Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Германският Райх

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #16
    Я каква дискусия се е заформила за моята кандидатура. На мен също не ми е ясно какво точно е свободно като длъжности в Райха и каво не. За това формулирах изкаването си така.

    МАЙН ФЮРЕР,
    Ще приема всяка предложена ми от вас длъжност. Относно OKW ако Herr FeldMarshal Kalchev сериозно се оттегля от поста, бих се справил най-добре там.
    НО САМО АКО Herr FeldMarshal Kalchev ПОТВЪРДИ ЛИЧНО ОТКАЗА СИ ОТ ПОСТА, ще се кандидатирам за него.

    Comment


      #17
      Originally posted by "Gaden Gogi"

      Въпросът е че има проблем с влизането, излизат му папки вместо началната страница на форума
      кажи му да влиза направо оттук:
      Спасибо Вам, Георгий Константинович, за то, что спасли Россию! Вечная вам память!

      Comment


        #18
        Plamen се казва човека и вече е вътре, горещо се препоръчва от Адмиралтейството.

        Comment


          #19
          мм а доколко е верен на Германската кауза?
          albireo написа
          ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

          Comment


            #20
            Твърди че много. Смея да твърдя че е доста компетенте. Но това няма да спаси Дойчовците :twisted:

            Моля настоящето заевление да не се приема като израз на официалната външна политика на Ипреията. А само като израз на кръвожадността на личността заемаща пост в правителството

            Comment


              #21
              ти не се притеснявай
              albireo написа
              ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

              Comment


                #22
                Дългата ми визита в Москва и Вашингтон ме остави далеч от проблемите, възникнали в мое отсъствие.
                Все още вярвам в способностите и желанието на Фелдмаршал Калчев и силно се надявам да премисли сериозно възможността за завръщането си в лоното на Райха. Очакваме последното му и крайно решение, за да обмислим следващите ходове и назначения.

                Да правя ли обръщение към нацията или е още рано? Айде че само това чакам.
                Alliis laetum, sibi sapiens.

                Comment


                  #23
                  Оттеглям си заявленито да участвам във вашия имперски съвет. Пожелавам ви успех в кампанията!

                  Comment

                  Working...
                  X