Съобщение

Collapse
No announcement yet.

KAK DA VLEZNA V IGRATA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #16
    За какви ботове говори тоя пич, Империал???
    Той да не си мисли, че ти си бот?! :lol: :lol: :lol:
    Нека Всевишний укрепи десницата на народа и войската, за да запази честта, правата и славата на Отечеството и на избраний от народа монарх. Да живее България!!!

    Comment


      #17
      въобще не знам кой какво мисли..... :o
      albireo написа
      ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

      Comment


        #18
        Ще кажа нещо от името на Шефа, ама той няма да се сърди - ето такива няма да бъдат допускани до играта 8)
        С вървене, ще изминеш пътя.
        ---------------------------------------------
        The Human Torpedos:

        Nedelcho D. Bonchev (POW/K 5 Oct '44)
        Dimiter Spissarevsky (KIA 20 Dec '43)

        Salute!

        ---------------------------------------------

        Comment


          #19
          It is not up to you to decide that, lad.


          //аз понеже съм фанатик на правописа, ти го коригирах
          Спасибо Вам, Георгий Константинович, за то, что спасли Россию! Вечная вам память!

          Comment


            #20
            Знам, знам само на бъзик го казвам
            С вървене, ще изминеш пътя.
            ---------------------------------------------
            The Human Torpedos:

            Nedelcho D. Bonchev (POW/K 5 Oct '44)
            Dimiter Spissarevsky (KIA 20 Dec '43)

            Salute!

            ---------------------------------------------

            Comment


              #21
              Originally posted by "Сержант Уханов"

              It is not up to you to decide that, lad.


              //аз понеже съм фанатик на правописа, ти го коригирах
              а кво неправилно написах? Lad? :|
              Спасибо Вам, Георгий Константинович, за то, что спасли Россию! Вечная вам память!

              Comment


                #22
                тц, беше писал 'it is up for you" а израза е "it is up TO someone to do something"
                albireo написа
                ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                Comment


                  #23
                  Благодаря за отговора , но не мисля че е редно на някой да се забранява да се играе ( повярвайте ми не се интересувам за собствената си кожа , тези които ме познават знаят че ама ни най-малко може да ме трогне това да не участвам в 2-та игра ! ) . Това че е играта е сложна , да така е . Но знам че всички са чели правилата ( пример : Гиго , отдели 4 часа в ком. клуб , за да прочете правилата и да ги разбере , като не спира да ги чете всеки ден ! ) . Фридрих , хората са сериозни , това че някои направиха грешки в политиката си досега , не може да ги реши от участие във 2-та игра - все пак затова сме хора , да грешим и да се учим от грешките си !
                  "Ако светът може да бъде по-добро място , то да направиш добро се смята за провал . Не спирай , Не се предавай , Надбягай Себе си ! "

                  Comment


                    #24
                    но не може в игра където ще има място за 8-10 души да играят 20 нали?

                    още нищо не сме решили.
                    albireo написа
                    ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                    Comment


                      #25
                      Добре ! Аз просто казах мнението си ! Това е ! 8)
                      "Ако светът може да бъде по-добро място , то да направиш добро се смята за провал . Не спирай , Не се предавай , Надбягай Себе си ! "

                      Comment


                        #26
                        Аз заставам твърдо зад правило номер 1:
                        Суспендирането на омразната ми демокрация и заменянето и с някаква форма на диктатура.
                        Също така споделям схващането, че до втората игра трябва да се допуснат само сериозни учестници, такива които няма да я (извинявам се за думата) осерат. Защото някои хора наистина си дават много зор за да направят такава игра и аз съм много против труда им да отива за тоя дето клати клоните.

                        Мерси за вниманието.
                        "Войната е продължение на политиката с други средства" Генерал Карл фон Клаузевиц

                        Comment


                          #27
                          Аз предлагам такива аматьори като мен да бъдат допускани ,като публика.Май тази игра е доста сериозна и аз се замислям наистина сериозно дали да участвам.Но като зрител ще ми е интересно да наблюдавам.Пък и някой ако иска безплатен акъл мога да му го дам.
                          То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

                          Comment


                            #28
                            зрителите имат право само да четат вестниците
                            albireo написа
                            ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                            Comment


                              #29
                              Ееееееееее не е честно :cry:
                              То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

                              Comment


                                #30
                                И да гледат картата

                                Аз тогава пък заявявам още отсега, че няма да участвам в такава рестриктирана игра (освен ако не става дума за оперативната на Голум, там искам да играя) Ако всички играем сериозно и премислено ще стане баси скуката, абсолютен снобизъм. Не осъзнавате ли, че целия екшън сега се върти около Дж-5?? Единственото което е, е претоварването на водещия...
                                XV mile the sea brode is
                                From Turkey to the Ile of Rodez...

                                Comment

                                Working...
                                X