Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Универсум - Общи приказки

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    хммм....омаловажаваш групировката...хмм....New Order For "Boina Slava" hmmmm!!!
    Кратка историческа справка :
    NOoBS е източна, малко леко насевер ...абе ей там дет България е бре , групировка , която се е специализирала в отмъкване на Форуми - със взлом ; докат се движат по магистралите , предрешени като Интеренет КАТ-аджии ; чрез заговори ; откупи и прочие . Лидер на групировката е Ицхак Симаилов , под прякор Арабският Бетер Маршал - прекорът иде от самолюбието му и болното му съзнание - докото гледа Маршал Жуков по "Дискавъри" , става и почва да пее руски бойни маршове . Ицхак живее в резиднцията си в село Горно Нанадолнище . Връзките му са предимно в Ирак ( бел.ред. според новият американски модел всичко лошо е в Ирак , освен петрола ) . Добър приятел със Осама Бин Ладен - това се доказва от снимка , на която , Симаилов яде Рахат Локум с Осама , пият Иракска Пустинна Ракия , марка " Буш " , и гледат Афганистански танцьорки , танцуващи на фона на филмче за построяването на Кулите близнаци в Ню Уорк и тяхното събаряне , с музикален съпровод-кавър на парцето на Грейк Давид -Rise and Fall- със заглавие "Самолети падат" ( "самолети падат , падат от небето , Самолет ми падна над Градчето ) в изпълнение на групиворката "Свобода за Палестина" .
    NOoBS , саизключително опасни и непредсказуеми . Край на справката . Ако искате информация за известни членове на групировката натиснете ....ГОЛЯМОТО ЧЕРВЕНО КОПЧЕ , на което пише ....АПОКАЛИПСИС !!!!!
    "Ако светът може да бъде по-добро място , то да направиш добро се смята за провал . Не спирай , Не се предавай , Надбягай Себе си ! "

    Comment


      То и на мен вече ми се доспа от тези постове, но дълга зове. Предлагам на поредната групировка квалифицирана мед. помощ, заедно с неизбежните лекарства. Не че по-малко ще искат РЕВОЛЮЦИИ, ама поне няма да постват претенциите си. И ако откажат.....помощта ми.....ще помислим за нов тоалет със завързващи се отзад ръкави.
      Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
      Неизвестен руски адмирал

      Comment


        "Ако светът може да бъде по-добро място , то да направиш добро се смята за провал . Не спирай , Не се предавай , Надбягай Себе си ! "

        Comment


          уф.... в интерес на истината то няма да остане време да се играе играта... от края на тоя месец излизам във ваканция (да се чете: време идеално за революции да се чете: иска ми се да имам повод да режа глави ) а тя още се наглася....

          въобще, май всякакви игри ще започнат септември
          albireo написа
          ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

          Comment


            Хъмн ...за седмица да ме няма и вие тук забъркахте попара за цял преториански легион.

            Къв Господ е Фридрих....той си е нищо повече от нищо и никакво императорче ...и да не ми пипате Новия Ред ...че ....!!!

            Виц за разведряване:
            Провежда се анкета "Коя според вас е най-справедливата Божа заповед?" Всички отговарят банално - Не убимвай, не кради, не пожелавай жената на другияа /особенно популярен отговор/ Доде анкетата до Крилов. Той се замисли , почесас се зад височайшия си врат и изръси : "Аз съм твой Господ, да нямаш друг освен Мен!"
            Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

            请您死在地狱般的阵痛
            [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
            きさまはしんでくださいませんか
            [kisamawa shinde kudasaimasenka]

            Comment


              хммм...Крилов , усещам в поста ти някакви претенции за власт - над този форум и целият свят ?
              :tup:
              "Ако светът може да бъде по-добро място , то да направиш добро се смята за провал . Не спирай , Не се предавай , Надбягай Себе си ! "

              Comment


                той само да приказва знае
                albireo написа
                ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                Comment

                Working...
                X