Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Колко хора биха участвали в подобна игра?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Колко хора биха участвали в подобна игра?

    Колко хора биха участвали в играта, която описвам тук и най-вече в бета-теста (който предполагам, че ще започне някъде най-рано след 2-3 седмици). Моля всички, които имат желание да участват в подобна игра да гласуват.
    Знам, че още не съм готов с правилата, но мисля че идеята на играта е общо взето вече ясна.
    25
    Äà
    100.00%
    25
    Íå
    0.00%
    0

    #2
    Колко хора биха участвали в подобна игра?

    Ами зависи от правилата и по-точно от възможностите които ще предлага играта, но мисля че ще ми хареса, така че може да ме броиш желащ :lol:
    <<..........>>

    Comment


      #3
      Аз също съм на линия
      "If elections changed anything, they would be forbidden" ~ Kurt Tucholsky

      Comment


        #4
        Ок, много се радвам. За бетата ще трябват минимум 10 участници, но желателно е да са повече, защото така по-добре ще се проверят правилата и разпределението на ролите (и съответно - властта и отговорностите).
        Аз излизам в малка ваканция, така че ще се появя сигурно чак на 7 май. Ще гледам дотогава да са готови окончателните правила и евентуално карата за бета-теста. Ако всичко е както трябва ще ги постна и тогава ще отворя теми за набор на играчи.

        Comment


          #5
          Ми и аз искам да участвам ама си мислех че няма да мога да се доредя
          http://www.imotisofia.bg/

          Comment


            #6
            Az s udowolstwie bih uchastwal w takuw wid igra, no iskam purwo da widq prawilata i wuzmojnostite. Dano ne se zaseche igrata s "Diplomaciq", koqto predstoi da igraem nqkolko choweka...
            20ти декември преди излитане, Спаич към техника си :
            "Иване, сега кръв ще се лее!"

            Comment


              #7
              За "Дипломацията" не се притеснявай, тя е с елементарни правила и не би трябвало да отнема много време
              Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
              Проект 22.06.1941 г.
              "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

              Comment


                #8
                Тоя пък - дипломацията :lol: главно да не се засече с втората игра на Воланд че тогава ще стане тежко.
                Аз иначе бих искал да участвам.
                Спасибо Вам, Георгий Константинович, за то, что спасли Россию! Вечная вам память!

                Comment


                  #9
                  Ako ще започвате бързо и ако имате нужда и аз влизам!
                  Канцлер на хазната

                  Comment


                    #10
                    Като гледам, ще се съберат хора. По принцип няма ограничение за броя участници (с други думи, роли има достатъчно - само желание трябва). Ще гледам скоро да завърша началния вариант на правилата и да гопостна (заедно с картата на Бетата и други такива хубавинки). Но все още не мога да кажа кога точно ще започне играта, за съжаление.

                    Comment


                      #11
                      Еми и аз бух се включил, въпреки че съм не особено сведующ 8)
                      Нека Всевишний укрепи десницата на народа и войската, за да запази честта, правата и славата на Отечеството и на избраний от народа монарх. Да живее България!!!

                      Comment


                        #12
                        Ами то няма да е необходимо да си сведущ по нещо друго, освен по правилата на играта (когато успея да ги завърша и публикувам). Така че - няма да има някакви особени ограничения за участие.

                        Comment


                          #13
                          с удоволствие ..ако ми обясните всичко като на най-тъп профан във военното искуство
                          Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

                          请您死在地狱般的阵痛
                          [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
                          きさまはしんでくださいませんか
                          [kisamawa shinde kudasaimasenka]

                          Comment


                            #14
                            Originally posted by "княз Крылов"

                            с удоволствие ..ако ми обясните всичко като на най-тъп профан във военното искуство
                            Батальон вправо, рота на прорыв! Всичко е просто. 8)
                            Спасибо Вам, Георгий Константинович, за то, что спасли Россию! Вечная вам память!

                            Comment


                              #15
                              Если близко воробей - мы готовим пушку! Если муха? Муху бей! Взять е на мушку!
                              Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

                              请您死在地狱般的阵痛
                              [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
                              きさまはしんでくださいませんか
                              [kisamawa shinde kudasaimasenka]

                              Comment

                              Working...
                              X