Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Старт на играта

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #31
    Ми какво да следя като вие само се карате за глупости. А иначе горе-долу съм наясно, само ще трябва да минат няколко хода докато се поотракам.
    XV mile the sea brode is
    From Turkey to the Ile of Rodez...

    Comment


      #32
      Хахаха, ми пичо0ве, вие сте питали даже и много повече отколкото трябва, но това е друга тема. Исках да кажа:
      Престанете да ревете за глупости и да питате още по-големи глупости. Всичко е много добре разяснено от Водещия и само трябва малко да попрочетете правилата и да посмятате. Нищо не е толкова сложно, а и не отнема много време. СТЕГНЕТЕ СЕ!!!
      Нека Всевишний укрепи десницата на народа и войската, за да запази честта, правата и славата на Отечеството и на избраний от народа монарх. Да живее България!!!

      Comment


        #33
        Ама и аз тва им обяснявам, че се искат по 15 мин. и то не всеки ден, ама на хората просто не им се занимава..
        С вървене, ще изминеш пътя.
        ---------------------------------------------
        The Human Torpedos:

        Nedelcho D. Bonchev (POW/K 5 Oct '44)
        Dimiter Spissarevsky (KIA 20 Dec '43)

        Salute!

        ---------------------------------------------

        Comment


          #34
          Много ми е кофти, че играта се проваля, или поне се е подлхъзнала по нанадолнището на провала. Но всички отказали се са в правото си, колкото и да ми е неприятно че не мога да ги обвиня поне в дезертьорство ( :lol: ), трябва да го призная. Хората движат свои си неща. Те не са длъжни да се съобразявят с една форумна игра. Макар че друго се съдеше по първоначалния им ентусиазъм. Кофти ми е за тебе, Воланд. Сега въпроса е как да ги заместим? Трябва да намерим подходящи заместници. И айде да не подхождаме детински. Айде да не си набутаме половината познати с бутафорни узери, които ще съществуват само за да им казваме какви ходове да играят. Нека направим играта по-интересна. Дайте да намерим решение.
          "Войната е продължение на политиката с други средства" Генерал Карл фон Клаузевиц

          Comment


            #35
            Фашо, Воланда зима "празните" държави под свой конртол - те стават неутрални.
            Спасибо Вам, Георгий Константинович, за то, что спасли Россию! Вечная вам память!

            Comment


              #36
              Ма чакайте бе, аз доколкото знам само 2 държави са неутрални, вие говорите като да са поне 10
              XV mile the sea brode is
              From Turkey to the Ile of Rodez...

              Comment


                #37
                Има решение на в момента настъпилия хаос - да спреме играта за една седмица, за да се организират някои неща и играчи наново. Нямаше нужда да бързаме (за кой ли път го казвам). Трябва бързо да се реши какво да се прави, но ако започне втори ход, спирането на играта няма да е честно за тези(ако има такива), които още от първия ход искат да атакуват изненадващо...

                АКО СПРЕМЕ СЕГА ИГРАТА, НЯМА ДА ЗАГУБИМЕ НИЩО, И КАТО Я ЗАПОЧНЕМ СЛЕД ЕДНА СЕДМИЦА ПАК, ЩЕ СМЕ ОРГАНИЗИРАНИ И ГОТОВИ ЗА ИГРАТА.
                20ти декември преди излитане, Спаич към техника си :
                "Иване, сега кръв ще се лее!"

                Comment


                  #38
                  Какъв хаос?! Нека продължим! :evil:
                  Спасибо Вам, Георгий Константинович, за то, что спасли Россию! Вечная вам память!

                  Comment


                    #39
                    Мисля че малко преигравате с тези емоции (поне се надявам да преигравате). Не случайно пуснах една тема - никой да не приема играта прекалено насериозно (в емоционален смисъл). И въпреки че всички писали там уверяваха, че "не, нямало как да стане, не били в детската градина" и т.н., като гледам постнатите неща май не малко хора доста насериозно я приемат и още малко ще си раздърпат ризите.

                    Играта започна и няма смисъл да се прекъсва. Каквото станало - станало - така или иначе, това е първата игра (и тя е и за доизглаждане на нещата). Достатъчно дълго я отлагахме поради едни или други причини... Пък и да не забравяме, че вече отлагахме началото достатъчно дълго - който не е успял да участва, ако чувства, че ще може да отдели време да се включи в следващата.

                    Който се е отказал, естествено, че е в правото си да го направи. Просто следващият път (следващата игра) помислете добре дали бихте имали достатъчно време и след това да се съгласите да участвате.

                    Явно следващата игра трябва да е с не повече от 10 участника (щото повече сериозни участници явно няма да се намерят).

                    Comment


                      #40
                      Уважаеми другари,
                      защо е тази истерия и нерви, все пак това е BETA-TEST на игата нали?

                      Comment


                        #41
                        ?!

                        е ти си си направил сметката пак
                        albireo написа
                        ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                        Comment


                          #42
                          Извинявайте всички на които обърках играта.В петък ми се задвижиха работите, които няма да ми оставят свободно време, просто в последния момент.И не става въпрос за 15 мин. както казва Тоширо, това, което правя изисква напрягане на мозъчето ми и усилено учене, просто няма да имам време да осмислям други неща.
                          knowledge is power

                          Comment


                            #43
                            Няма защо да се оправдаваш, според мен. В крайна сметка всеки си има някаква работа и други планове извън форума, та така...

                            А който си е градил плановете върху нечие участие трябва да си спомни, че и вреалността се случва някой съюзник да се откаже в последния момент, така че - играта става с допълнителен елемент на реалистичност (някой друг опема държавното кормило в последния момент и т.н.)[/siz]

                            Comment


                              #44
                              Югославия е първия пример който ми идва наум
                              albireo написа
                              ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                              Comment


                                #45
                                Какво значи в следващата бе ??? Като те слушам големи как говориш, все едно ще е след една седмица.

                                Уханов никой не говори да спираме изцяло бе - исках да анулираме този ход и да го продължиме другата седмица за да може да се организират някой други неща - не става въпрос да не играеме въобще...

                                Пак ще кажа - никой няма да загуби от това отлагане - просто с тези промени (и то не преди началото, ами ТОЧНО на първи ход) се объркаха някои неща. Нали трябва да е интересна играта, като е Бета, не значи че трябва да я изиграем бързо...

                                Големи лесно ти е да говориш - много ти е добре там долу. Ама не си ти този, който е зависим от други държави и тяхната помощ. Постави се в моето положение - ситуацията при мен е далеч от приятна... Към кой си адресирал това за "детската градина" ???
                                20ти декември преди излитане, Спаич към техника си :
                                "Иване, сега кръв ще се лее!"

                                Comment

                                Working...
                                X