Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво четеш в момента

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #16
    "Донеси ми главата на принца"-§) Евгени Шварц-"Събрани творби"
    Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

    请您死在地狱般的阵痛
    [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
    きさまはしんでくださいませんか
    [kisamawa shinde kudasaimasenka]

    Comment


      #17
      до голяма степен съм съгласен с теб Рамблър...защо го чета ли, ами защото съм обещал да го прочета и защото все ме обвиняват, че не харесвам това или оново само защото много хора го харесвали. не ги е срам моите приятели, опозиционер съм бил
      книгата е "Край река Пиедра седнах и заплаках" (доколкото помня"piedra" на испански е камък...та оттам "каменната река" това е идеята) не съм я чел, а и не съм обещавал да я чета, та ще ми се размине
      Ти си това,което е твоето най-голямо желание,
      каквото е желанието ти,такива са и мислите ти,
      каквито са мислите ти,такива са делата ти,
      каквито са делата ти, такава е и съдбата ти.

      Comment


        #18
        Моето мнение за въпросния Куельо (май баш "Алхимчикът" и "Петата планина" бяха) се покрива с това на Рамблер. При това - някой ми донесе ги донесе докато бях в казармата и без друго нямах свестно четиво под ръка (та не бях придирчив).

        Comment


          #19
          Подкрепям, Рамблер :tup: :tup: :tup:
          Нека Всевишний укрепи десницата на народа и войската, за да запази честта, правата и славата на Отечеството и на избраний от народа монарх. Да живее България!!!

          Comment


            #20
            A chetete li Suvorov?
            "Мисля, това което казвам, но неказвам, това което мисля"

            И други затворници
            нека четат пред вратите
            нашата памет остъклена
            с надпис:"Всички отидоха на Фронта!"


            Comment


              #21
              Здравейте, Гудериан,

              по въпроса за Суворов/Резун - погледнете следната тема:



              Там, общо взето, можете да проследите мненията на по-активните членове на форума за него (качеството на текстовете и идеите му).
              Ако имате нещо за коментиране, може би най-добре ще е да го сторите там или да отворите нова тема (особено ако засяга някакъв допълнителен проблем).

              Comment


                #22
                Gen. Heinz Guderian би се обърнал в гроба ако прочетеше нещо на Резун
                albireo написа
                ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                Comment


                  #23
                  Аз в момента чета най-добрата монография за Ме-109, която е излизала до момента.Шест книжки по 40 стр.всяка.Много снимки,чертежи и камуфлажи във възторг съм 8)
                  То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

                  Comment


                    #24


                    откъде я намери?
                    albireo написа
                    ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                    Comment


                      #25
                      Originally posted by "Hainz Guderian"

                      A chetete li Suvorov?
                      Четат го, но "с отвращением" :lol: Като в стария руски виц...
                      Si vis pacem - para bellum!

                      Comment


                        #26
                        Originally posted by "Imperial Friedrich"



                        откъде я намери?
                        Днеска си я купих .Това ми струваше 60 лева, но си струва.Скоро я очаквайте във форума преведена цялата
                        То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

                        Comment


                          #27
                          Е, това е дело, з акоето си заслужава вечно да сме ти благодарни. С нетърпение ще чакам появата й.

                          Comment


                            #28
                            Originally posted by "Parabellum"

                            Днеска си я купих .Това ми струваше 60 лева, но си струва.Скоро я очаквайте във форума преведена цялата
                            Много скъпа, бе Обаче внезапно ми хрумна нещо по този повод: Имперски, възможно ли е тук да се създаде секция "Библиотека"? Сигурен съм, че в нея веднага ще се появят маса интересни неща, които иначе всеки сам за себе си трябва да издирва и да заплаща скъпо и прескъпо...
                            Кво ше каеш по въпроса
                            Si vis pacem - para bellum!

                            Comment


                              #29
                              Добра идея , Хауптман. Напълно те подкрепям :tup:
                              "If elections changed anything, they would be forbidden" ~ Kurt Tucholsky

                              Comment


                                #30
                                Да, идеята е много добра :tup:
                                Макар че, не знам как стоят нещата с правата (сигурно по този параграф ще сме в нарушение, но нищо ). Все пак, който има по ръка скенер и програмка за разчитане може бързо да прибави това-онова, и така библиотеката ни бързо ще набъбне.

                                Comment

                                Working...
                                X