    И вправду мне тут делать нечего.
                    Вс¸ думал может в Болгарию съездить на море теперь поеду в Испанию)
                    Так что водки мы не попь¸м...
                    А жаль........
                    Тебя в войне не сбивали просто когда ты ид¸шь на посадку....или стоишь на взл¸тке или прыгнул с парашутом меня там сбивали когда я сел и когда ш¸л израненый домой и т¸к бенин а пилот был ранен(
                    Прями при посадке так что к сожалению в войне нет место жалости к противнику и я сам видел как сбивали парашутистов.
                    Таким я ни когда не занимался.
                    Удачи братья.
                    И кто тут меня считает плохим? Интересно за что?
                    Или это ты про себя говоришь хотя мне уже вс¸ равно.
                    Русских ты не любишь я уже понял)
                    Русский ты знаешь я понимаю то что говорите вы во время боя.
                    И вы понимали что говорил бы я.
                    Прощайте братове славяне....
                    На "летучем голандце" впервые в нашу честь запалят факела

                    Comment


                      #70
                      ок

                      Кой ни нарича фашистки кучета ?

                      Хм... защо ще вкарваме руски пилоти в българската ескадрила ? Аз съм против, и както Стоянов не искам да пускаме врага в нашата къща.
                      20ти декември преди излитане, Спаич към техника си :
                      "Иване, сега кръв ще се лее!"

                      Comment


                        #71
                        Спокойно, всичко е наред. Велес беше записан само за няколко часа.
                        Нека забравим този въпрос.

                        Kalchev, ти кога ще почваш да летиш с нас? Правим страхотни тренировки! Много изпускаш, да знаеш.
                        =VNVV=Shilo
                        Въздушните на Негово Величество Войски

                        Comment


                          #72
                          Здравейте
                          имам желание да се включа към ескадрилата

                          Мисля, че отговарям на условиата за софтуер и хардуер

                          Разбрах че карате с немски самолети - аз досега съм карал само с руски - най вече LA5...

                          Comment


                            #73
                            ---Светкавица---

                            Zdravei Todos
                            Vsjaka vecher sme v lobito. Kogato vidish server na =VNVV= ili vuobshte njakoi ot nas, vkluchvai se vednaga. Vsichki sa dobri momcheta. Shte poletim zaedno njakolko puti, ako ti haresa, a i ti na nas - oficialno shte te priemem. Ne e vazno da si dobur pilot, kakvoto ne znaesh shte nauchish, a svestnite hora sa vinagi dobre doshli.

                            =VNVV=ED Tactical Officer

                            Comment


                              #74
                              Тошката ми е лична дружка, близка до сърцето. Отгледайте си го с внимание, ще ви се отплати

                              Друго важно: Има един българин, живеещ в САЩ, лети под името II/JG1_Lang. Обадете се на човека да лети с нас, мен вчера ми се загуби от погледа

                              Comment


                                #75
                                Mom4eta ,imah golqmo jelanie dase zapisha vav vashta eskadrila,no kato vidqh kak se otnasqte s rusnaka ,jelanieto mi ve4e ne e tolkova golqmo a samo malko ,kakvo e napravil 4oveka ta da go nagrubqvate ,kat ne go shtete vav vashta eskadrila mu kajete "ne" i tolkoz kakvo se obqsnqvate kato u4eni4ki , mislq ,4e edno tvurdo "ne shteshe da se haresa na vsi4ki .I kakvo e tova -edin go iska drug go ne shte ,tazi eskadrila ima li komandir ili seki prai kakvoto si iska???- Mnogo mi e interesno da razbera -shto za eskadrila ste
                                za tova sam jelaesht da vlqza pri vas !
                                No malko trqbva da si opravite disciplinata!
                                "V instrukciata (grubo kazano) za nabirane na voinici za Rimskata imperia e bilo zapisano: "da ne se vzemat voini ,jiveeshti na iug ot Dunava,zashtoto sa mnogo dobri boici ,smeli ,hrabri ....NO izklu4itelno NEDISCIPLINIRANI...." - tova ne sam go 4el az li4no ili izmislil ,no sam go 4ul ot deistvasht komandir na istinska eskadrila s istinski samoleti!
                                Moje da mi se obidite za mnenieto i da ne me priemete ,no bqh dlujen da kaja kakvo mi e purvoto vpe4atlenie za vas !
                                Dano da sam sburkal!, nadqvam se da razbera ,4e sam sburkal ako me vzemete vav vashta eskadrila!

                                Comment

                                Working...
                                X