Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпроси, Предложения, Обсъждания

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #16
    Слечаят в играта е Координатора .... някои неща за играчите идван напълно изневеделица Но това не значи че те са такива и за Координатора .... на Координатора изневиделица понякога идват ходовете на играчите От личен опит го знам

    Иначе по принцър съм човек не признаващ късмета като фактор ....щом за нас нещо е изненадващо - значи просто не сме имали достъп до фактите които да проанализираме и предвидим това
    Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

    请您死在地狱般的阵痛
    [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
    きさまはしんでくださいませんか
    [kisamawa shinde kudasaimasenka]

    Comment


      #17
      Едно въпросване ... дали героите да носят никовете на играчите или исторически /или поне приближаващи се до исторически/ имена?
      Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

      请您死在地狱般的阵痛
      [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
      きさまはしんでくださいませんか
      [kisamawa shinde kudasaimasenka]

      Comment


        #18
        Аз съм за историческите имена. Да има повече атмосфера в играта.
        Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
        Проект 22.06.1941 г.
        "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

        Comment


          #19
          Iсторически имена, нали тъй и тъй отстрани на постинга ни стои ника
          XV mile the sea brode is
          From Turkey to the Ile of Rodez...

          Comment


            #20
            Подкрепям Воланд и Грей....
            "Ако светът може да бъде по-добро място , то да направиш добро се смята за провал . Не спирай , Не се предавай , Надбягай Себе си ! "

            Comment


              #21
              Княже, какво стана с играта, нали не си я хвърлил в кошчето и стои поне някъде в кечмеджето? Щото е интересна, обаче пък при толкова много игри.... (то аман даже :lol: )
              XV mile the sea brode is
              From Turkey to the Ile of Rodez...

              Comment


                #22
                Чака си реда §)
                Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

                请您死在地狱般的阵痛
                [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
                きさまはしんでくださいませんか
                [kisamawa shinde kudasaimasenka]

                Comment


                  #23
                  Ависяне , абе нещо много сериозно ме гложди .
                  Не бях влизал от 1 месец и се надявах , че за твоята игра , през този период от време , всички места за лидери ще се напълнят . Но като гледам има още свободни странички и не виждам как те ще се заемат , та после и отделните функционери в тях . Та питам - Мислил ли си какво ще правим , ако нямаме достатъчно играчи за играта ???
                  А иии....кога ще почва тази толкова чакана от мен игра ???
                  "Ако светът може да бъде по-добро място , то да направиш добро се смята за провал . Не спирай , Не се предавай , Надбягай Себе си ! "

                  Comment


                    #24
                    О, не се притеснявай..в краен случай имам поне 7 резерви за тази игра но не мисля че е наложително да им се развяват никовете тук без особенна полза. Като дадът зелена светлина тогава ще потръгне всичко. Освен това не е фатално ако има и неигрови държави, а вторастепенните постове са опционални
                    Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

                    请您死在地狱般的阵痛
                    [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
                    きさまはしんでくださいませんか
                    [kisamawa shinde kudasaimasenka]

                    Comment


                      #25
                      Благодарим за инфото !!!!!! :tup:
                      Графство Ферари вече започна конструкции върху новият си модел Аркуебус- F2003 GA -аеродинамиката е с пъти по-добра ( демек кат го мандахерцаме из въздуха по лесно цепим глави на вражески войници ) ; развива два пъти по-голяма скорост ( демек стряляме дваж по бързо ) ; нова сиситема на окачване ( демек...по-добре стой на стойката и няма опасност да ти падне на краката ) ; нова система за филтриране и зареждане ( демек ...абе пробихме една дупка отстрани и сега с помпона , чистим дваж по- бързо и дваж по-бързо зареждаме , е ама внимаваме да не падне барута през дупката ) ; сложихме и системата ХАНС ( демек ...абе кат се стреля , на 50 изтрела дават дефект - стреля обратно към стрелеца -, с новата система изкривихме една наковавлня от зад на пушката и вече ако стане дефект ....шансът да прогледнеш след барутна експлозия в лицето се качи от 10% на 20% ).
                      Ама стига толкова че конкуренцията не спи....Дебне как да ни измъкне Италия из под носа
                      "Ако светът може да бъде по-добро място , то да направиш добро се смята за провал . Не спирай , Не се предавай , Надбягай Себе си ! "

                      Comment

                      Working...
                      X