Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Регулации относно възможностите за участие в играта

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #31
    ама Волни, аз ти ги пратих. На ЛС. Ти си го получил. Защо казваш че не съм? Нали и на ЛС можеше? На малйла ли да ти ги пратя?
    "Войната е продължение на политиката с други средства" Генерал Карл фон Клаузевиц

    Comment


      #32
      Чакай бе, нали анти заяви, че ти ги е пратил... какво става тука бе ???
      20ти декември преди излитане, Спаич към техника си :
      "Иване, сега кръв ще се лее!"

      Comment


        #33
        Абе аз пуси СССР, Белгия може да я ....... който иска ама анти беше написал, че е пратил квото трябва
        XV mile the sea brode is
        From Turkey to the Ile of Rodez...

        Comment


          #34
          flash картата още не е оправена!
          albireo написа
          ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

          Comment


            #35
            Какво трябва да значи тва последното?
            <<..........>>

            Comment


              #36
              Анти нищо не ми е пращал. Може да е казал (къде?), че е пращал, но нищо не е пристигало при мен.
              Фашо? За Италия си изпратил каквото трябваше.
              Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
              Проект 22.06.1941 г.
              "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

              Comment


                #37
                Носподи Сусе! Каква суматоха!

                Незабавно пращам ЛС на Анти!!
                :o
                Какво й е на карата.
                :cry:
                Спасибо Вам, Георгий Константинович, за то, что спасли Россию! Вечная вам память!

                Comment


                  #38
                  Хъм, какво и е на flash-картата?
                  Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
                  Проект 22.06.1941 г.
                  "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

                  Comment


                    #39
                    Картата?

                    Originally posted by "Imperial Friedrich"

                    flash картата още не е оправена!
                    :|
                    Спасибо Вам, Георгий Константинович, за то, что спасли Россию! Вечная вам память!

                    Comment


                      #40
                      месир Волан,
                      Аз ти пратих мейл на forum_game@abv.bg с доктрините и с въпрос за науките. :o Не си го получил? Беше на 2.03.

                      Comment


                        #41
                        Originally posted by "Deimos"

                        Какво трябва да значи тва последното?
                        ами все още текста е черен на тъмносин фон - сложи му поне един stroke бял примерно за да се чете, нали това ти писах
                        albireo написа
                        ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                        Comment


                          #42
                          А това ли било... е ами просто не съм качил ъпдейтваната версия на сайта, защото още я доработвам(вече има и history), а колкото до буквите още са черни на син фон обаче вече се четат без проблем, преди бях забравил да включа едни опцийки :roll: Всъщност няма да е зле да ми дадеш някакво място където да качвам ъпдейтите, защото ако трябва всеки път да ги пращам на Воланд и после той да ги качва става малко тромаво.
                          <<..........>>

                          Comment


                            #43
                            Хъм, вчера, в 20:43 при мен (във forum_game@abv.bg) е пристигнало писмо от някой си Александър Ванков. Доктрините и науките приличат на избраните от една друга държава, не от Финландия. Ако това е изпратено от Италия, нямаше нужда, италианските данни са отдавна при мен.
                            А от Финландия, както и преди ни вест, ни кост.

                            Нещата могат да се пращат и на пощата и като лично съобщение.
                            Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
                            Проект 22.06.1941 г.
                            "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

                            Comment


                              #44
                              Опа Воланд, разконспирира ма. Ама вече бях пратил майла, като видях отговора ти във форума. Що се касае до адаша, ами и аз не съм го чувал в последните дни. Може би е малко в траур, щото нашия добър стар Спартак Вн. много са дъни тез кръгове. Ама и на нас едни дузпи ни свирят ... Сашо Диков ши са разправя с тях, със съдиите, ама това е друга тема. :lol:
                              "Войната е продължение на политиката с други средства" Генерал Карл фон Клаузевиц

                              Comment


                                #45
                                Пичове, аз съм си пратил науките и доктрините, ама как става фитката със базовите части, ВОланде би ли обяснил ?

                                Comment

                                Working...
                                X