Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Вот на доверие / избор на Водещ

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Вот на доверие / избор на Водещ

    Тъй като възникнаха вълнения, а и ще има такива занапред, то нека тук всеки да си каже мнението:
    /моля да гласуват само участници в играта, и да аргументират по възможност отговорите си/

    А. Трябва да има нов Водещ (посочете име)

    Б. Не се доверявам, трябва друг Водещ

    В. Доверявам се на сегашния Водещ
    Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
    Проект 22.06.1941 г.
    "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

    #2
    Вот на доверие / избор на Водещ

    не мисля че има въобще какво да се дискутира, това че не може да се постигне 100% съгласие по определени въпроси не значи че като цяло не си вършиш работата по възможно най-добрия начин. Не смятам че въобще има наоколо някой който да може да отдели толкова време и да се справи по-добре.

    Струва ми се че напоследък твърде много решения се взеха твърде прибързано от някои хора. Успокойте се и бъдете по-разумни.
    albireo написа
    ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

    Comment


      #3
      Не мога да разбера защо въобще се поставя такъв въпрос. Да погледнем реално ..ими ще има игра и ще я водите вие с голум или няма да я има. Това е обективен факт.
      Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

      请您死在地狱般的阵痛
      [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
      きさまはしんでくださいませんか
      [kisamawa shinde kudasaimasenka]

      Comment


        #4
        V tova nqma nikakuv smisul spored men. Mislq che vsichki 100% shte izberat tebe sushto kakto i az. Tova che ima raznoglasiq mi to vinagi si e imalo raznoglasiq. Prosto horata koito sa v Kanada sa ne samo moi priqteli te znaeha che shte igraqt i se gotveha za tova a sega nqma daze kade da otidat. :|
        taka che az pone izbiram teb.
        http://www.imotisofia.bg/

        Comment


          #5
          Това не е риторичен въпрос. Въпросът си е съвсем сериозен. Става дума за следното - много често ще има несъгласия с Водещия (дори и да не съм аз). Така че, или ще се спазва игровата реалност, така както я разбира Водещия и ще се доверяват на неговите решения или Водещия трябва да е друг човек. Не е възможно да се губи времето в спорове (съвсем безсмислени) както в първата игра.

          И - да е ясно, решението за Канда е окончателно, по две причини:
          а. В стартовяите правила за държавите е много ясно записана ролята на Канада;
          б. За още една самостоятелна държава сега мисля просто няма място, даже махнахме две (Китай и Бразилия)

          Колкото до местата - има, огледайте се. Във всяка от страните има места, а има и опозиция - за нея ще има специални правила, които ще бъдат обявени скоро.

          И нека напомня още едно - всички участници, включително и аз - са доброволци.
          Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
          Проект 22.06.1941 г.
          "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

          Comment


            #6
            Това не е риторичен въпрос

            Воланд кажи ми ти като се махнеш за водещ,кой ще заеме твоят пост?
            Просто не виждам такъв човек тук.Затова сядай си мирен на задника и не прави такива работи в стил "Дир БГ".
            А колкото до старта на играта аз предлагам да го отложим докато се оправи този глупав хост ГОТО.До сега е имало дни в които не съм могъл да вляза във форума-предполагам,че не само аз съм имал такива затруднения.
            Вие какво мислите?Трябва ли играта да бъде отложена?Чакам мненията Ви!
            То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

            Comment


              #7
              играта ще тръгне когато е готова. Това за сега е доста неопределено като се има предвид че в момента въобще нямам време...
              albireo написа
              ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

              Comment


                #8
                strano no az veche ot treti den moga da vlizam samo sutrin v foruma
                http://www.imotisofia.bg/

                Comment


                  #9
                  Не мога да разбера на какво основание са били вълненията. Според мен Воланд е с най-голям опит като водещ, а и си разбира от работата. Когато говорят фактите всички други да мълчат! Следователно гласувам да остане настоящия водещ(колкото и тъпа да е цялата ситуация с това разискване).
                  Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
                  Неизвестен руски адмирал

                  Comment


                    #10
                    :| чувствам известна вина за съществуването на настоящата тема, все пак аз се усъмних гласно......но решението не е това (аз не мога да се изкажа относно опита като водещ на Воланд) да се сменя водещия, по-скоро всеки трябва да се опита да помогне в сферата в която се чувства компетентен, и играта да стане по-добра, по-реалистична и въобще по-по-най (все пак нали ние щя си е играем ) ето аз иОдзава полагаме усилия в тази насока.
                    :tup: - това освен Emoticons е и знакъс с които римските императори са искали да кажат нещо

                    Comment


                      #11
                      Воланд, Воланд... :tup:
                      Друг няма. Как ще живеем без Дявола? Ще е скучно! :twisted:
                      Спасибо Вам, Георгий Константинович, за то, что спасли Россию! Вечная вам память!

                      Comment

                      Working...
                      X