Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос II

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #16
    Сигурно е възможно, но Империал ще каже.

    Comment


      #17
      Още една чуденка. примерно аз съм в съюз . другарчето има много техника на склад, дали ще може да ми я продаде ако аз се оакжа на зор?но само желязото, имам спомен че се предвиждаше някакво време за трениране на частите, те нали ще получават и бонус опит, Ще има ли разделение на професионални и наборни части? Според мен икономиката на една провинция не требва да е лимитирана като таван.

      Comment


        #18
        В първата форумна игра ги имаше тези елементи:
        - и възможността за временно преотстъпване на части на съюзник
        - и 3 вида части - нормални, елитни и бързи, бързосформирани, с ниски показатели.

        Утре ще изчистя спама от темата. Все пак, тя е за изказване на аргументирани мнения за играта. Така че, аки искате да предложите своя идея, я посочете тук и я аргументирайте.
        Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
        Проект 22.06.1941 г.
        "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

        Comment


          #19
          Воланд, във връзка с темата "Направи си сам" в морската част, направих твърде много сметки, с още малко фдоработка ще може да се направи конструктора за кораби на би било все пак да се въведат някои ограничения, примерно:
          корпуси: "нормален", "широк", "тесен"
          броня: до 80,130,250, 350, над 350мм,
          водоизместване в следните класове
          1к,2к,6к,10к,15к,20к,30к,45к,55к,70к
          машини: турбини и дизели, с електро вариант
          Оръдия: вместо реални можем да скалъпим збирщайн от характеристики в стандартни калибри:
          20,40,90,110,130,150,203,300,350,380,410,460,
          торпеда:533,610.
          Всичко което е стандартно може да варира с известни коефицетни (особенно машините).
          Смятам че ако се видим в рамките на 1-2 часа ще може да нагласим характеристиките и коефицентите.

          Comment


            #20
            "тесен" корпус само във варианти 1,2,6к, защото това принципно е есмински корпус и не е подходящ за по-големи водоизмествания и калибри поради слабата си конструкция (не че неса пробвали, особенно италианците).

            Comment

            Working...
            X