Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Универсум - Общи приказки

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #61
    Ако ви интересува искам някви подли войни, като нямам претенции за външен вид!
    Канцлер на хазната

    Comment


      #62
      Да има задължително Вогони!!!!!!! Даже се замислям дали да не играя с тях
      XV mile the sea brode is
      From Turkey to the Ile of Rodez...

      Comment


        #63
        Ами, добре, нека има Вогони ... но какви да са им харакеристиките ... щото аз май се сещам само за негативни. Искаш ли ти да ги направиш като идея?
        Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
        Проект 22.06.1941 г.
        "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

        Comment


          #64
          Е, негативни де, ама пък добри администратори, живучести, и де да знам, някакъв бонус за строежите (нали строят транссистемна магистрала )
          XV mile the sea brode is
          From Turkey to the Ile of Rodez...

          Comment


            #65
            Така и не разбрах коя раса е взета и коя е свободна от този СПАМ................


            Та ако не е запазена вече взимам Корпорация “Новия Ред”
            http://www.imotisofia.bg/

            Comment


              #66
              Засега резервираните твърдо доколкото разбирам са само две:

              New Order Corp. - княз Крылов
              Galactic Empire - Империал Фридрих
              Сър Грей се колебае между Вогони и Новата Република


              Искам само да препоръчам на всички евентуални участници преди да си изберът раса да прочетът няколко пъти описанието и и да питат ако имат въпроси ...расите са доста оригинални и слабо казано странни .....не се подлъгвайте по очебийните предимства ...търсете скритите негативи.
              Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

              请您死在地狱般的阵痛
              [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
              きさまはしんでくださいませんか
              [kisamawa shinde kudasaimasenka]

              Comment


                #67
                аз няма да участвам.
                Спасибо Вам, Георгий Константинович, за то, что спасли Россию! Вечная вам память!

                Comment


                  #68
                  Уханов надявам се не поради някакъв между-юзърски конфликт?;(
                  Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

                  请您死在地狱般的阵痛
                  [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
                  きさまはしんでくださいませんか
                  [kisamawa shinde kudasaimasenka]

                  Comment


                    #69
                    Аз съм си Републиката, казах вече, хау, и не бива да се отмятам
                    XV mile the sea brode is
                    From Turkey to the Ile of Rodez...

                    Comment


                      #70
                      Originally posted by "княз Крылов"

                      Уханов надявам се не поради някакъв между-юзърски конфликт?;(
                      не, не разбира се. аз се разбирам отлично с всчки на форума, въпреки че имах няколко колизии покрай "Дипломация".

                      причината е тривиална - нямам нито време, нито възможност... :cry:
                      Спасибо Вам, Георгий Константинович, за то, что спасли Россию! Вечная вам память!

                      Comment


                        #71
                        сержанта ще заминава за москва
                        albireo написа
                        ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                        Comment


                          #72
                          ако стои там до август може да се засечем
                          Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

                          请您死在地狱般的阵痛
                          [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
                          きさまはしんでくださいませんか
                          [kisamawa shinde kudasaimasenka]

                          Comment


                            #73
                            Уханов споко бе! Сега сме в добри отношения!
                            Канцлер на хазната

                            Comment


                              #74
                              Стенографски запис от последната визита на търговските посланици на New Order Corp при консула на Новата Република ( консул разбира се какъв президент) Лорд Грей (зли езици твърдят, че той е самозванец и не е никакъв лорд, най-много сър, но и за последното е съмнително.... Обаче пък вие сигурно се чудите откъде се взимат фермерите на Татууин и какво са приказвали те преди да се озоват там...... )
                              Представител на New Order Corp: Ние разбрахме, че Републиката има намерение да спре търговските си отношения с нас и да не закупува повече кристали за лазерни мечове.........
                              Лорд Грей: Да, ва*пийп* *пийп*, ше видите вие, кат повече не купуваме от вас сте загинали. Вече съм заповядал направата на 1 трилион плакати с надпис "За Бога, не купувайте, братя!" да бъдат разлепени из свободните светове на Републиката. И после ще ви бутнем от*пийп* нашите лазерни мечове. Искате ли да ви покажа как! Ей ТАКА!!!
                              (Лорд Грей вади меча (лазерния, не другия) и натиска копчето, на което пише ON с жестока гримаса на лицето. След леко примигване откъм дръжката на меча се чува затихващо бучене и всякакви признаци на живот изчезват)
                              Лорд Грей: Ах, да му се не знае, пак свършиха кристалите. Скайуокър, пикльо такъв, къде си се запилял. Донеси ми веднага зарядното...
                              Скайуокър (разглеждайки извадения от меча кристал): Милорд, тука на кристала пише "Да не се зарежда! Съществува опасност от образуване на мини черна дупка!"...
                              Лорд Грей:............................................
                              Скайуокър: Освен това пише "Да се изхвърля само на обозначените за това места или да се предаде обратно на продавача"....
                              Лорд Грей:............................................. .......................................аааа, какво искаше да каже високо уважаемата делегация от New Order Corp, сигурен съм че ще намерим общ език?


                              ПС мреси за направата на републиката
                              XV mile the sea brode is
                              From Turkey to the Ile of Rodez...

                              Comment


                                #75
                                готино ...но реално това е невъзможно ..виж в описанието на републикта за отношенията между човешките фракции

                                Съюз между хора е на практика неизгоден и невъзможен. Специално съм направил така за да не се изкушим да направим пат Тройния Имперски съюз и да изнесем младите играчи
                                Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

                                请您死在地狱般的阵痛
                                [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
                                きさまはしんでくださいませんか
                                [kisamawa shinde kudasaimasenka]

                                Comment

                                Working...
                                X