Съобщение

Collapse
No announcement yet.

KAK DA VLEZNA V IGRATA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    KAK DA VLEZNA V IGRATA

    K IGRATA E QKA IMAM VREME DA IGRAQ I NE SUM DEBIL I KVO?

    IMAM VUPROS ZASTO NE ISKATE DA ME PUSNETE DA IGRAQ ZNAM CHE IGRATA E POCHNALA NO TOVA SA 1VI HODOVE NEMA SMISAL DA CHAKAM OSTE 2 MESECA KAT MOZE DA ME PUSNETE SA DA IGRAQ ?? KVI SA TEQ VIP MESTA ISKAM I AZ DA IGRAQ :cry: :cry: :cry:

    #2
    KAK DA VLEZNA V IGRATA

    За участието си в играта трябва да се обърнеш към Водещия (след 13:00 доколкото знам ще е на линия). Той ще прецени дали е възможно да се включиш в текущата игра и всякакви такива неща.
    (ще те помоля обаче, ако ти е възможно да пишеш на кирилица)[/siz]
    Освен това - не се притеснявай, скоро ще започне още една игра, а и ще свърши бета-теста на текущата. Така че - евентуално ще има две игри, в които да се участва (различни най-вече като мащаб).

    Comment


      #3
      pratih mu sote v4era ama oste ne go e videl mai

      Comment


        #4
        Originally posted by "gollum"

        За участието си в играта трябва да се обърнеш към Водещия (след 13:00 доколкото знам ще е на линия). Той ще прецени дали е възможно да се включиш в текущата игра и всякакви такива неща.
        (ще те помоля обаче, ако ти е възможно да пишеш на кирилица)[/siz]
        Освен това - не се притеснявай, скоро ще започне още една игра, а и ще свърши бета-теста на текущата. Така че - евентуално ще има две игри, в които да се участва (различни най-вече като мащаб).
        А втора игра?Аз ще играя в нея.За какво става въпрос ако не е тайна?
        То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

        Comment


          #5
          BLAGODARQ ZA VNIMANIETO :lol: :lol: :lol: \


          I ZA INFORMACIQTA 10x

          Comment


            #6
            DOBRE HORA RAZBRAH TAQ IGRA NEMA DA STANE A KAK STE RAZBERA KOGA STE PO4VA 2rata IGRA??

            Comment


              #7
              нещо да не ти е залепнал shift-a?

              следващата игра ще е с намален брой участници, специално подбрани
              albireo написа
              ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

              Comment


                #8
                Значи GIGO ще трябва да се доказва като голям Стратег и командир
                Стискам ти палци друже :tup:
                То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

                Comment


                  #9
                  Така , много станно ... хммм ....специално подбрани учстници ? Много интерестно , Фридрих ! И по какво ще са подбрани и кои ще ги подбере ?
                  Странно .... някаква "избрана" игра ли ще си праим ? На избранници ? По показатели ? Или по -.... хммм ... много ми е интерестно да ми отговориш , Фридрих . Това е нещо ново и странно , въпреки че го имаше и преди , но в по - малък размер . Това да не е идея пак на Rambler ? Не обвинявам , но никога няма да забравя думите му , като се регнахме на този форум , аз , Калчев и j-5 - " Я виж ти колко нови и колко нови теми са пуснали ? Момченца , седнете да прочетете по - някоя книжка че тука сме много учени , а вие сте назад и тогава елате да ми пишете " . ДАммм .... явно Rambler , пак има пръст в цялата работа ( може би ) .
                  Но ще чакам отговора ти с интерес Фридрих ...а , пусни и списък с тези които няма да играят , списък с аргументи разбира се ! :tup:
                  "Ако светът може да бъде по-добро място , то да направиш добро се смята за провал . Не спирай , Не се предавай , Надбягай Себе си ! "

                  Comment


                    #10
                    1. Първото и последното правило на този форум е пълното отсъствие на "демокрация"

                    2. Втората игра ще е доста сложна и далеч по-комплексна.

                    3. Водещия се изнерва много от факта че голям процент от играчите не си правят труда да прочетат и осмислят правилата внимателно. Нито на него нито на мен ми е ясно защо трябва да хвърляме толкова труд ако не се взема насериозно впоследствие.

                    Подбора на играчите за следващата игра ще е въз основа на представянето им в тази, което включва смислено управление на държавата си и даване на добри и подробни заповеди на бойните си части.

                    Всъщност основното ограничение идва най-вече от голямата комплексност на новата игра и от факта че ще се играе на картата на целия свят...просто с повече от 10 души не знам как ще се справим...

                    Искам да отбележа че все още сме по средата на разработката й и сме далече от определянето на играчите и пр.
                    albireo написа
                    ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                    Comment


                      #11
                      Ми аз очевидно няма да бъда допуснат до втората игра... :? :o :roll:
                      Спасибо Вам, Георгий Константинович, за то, что спасли Россию! Вечная вам память!

                      Comment


                        #12
                        ами поработи по въпроса

                        ще решаваме най-накрая
                        albireo написа
                        ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                        Comment


                          #13
                          4ovek vuv vsqka igra ste ima botove tva e qsno kadeto i da vleze6 6te 6e ima bot koito ste te pita gluposti

                          Comment


                            #14
                            Originally posted by "GIGO"

                            4ovek vuv vsqka igra ste ima botove tva e qsno kadeto i da vleze6 6te 6e ima bot koito ste te pita gluposti
                            Аз ли съм бот бе?! :o
                            Спасибо Вам, Георгий Константинович, за то, что спасли Россию! Вечная вам память!

                            Comment


                              #15
                              Originally posted by "GIGO"

                              4ovek vuv vsqka igra ste ima botove tva e qsno kadeto i da vleze6 6te 6e ima bot koito ste te pita gluposti
                              ???
                              albireo написа
                              ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                              Comment

                              Working...
                              X