Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Не взимайте играта прекалено насериозно!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Не взимайте играта прекалено насериозно!

    Целта на това предупреждение е следната - скоро ще започнем форумната игра и всеки ще извършва едни или други действия. Някои неизбежно ще бъдат предадени, други ще загубят провинции или държавата си. Не се обвързвайте емоционално с държавата, която ръководите, за да не се изпокараме след края на играта. И да не бъдем свидетели на сцени по подходящи за детска градинка...
    (написах всичко това, защото имам опит от подобни "игри", които понякога водят до такъв резултат, та смятам, че подобно предупреждение е задължително (или препоръка))
    (а ако смятате, че всичките сме достатъчно големи и сме наясно с нещата, още по-добре - значи напразно съм се притеснявал).
    Т.е., - не се връзвайте прекалено (а само малко така) !

    #2
    Не взимайте играта прекалено насериозно!

    Винаги ще има загубили - просто играйте достойно до края на играта (или до края на съществуването на държавата ви) и приемете евентуалната загуба с усмивка. Няма да е много приятно, ако се получат сцени подходящи за детската градина.
    20ти декември преди излитане, Спаич към техника си :
    "Иване, сега кръв ще се лее!"

    Comment


      #3
      Момчета, това е просто една игра. Нямам нищо лично срещъ когото и да е, така че нека не опорочаваме хубавия форум с някакви детински разправии след и по време на играта. Най-малкото ще създадем много работа на Империал да трие постове. Балгодаря за вниманието. П.С. Това по-горе не значи, че ще действам против договорките си!!!
      Нека Всевишний укрепи десницата на народа и войската, за да запази честта, правата и славата на Отечеството и на избраний от народа монарх. Да живее България!!!

      Comment


        #4
        Бе вие кво си мислите бе ?!? Само някой да посмее да ме барне и после ... как беше... ша му ражда главата лепенки....
        амааха
        не била сериозна играта..........
        имате късмет че всички сте надалече, та ще е малко трудно с грубото физическо насилие
        XV mile the sea brode is
        From Turkey to the Ile of Rodez...

        Comment


          #5
          Прекалено смело изказване, Сър Грей. Нека не нарушаваме добрия тон с такива открито враждебни изявления. Ако имате желание може ние да дойдем да видим как стои въпроса с физическото насилие :twisted:
          Нека Всевишний укрепи десницата на народа и войската, за да запази честта, правата и славата на Отечеството и на избраний от народа монарх. Да живее България!!!

          Comment


            #6
            E che estestveno che tova si e samo igra
            na dali shte ima karanici za neshto takova. Prosto razvlechenie...
            P.S.
            HEH samo da ne se rasurdite kato napraviq Parish evropeiska stolica(za ne razbralite tova e shega i ne pochvaite da se zaiazdate zaradi neq :tup: )
            http://www.imotisofia.bg/

            Comment


              #7
              вече съм приготвил цианид и чаша вода до клавиатурата в случай, че загубя...
              "Лейкауф, один из высших командиров вермахта, с полным основанием употреблял местоимение «мы»: «мы», немецкие оккупанты; «мы», вермахт и СС, несем полную ответственность за убийства евреев и военнопленных, за голодную смерть многих жителей Украины. " Wolfram
              Wette

              Comment


                #8
                Ше те обвинят в притежание на химическо оръжие Фани по-добре бръкни в контакта
                или за да пестим ток (трябва да подпомагаме родината, особено след като ще затварят АЕЦ) се гръмни
                XV mile the sea brode is
                From Turkey to the Ile of Rodez...

                Comment


                  #9
                  Лошото е, че ако се гръмнеш вече няма да подпомогнеш родната оръжейна индустрия (щото едва ли е останала такава).

                  А иначе - по-сериозно (и в духа на темата) - радвам се, че всички сте "несериозни" . Т.е., няма да има глупави сцени след края на играта, а това е много важно (за да има и втора игра и т.н.)
                  Браво на всички :tup:

                  Comment


                    #10
                    Пичове, имам познати в Министерство на Вътрешните Работи, мислете му 8) :twisted: Не, сериозно, нека наистина не се вглъбяваме твърде много и да си играем шибаната игра :tup:

                    Comment


                      #11
                      И аз призовавам всички да се отнсем сериозно към мероприятието. :tup: Кога почвамеееееееееееее!!!!! :lol:
                      Спасибо Вам, Георгий Константинович, за то, что спасли Россию! Вечная вам память!

                      Comment


                        #12
                        Скоро, Уханов, скоро!!! :lol:
                        Нека Всевишний укрепи десницата на народа и войската, за да запази честта, правата и славата на Отечеството и на избраний от народа монарх. Да живее България!!!

                        Comment


                          #13
                          /me --> <-- Toshko


                          :twisted:
                          Спасибо Вам, Георгий Константинович, за то, что спасли Россию! Вечная вам память!

                          Comment


                            #14
                            като гледам какви страсти се вихрят само след един ход на играта, разбирам че съм бил (за съжаление) напълно прав да отварям тази тема. Някои запазиха самообладание (и наистина просто играят игра) - но други взеха нещата твърде навътре и в общи линии показват единствено емоционална незрялост, която едва ли им прави чест.
                            Недейте допълнително да губите лицето си!

                            Comment


                              #15
                              А аз добре ли са държа? Питам напълно сериозно, Голъм!

                              да, ти добре се държиш (но аз и без друго съм с впечатлението, че не взимаш по принцип на сериозно нещата ) - поне доколкото аз мога да преценя.
                              Спасибо Вам, Георгий Константинович, за то, что спасли Россию! Вечная вам память!

                              Comment

                              Working...
                              X