Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Финал на играта (бивш ход VI)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #16
    Извинявам се, ако не съм в час, но и новата игра ли ще свърши толкова бързо (т.е. 5-6 хода)?

    Comment


      #17
      Ами всичко зависи от играчите ...аз лично имам намерение да я докараме поне до 20-30 когато вече ни писне от нея и всички дружно ще псуваме отстрани докато САЩ бомби Багдад
      Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

      请您死在地狱般的阵痛
      [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
      きさまはしんでくださいませんか
      [kisamawa shinde kudasaimasenka]

      Comment


        #18
        Франция е обградена от 40-50 вражески дивизии, тя няма шанс да възстанови фронта и да го удържи. Добровоческа пехотна армия "Сена" беше разгромена от немците на изток, а танковият корпус "Жанна Д Арк" се отбранява от настъпващия англичанин наа север и запад. Съжалявам, трябваше да капитулрам. Съпротивата беше безсмислена.
        Спасибо Вам, Георгий Константинович, за то, что спасли Россию! Вечная вам память!

        Comment


          #19
          Вярваме ти, Уханов. То с такава физиономия как да не ти повярва човек
          Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

          请您死在地狱般的阵痛
          [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
          きさまはしんでくださいませんか
          [kisamawa shinde kudasaimasenka]

          Comment


            #20


            Това е финалната версия на картата.



            А това е стартовата таблица с процентното съотношение на блоковете:




            Държавите са разпределени според информацията, която имах за съюзите.

            Доходите от търговия (графа 2) са предполагаеми, според броя търговски кораби на държава.
            Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
            Проект 22.06.1941 г.
            "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

            Comment


              #21
              Лелее, срам, СРАМ!!! Как можахме да загубим :cry:
              Обаче аз все пак останах цял, МУАХАХАХА. Трябваше поне Люксембург да анексирам, да не съм капо Ма предполагам Империал веднага щеше да каже и после :evil: и :fire:



              Над-пис (не Послепис, щото е в отговор на долното на Тоширо, ма не ми се пускаше нов постинг ) Цял съм щото Воланд не сметна докрай данните, иначе нямаше да ме има на картата въобще
              XV mile the sea brode is
              From Turkey to the Ile of Rodez...

              Comment


                #22
                Да бе, Белгия е цяла, той Баш Басу я думна...
                Те нямаха никакъв шанс
                Нека Всевишний укрепи десницата на народа и войската, за да запази честта, правата и славата на Отечеството и на избраний от народа монарх. Да живее България!!!

                Comment


                  #23
                  тц тц, аз трябва да имам и ДЕ24....ама айде
                  albireo написа
                  ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                  Comment

                  Working...
                  X