Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще играем ли пак?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Ще играем ли пак?

    Понеже тази игра не се разви точно според плановете ми , питам, ще има ли още от същото когато свършим?
    Спасибо Вам, Георгий Константинович, за то, что спасли Россию! Вечная вам память!

    #2
    Ще играем ли пак?

    О, да - даже се готвят две игри, както беше казано ...
    Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
    Проект 22.06.1941 г.
    "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

    Comment


      #3
      Уханов, ти отчая ли се бе братче?>
      Защо така? :lol:
      Не го вземай навътре. Това е само игра
      Нека Всевишний укрепи десницата на народа и войската, за да запази честта, правата и славата на Отечеството и на избраний от народа монарх. Да живее България!!!

      Comment


        #4
        @Woland: имам предвид съшия мащаб и правила, доработени разбира се.
        @bay Tosho:
        Никога не съм искал да нападам германия, но бях принуден. казах. :|
        Спасибо Вам, Георгий Константинович, за то, что спасли Россию! Вечная вам память!

        Comment


          #5
          ШШШ пич. Без простотии бе, Уханов. Айде да не се обиждаме. Спазвай благоприличие. Вие малките изобщо не носите на майтап.
          Нека Всевишний укрепи десницата на народа и войската, за да запази честта, правата и славата на Отечеството и на избраний от народа монарх. Да живее България!!!

          Comment


            #6
            Ама според мен и той се маитапеше :?. Не знам аз всичко го приемам на майтап и много се забавлявам
            http://www.imotisofia.bg/

            Comment


              #7
              Ми като му гледам мазната усмивка на снимката, сигурно е така...
              Аз не се впрягам ни най-малко!!!
              Нека Всевишний укрепи десницата на народа и войската, за да запази честта, правата и славата на Отечеството и на избраний от народа монарх. Да живее България!!!

              Comment


                #8
                Originally posted by "Toshiro"

                Ми като му гледам мазната усмивка на снимката, сигурно е така...
                В момента те гледам по същия начин както пича от аватара ми.
                Спасибо Вам, Георгий Константинович, за то, что спасли Россию! Вечная вам память!

                Comment


                  #9
                  Аз точно него имах предвид :lol: :lol: :lol:
                  Нека Всевишний укрепи десницата на народа и войската, за да запази честта, правата и славата на Отечеството и на избраний от народа монарх. Да живее България!!!

                  Comment


                    #10
                    Опа, май не ме разбраха правилно хората. Вината е моя :roll:
                    Въпросът ми беше такъв: като свърши тая игра ще има и пак от СЪЩОТО? Същите правила и ниво на комплексност? Пак дивизии, пак провинции, пак ИЦ? Разбрахте ли ме сега? :?
                    Спасибо Вам, Георгий Константинович, за то, что спасли Россию! Вечная вам память!

                    Comment


                      #11
                      не няма

                      иди виж в СЪОБЩЕНИЕ ЗА СЛЕДВАЩАТА пуснах някакви обяснения
                      albireo написа
                      ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                      Comment

                      Working...
                      X