Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Старт на играта

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #16
    Аре аре не го зимайте толкова на вътре. Пък и аз още играя, вече се строи армията, която ще завземе Европа
    XV mile the sea brode is
    From Turkey to the Ile of Rodez...

    Comment


      #17
      Кво значи да не го взимам навътре бе, тая игра за кво я започваме, като половината държави не са заети ??? Нали за това я е правил Воланда - за да се играе от хора, а не той сам да си ги управлява !!! Ебати безинтересното ще е когато през две държави, една е свободна... :wall:
      20ти декември преди излитане, Спаич към техника си :
      "Иване, сега кръв ще се лее!"

      Comment


        #18
        aide feldmarshale naistina ne go vzimai tolkova na seriozno da ne e na zivot i smurt ili za pari tova si e prosto edna igra vseki ima pravo da igrae ili ne tova si e tqhno reshenie i nito ti nito nqkoi drug moze da go promeni. Na choveka prosto mu se e otvorila rabota ili sa kakvo da ostavi neshtata koito sa mu vazni zaradi edna igra aide ne go vzimai tolkova na vutre.
        Zagubil si suiuznik dobre kakvo puk tolkova az zagubih 5 ama ne se oplakvam nali
        http://www.imotisofia.bg/

        Comment


          #19
          Айде сега, Фелдмаршале!
          Спасибо Вам, Георгий Константинович, за то, что спасли Россию! Вечная вам память!

          Comment


            #20
            Добре де, как да си разбера кода?!? Да хвърлям зарове ли???
            Воланд, моля те този път публично(молбата де) да ми кажеш кода, ако може. Защото наближава Понеделник, а аз още не си го знам и нищо не правя. На лично с. или на емаил нищо няма.

            Comment


              #21
              код

              J-5 кво си загубил бе ??? Я млъквай и не се прави тука пред всички бе - бил загубил. Знаеш само заради тебе колко хора не играят тази игра ??? Да не говориме само за тази страна, с която си сега - границата ти е само от едната страна, и в началото е най-доходна - какво си загубил по-точно ??? Тия пет съюзника въобще не те искаха - "стратег" като тебе ... :lol: Ти не спря да плачеш заради по-ниския ти доход (на Франция) от този на Великобритания бе "Аз имам 6 колонии, това са сигурно мног..." - като не разбираш нищо, не се обаждай бе. :o

              ЗАЩО НЕ Я ВЪРНЕШ НА АНТИ БЕ ??? НАЛИ АКО ТИ ИГРАЕШЕ ЗА КЕФ ЩЕШЕ ТОВА ДА СТОРИШ - АМА САМО МИ ХОДИ ИМИ ГОВОРИ "ЕИИИ КЕФ - ВЕЧЕ СЪМ С НАЙ-СИЛНАТА СТРАНА...". Я НЕ СЕ ОБАЖДАЙ, ЧЕ НЕ ИСКАМ ДА ТИ СЛУШАМ ГЛУПАВИТЕ ПОСТОВЕ - НЕ Я ВЪРНА НА АНТИ СССР, ЗАЩОТО ИСКАШ ДА СИ ПОБЕДИЛ.

              Сержанте приятелю, не ми говори и ти - положението ти се подобри многократно след кат се метна във Францията :tup: . С мене граничат само ненормалници, а ти си имаш силен съюзник до теб ... мдаа 8)

              Затова ли започнахме толкова рано ?? За да понапуснат сумати души, и то не кога, ами ПО ВРЕМЕ НА ИГРАТА !!! :o И после се оказва, че всеки граничи МИНИМУМ с една страна, управлявана от Воланд - невероятно :o . И сега тези по-доходните страни са незаети, и тези които в началото ги искаха, сега само ще гледат как Волния ги държи... уж щяхме да я играеме за кеф тая игра, ама той на малко хора ще им е така...

              Ето ви сега - Split не е получил кода си... е защо бързахме тогава бе хора ??? Защо, когато за повечето тука играта се превръща в задължение да влезне и да си пусне заповедите, а не да му е кеф да го прави.
              20ти декември преди излитане, Спаич към техника си :
              "Иване, сега кръв ще се лее!"

              Comment


                #22
                Ебати обърквацията стана, 10000000 човека се отказаха, тя половин Европа неутрална остана...

                Comment


                  #23
                  Еби му майката браво на вас страхотни сте!!! Преди да почнеме играта сичките големи ентусиасти "аз тва, аз онова, аз ще играя!", ама сега като почнахме и всеки трябва да почне да мисли и да дава команди сичките станахте "заети" с нещо! Как пък стана така че сте заети точно когато почна играта!?!?ПРОСТО НЕ ВИ СЕ ЗАНИМАВА!!! Ами тогава за какво изобщо си избирахте държави бе?!?!!? Големите ентусиасти! А ти пък j-5 кво изобщо се обаждаш бе, играе ми с русия и вече голямата работа! ЩО ВЕРНО НЕ Я ВЪРНА НА АНТИ КОГАТО ТОЙ СЕ ВЪРНА БЕ?!?!?! Може да не е на живот и смърт дали някой ще играе или не ама да се откаже точно когато играта ВЕЧЕ е почнала е ебати несериозната работа..като не ви се занимава с такива неща изобщо не казвайте че ще участвате бе....толкова не можете да отделите по 10 минути на всеки 2 дена да си дадете заповедите и да видите кво е станало..
                  С вървене, ще изминеш пътя.
                  ---------------------------------------------
                  The Human Torpedos:

                  Nedelcho D. Bonchev (POW/K 5 Oct '44)
                  Dimiter Spissarevsky (KIA 20 Dec '43)

                  Salute!

                  ---------------------------------------------

                  Comment


                    #24
                    Стига сте хленчели.
                    Спасибо Вам, Георгий Константинович, за то, что спасли Россию! Вечная вам память!

                    Comment


                      #25
                      Вижте какво, момчета, спрете да хленчите и да говорите глупости от рода на: "тоя бил еди-какъв си, ония пък бил еди-онакъв си". Ако бяхте отделили поне малко от скъпоценното си време да погледнете правилата на играта и малко да помислите върху хода си, вместо да пишете глупости и само да се заяждате един с друг, положението в момента щеше да е много по-различно. Аз лично не мога да си представя какво толкова много имате да вършите, че да не можете да отделите 15 мин на форума. Повечето от нас, тук, са на около 20 години и колкото и заети да сме, винаги е полезно да си размърдаме малко мозъка и да извършим някакъв вид интелектуална дейност, с други думи - "гъдел". А вас пичове просто ви мързи и това е голата истината. След като аз самия намирам време да пиша редовно, значи и вие можете. И престанете да ревете за разни глупости на Водещия като "къде мие кода", "що не ми се отваря" и т.н. Воланд едва ли се отнася различно с който и да е от участвщите. И не забравяйте, че щом той може да ви обработва цялата информация и да ви търпи същевременно всички простотии, значи и вие можете да хвърлите някой друг поглед на правилата.
                      Не ме разбирайте погрешно, аз никого не искам да обидя. Просто го давайте по-сериозно
                      Нека Всевишний укрепи десницата на народа и войската, за да запази честта, правата и славата на Отечеството и на избраний от народа монарх. Да живее България!!!

                      Comment


                        #26
                        Аз друго да питам (вече ше си трая, че кат се обадих и глей каква пукотевица настана... ) не върви ли вече 1ви ход от събота насам. Аз си пратих вече заповедите, но Воланд нищо не ми е променил на страницата пък и като гледам никакви новини във форума, та се учудих да не сте го отложили пак.
                        И да резюмирам, че нещо ми е малко неясно
                        1. ден - почване на нови науки и нови строежи, разузнаване
                        2. ден заповеди на войските
                        3. ден чакане
                        така ли е? има ли още нещо което може да правя (като изключим дипломацията де, тя по всяко време става)
                        Въпроса е към всеки по-назнайващ от играчите, Воланд да не се чувства задължен той да отговаря.
                        XV mile the sea brode is
                        From Turkey to the Ile of Rodez...

                        Comment


                          #27
                          Originally posted by "Sir_Gray"

                          Аз друго да питам (вече ше си трая, че кат се обадих и глей каква пукотевица настана... ) не върви ли вече 1ви ход от събота насам. Аз си пратих вече заповедите, но Воланд нищо не ми е променил на страницата пък и като гледам никакви новини във форума, та се учудих да не сте го отложили пак.
                          И да резюмирам, че нещо ми е малко неясно
                          1. ден - почване на нови науки и нови строежи, разузнаване
                          2. ден заповеди на войските
                          3. ден чакане
                          така ли е? има ли още нещо което може да правя (като изключим дипломацията де, тя по всяко време става)
                          Въпроса е към всеки по-назнайващ от играчите, Воланд да не се чувства задължен той да отговаря.
                          В правилата ясно пише: Всеки ход има продължителност 1 месец игрално време и три дни реално време.
                          Между всеки два хода ще има един ден пауза, за да могат да се обработят съобщенията
                          от изминалия ход и да се постнат резутатите на сайта.


                          Пращаш сичко което имш да пратиш и чакаш.
                          Спасибо Вам, Георгий Константинович, за то, что спасли Россию! Вечная вам память!

                          Comment


                            #28
                            А пък още по-ясно пише, че Заповедите на войските се дават между края на втория и средата на третия ден.
                            С вървене, ще изминеш пътя.
                            ---------------------------------------------
                            The Human Torpedos:

                            Nedelcho D. Bonchev (POW/K 5 Oct '44)
                            Dimiter Spissarevsky (KIA 20 Dec '43)

                            Salute!

                            ---------------------------------------------

                            Comment


                              #29
                              Нещо ми се заплете изказването на Тоширо ... към кой си го адресирал ???

                              Цитат:
                              Zagubil si suiuznik dobre kakvo puk tolkova az zagubih 5 ama ne se oplakvam nali
                              Причината ти да загубиш 5 съюзника не е някой от тях да се е отказал от играта, ами твоята ненормална и напълно неадекватна външна политика, което могат да потвардят и някои от тях. Ако решиш да се оплакваш заради това, тогава сам си си виновен.

                              Добре бе, защо има още хора, които не са наясно с някои от нещата ??? Sir_Gray защот не следеше тамата за въпросите относно форумната игра - там сме питали сигурно всичко, което може да се пита за тази игра, и ако я следеше редовно сега нямаше щеше да си наясно с играта.
                              20ти декември преди излитане, Спаич към техника си :
                              "Иване, сега кръв ще се лее!"

                              Comment


                                #30
                                Шит. Воланде, кажи по как да ти пращама решенията си - ЛС ли мейл ли ICQ ли. И не може ли всичко наведнъж?
                                Спасибо Вам, Георгий Константинович, за то, что спасли Россию! Вечная вам память!

                                Comment

                                Working...
                                X