Съобщение

Collapse
No announcement yet.

СЪОБЩЕНИЕ ЗА ВСИЧКИ ИГРАЧИ

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #16
    Споко Ам-Гъл-е, аз съм ги предвидил отдавна, но се изплаших когато прочетох на Воланд по-горния пост - всеедно разрешава да се купуват само единици 8)

    Воланд сигурно днес ще ти пратя списъка с разходите си от началните пари, но ще е по-късничко.
    20ти декември преди излитане, Спаич към техника си :
    "Иване, сега кръв ще се лее!"

    Comment


      #17
      Досега ни вест, ни кост от Анти. Както и от някои от другите участници.
      Затова:[/siz]
      1. Държавите:
      Литва, СССР, Унгария
      от този момент, тези три държави се смятат свободни и който иска може да ги заеме. Приканвам и някой от новите хора на форума да се включи!

      Който иска да ги заеме, нека пише тук.

      2. За да може новият човек да влезе в час, ще му дам малко време и ще помагам.

      3. След това ще дойде момента на избор на начални части и всичко за старта на играта.

      4. И чак след като нагласим всичко това започваме.
      Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
      Проект 22.06.1941 г.
      "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

      Comment


        #18
        СССР

        taka az se otkazvam ot franciq i zaemam CCCP
        Franciq veche e svobodna
        http://www.imotisofia.bg/

        Comment


          #19
          Понеже Франция остана ваканта, аз си я взимам.
          :|
          Спасибо Вам, Георгий Константинович, за то, что спасли Россию! Вечная вам память!

          Comment


            #20
            Ами как да разглеждаме Португалия? Ще се налага ли да сменяме нейното ръководство?
            "Войната е продължение на политиката с други средства" Генерал Карл фон Клаузевиц

            Comment


              #21
              От Португалия получих уверение че ще участва. Твъдро, още веднъж днес, специално питах играча.
              Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
              Проект 22.06.1941 г.
              "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

              Comment


                #22
                Така, значи незаети остават:
                Полша, Унгария и Литва
                Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
                Проект 22.06.1941 г.
                "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

                Comment


                  #23
                  Полша е взета от Адмирал Ванко. Остават незаети:

                  Литва и Унгария
                  20ти декември преди излитане, Спаич към техника си :
                  "Иване, сега кръв ще се лее!"

                  Comment


                    #24
                    здравейте,(навеждам се за да избегна ударите, които летят от всички страни към моята персона) как сте
                    затрих си хард диска заради някакъв вирус и имах доста проблеми след това(търсех системна дискета , защото моята не работеше, а нямах драйвери за мрежовата карта и трябваше хората от фирмата да идват тук , за да я инсталират наново).
                    както виждам има ново разпределение на държавите. аз сега мога ли да участвам с някоя Андорка или Лихтенщайн или съм наказан?


                    От Водещия:
                    Добре, очаквам да ми пратиш на лично съобщение избора си. Държава, доктрини и т.н. Аз ти препоръчвам Унгария, другата свободна държава е Литва.
                    "Лейкауф, один из высших командиров вермахта, с полным основанием употреблял местоимение «мы»: «мы», немецкие оккупанты; «мы», вермахт и СС, несем полную ответственность за убийства евреев и военнопленных, за голодную смерть многих жителей Украины. " Wolfram
                    Wette

                    Comment


                      #25
                      анти може да земе Унгария
                      albireo написа
                      ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                      Comment


                        #26
                        Не си наказан просто бързам да започнем. Ако не се разберете с j-5 взимай Унгария. Днес ще съм на линия и на ICQ#60888164, ако имаш въпроси.
                        Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
                        Проект 22.06.1941 г.
                        "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

                        Comment


                          #27
                          Днес ще си избера държава и се включвам.
                          "Лейкауф, один из высших командиров вермахта, с полным основанием употреблял местоимение «мы»: «мы», немецкие оккупанты; «мы», вермахт и СС, несем полную ответственность за убийства евреев и военнопленных, за голодную смерть многих жителей Украины. " Wolfram
                          Wette

                          Comment


                            #28
                            1.) Хайде, изпращайте си началните данни (части, supply и т.н.) заедно с данни за провинциите, в които са разположени частите. Определям срок (за кой ли път ...) до петък. Който не го спази, ще започне играта без начална армия, просто на първия ход ще си го има началния индустриален капацитет.

                            2.) Важно. На всеки играч ще изпратя негов персонален код, с който да си преглежда данните за държавата. Това ще става ето така:

                            http://www.boinaslava.net/~woland/код.htm

                            на мястото където е изписано "код" ще въвеждате вашия си код.

                            И съответно отсега нататък реда ще е такъв:
                            Вие ми пращате вашите данни за съответния ход (части, придвижвания, наука, разузнаване и т.н.) и след това периодично си преглеждате вашата страничка, с вашия си код за промени.

                            Това е.
                            Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
                            Проект 22.06.1941 г.
                            "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

                            Comment


                              #29
                              Чакам ...

                              a koga tochno shte pusnesh na vseki koda ta da znam
                              http://www.imotisofia.bg/

                              Comment


                                #30
                                Чакай бре, на мен вече ми прати! :tup:
                                Спасибо Вам, Георгий Константинович, за то, что спасли Россию! Вечная вам память!

                                Comment

                                Working...
                                X