Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Регулации относно възможностите за участие в играта

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #16
    спокойно, само аз имам последната дума тука и съм решил че не ставаш за триене
    albireo написа
    ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

    Comment


      #17
      А може ли някой да ми каже откъде да си взема едно финландско знаме, че и в това изоставам?

      Comment


        #18
        тук
        albireo написа
        ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

        Comment


          #19
          Абе аз тва го приемам като някъв вид дискриминация ...ама всъщност що не?...е такива като j-5 дето само спамват като нищо трябва да ги триинеш Imperial....
          С вървене, ще изминеш пътя.
          ---------------------------------------------
          The Human Torpedos:

          Nedelcho D. Bonchev (POW/K 5 Oct '44)
          Dimiter Spissarevsky (KIA 20 Dec '43)

          Salute!

          ---------------------------------------------

          Comment


            #20
            Auuuu vlahof q ne dei da davash umni mneniq che Imperial shte vzeme da mu haresa ideqta :tup:
            http://www.imotisofia.bg/

            Comment


              #21
              8)
              albireo написа
              ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

              Comment


                #22
                MI PROCHETOH CHE SHE TRIETE AZ NE PISHA MNOO VUV FORUMA
                A NE PISHA SHOTO GORE DOLU IMAM NEKVA IDEQ ZA NACHALOTO I CHAKAM KRAINI DANNI ZA IC I T.N.
                TAKA CHE KO SHE ME TRIETE DA MI KAJETE NA PRIVATE PONE
                AE USPEH

                Comment


                  #23
                  uchastvame be

                  До Матросов:

                  Първо, съседе, разбирам че си зает, както всички останали тука, но едно съобщение по дипломатическата поща ще ти открадне най-много 5 минути.
                  Аз се опитах да осъществя контакт с тебе като ти пратих предложение за Мир, а НЕ такова за сключване на съюз между нашите страни. Пак ще те помоля да го преразгледаш, и да ми съобщиш, дали си съгласен нашите страни да просперират една до друга в мирни условия.
                  Също така искам да изясня, че Норвегия няма да влиза в ничии съюз, а ще поддържа идеята за Мира в Европа. Надявам се, че това недоразумение между мен и Финландското правителство няма да бъде причина СССР да се реши на агресия срещу Скандинавския Полу-остров. Норвегия, изцяло отдадена да запази мира, никога не би дръзнала да угорчи лидера на най-трудолюбивата държава.

                  С Уважение - Президента на Норвегия
                  20ти декември преди излитане, Спаич към техника си :
                  "Иване, сега кръв ще се лее!"

                  Comment


                    #24
                    Offff
                    Poneze ima hora koito oshte ne sa vlezli i ne sa pusnali poveche ot 2 post(edin da si izberata durzava i drug da si otvorqt posolstvo) apeliram te da budat istriti zashtoto veche igrata shte pochne sled okolo 5 dni i naprimer za takiva kato portogaliq az ne znam kakvo shte se praviq s neq (dali da q atakuvam ili da mi e suiuznik )
                    http://www.imotisofia.bg/

                    Comment


                      #25
                      Ами - ако няма отговор никакъв я смятай неутрална и постъппи както намериш за добре
                      Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
                      Проект 22.06.1941 г.
                      "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

                      Comment


                        #26
                        Момчета, (и уважаема гспожице Хари) някой има ли и най-беглата представа кой е този Торкмевда и има ли той почва във форумната игра? Как стои въпроса с него? Опитвам тука да установя някакъв контакт, колкото да му видя мисленето, ама той много упорито са пази. Играта започва скоро и искам да знам все пак каква е позицията на Португалия. То това на какво прилича? Аз викам ако няма ни вест, ни кост от него до вторник, да го пишем "Изчезнал по време на акция" и да му намерим заместник, или пък Воланд - за което аз апелирам, да поеме "юздите на неутрална Португалия". Какво смятате по въпроса?
                        "Войната е продължение на политиката с други средства" Генерал Карл фон Клаузевиц

                        Comment


                          #27
                          Mi to vsichki sme na edno mnenie che ima hora koito sa vlazli vednush i tova e na tazi portugalia ako znaesh kolko suobshteniq sum isratil az te sigurno veche sa stanali poveche ot postovete mi :lol:
                          http://www.imotisofia.bg/

                          Comment


                            #28
                            Така, доктрини и науки не са ми изпратили следните държави:
                            Албания, Гърция, Литва, Португалия, Унгария, Финландия, Швейцария, СССР.
                            Последното продължение на срока е до четвъртък, 6 март. След това, тези държави се обявяват за свободни и ако има желаещ, може да ги ... вземе, ако иска.

                            Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
                            Проект 22.06.1941 г.
                            "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

                            Comment


                              #29
                              Допълнение от мен:

                              ...чука?
                              С вървене, ще изминеш пътя.
                              ---------------------------------------------
                              The Human Torpedos:

                              Nedelcho D. Bonchev (POW/K 5 Oct '44)
                              Dimiter Spissarevsky (KIA 20 Dec '43)

                              Salute!

                              ---------------------------------------------

                              Comment


                                #30
                                Мнооооо умно, нема що. СССР да е вън от играта баси.
                                Спасибо Вам, Георгий Константинович, за то, что спасли Россию! Вечная вам память!

                                Comment

                                Working...
                                X