Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Регулации относно възможностите за участие в играта

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #46
    Originally posted by "skycycle"

    Пичове, аз съм си пратил науките и доктрините, ама как става фитката със базовите части, ВОланде би ли обяснил ?
    Начи за строеж на армия има 3 пъти по инд. си капацитет. И гледаш цените на дивизиите и си строиш
    като казваш кое в коя провинция искаш

    това е
    Спасибо Вам, Георгий Константинович, за то, что спасли Россию! Вечная вам память!

    Comment


      #47
      Значи идеята за военна онлайн игра определено ме грабна. Сега преди да бъда приет(или отхвърлен респективно) като играч искам да направя няколко уточнения. Какво мога: Щом е он-лайн първо искам да кажа че аз мога да участвам само в делнични дни между 10 и 17 часа. През другото време на този етап ми е невъзможно. ако това не е проблем мисля че мога да се включа!
      А--а-а ако бъда приет откъде мога да науча всички правила ?

      Comment


        #48
        В момента тече първата ни "онлайн" игра, в която няма как да се включиш. В същото време се мисли (от по-властващите хора ) каква да е втората игра... тя ще е много по-комплексна от първата. Общо взето във втората игра ще има сигурно 10-13 страни за избиране(сега са 27), НО този път лидерът няма да е сам в страната си. Други играчи ще могат да заемат позиции на генерали, индустриалци и дипломати и така да играят пак повече хора. За да на задаваш въпроси, на които вече сме отговорили ти препоръчвам да погледнеш темита относно втората игра в този подфорум. За да схванеш горе-долу принципа като цяло, ти предлагам да отвориш този сайт --> http://www.boinaslava.net/~woland/rules.htm <-- за да видиш правилата на играта, която играем в момента. И добре дошъл
        20ти декември преди излитане, Спаич към техника си :
        "Иване, сега кръв ще се лее!"

        Comment


          #49
          За текущата игра май е вече късно, ще трябва да изчакаш да почне следващата. Иначе технически нямаш проблеми. Ти не трябва да си нонстоп онлине, нужно е само да влезеш и да пуснеш един майл с заповедите си на водещия. Правилата за тая игра може да ги видиш тука
          http://www.boinaslava.net/~woland/rules.htm или като потърсиш постинг на Воланд (той е водещия) и в подписа му има всички нужни линкове.
          XV mile the sea brode is
          From Turkey to the Ile of Rodez...

          Comment


            #50
            е ,е, ся мое ли такоа нешто едновременно да пишем и двамата :lol:
            XV mile the sea brode is
            From Turkey to the Ile of Rodez...

            Comment


              #51
              Лошо няма :tup: :lol:
              20ти декември преди излитане, Спаич към техника си :
              "Иване, сега кръв ще се лее!"

              Comment


                #52
                Мда, освен това, можеш и да се включиш в дискусиите относно втората игра, пак тук, на този форум.
                А за броя държави, там по-скоро ще са от 4-5 до максимум 9.
                Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
                Проект 22.06.1941 г.
                "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

                Comment


                  #53
                  Мерси момчета! Захващам сега уроците по военно дело. Бтв имам двама съученици които завършиха военното в В.Търново. Единият е сапьор за другият не съм сигурен, но така или иначе ако я окъсам ше питам тях

                  Comment


                    #54
                    Hora, zdrasti! Ne me pomnite stoto bqh s drug prqkor, no iskam da se wklucha w igrata i dokolkoto razbiram sega ne moje, no wse pak da wi popitam! Dali ne e wazmojno da se wklucha kato sawetnik! Sto se otnasq do towa dali ste me priemete! Znachi winagi sam se interesuwal ot wojnite (WW2 i Srednowekowie) i oswen towa bqh chlen na staria forum (CRAFTER). Serjanta me znae ot foruma na PCC!

                    Ajde! Sieg Heil!

                    P.S. Toq prqkor mi dojde zaradi Imperial ....... Toj mi sloji SS Sturmfuhrer kato "podprqkor"!
                    Principno koga bi pochnal now rund ili tam kakto mu kazwate!
                    Канцлер на хазната

                    Comment


                      #55
                      Ми влизай, Крафтър, Влизай. :twisted: Кожата ти ... 8)
                      Спасибо Вам, Георгий Константинович, за то, что спасли Россию! Вечная вам память!

                      Comment


                        #56
                        ААААААААААААААААААААААААА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/siz]
                        МАХАЙ ГО ТОЗИ АВАТАР!!!!!!!!


                        :tup:
                        Спасибо Вам, Георгий Константинович, за то, что спасли Россию! Вечная вам память!

                        Comment


                          #57
                          аватара си е як 8)
                          albireo написа
                          ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                          Comment


                            #58
                            Wlizam si az waw foruma na PCC!
                            Wojnik (Serjanta de):
                            AAAAAAA, Crafter kaw e toia skapan awatar?

                            Forum na GW:
                            Crafter (az):
                            Zdrasti, az sam now tuka.
                            Serjanta:
                            Aaaaaaa! Kaw e toia awatar mahaj gooooooo! (togawa bqh sas swastika na fona na maltizijski krastttt)

                            Nqkoga ste mi haresash li awataraaaaaa?
                            Канцлер на хазната

                            Comment


                              #59
                              не слушай уханов, той е пропаганда
                              albireo написа
                              ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                              Comment


                                #60
                                Много благодаря, Фриц, много си мил. И това вечего приех навътре.
                                Спасибо Вам, Георгий Константинович, за то, что спасли Россию! Вечная вам память!

                                Comment

                                Working...
                                X