Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Посолство на ОН

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Re: Относно сержант Уханов и Ремарк

    Франция изразява погнусата си от действията на английското ръководство - тези дни във френските провинции Брест и Хавър дебаркира английски десант. Това значи война не само с Англия, но и с целия Балкански Съюз. Франция ще излезе победителка от тази война. Защото правото е зад свободолюбците и патриотите. 8)
    Спасибо Вам, Георгий Константинович, за то, что спасли Россию! Вечная вам память!

    Comment


      Мосю, струва ми се, че когато вероломно нападнахте Германия съзнавахте напълно, че, заставайки на пътя на войната, рискувате да бъдете нападнат от всички държави - съюзници на Райха и да си навлечете справедливия им гняв.
      А ако не сте съзнавали това-толкова по-зле за вас.
      "If elections changed anything, they would be forbidden" ~ Kurt Tucholsky

      Comment


        Френските твърдения са напълно абсурдни и Райха отдавна престана да им обръща внимание. Днес оръжието има тежката си дума.
        albireo написа
        ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

        Comment


          Официално изявление на Президента на Франция Серж Уханно

          Обрат във бойните действия с/у обединените сили на БС и ОСТА не беше постигнат въпреки усилията на СМД и приятелска Италия. Войната вече се пренесе на родна земя - френските дивизии се бият с превъзхождащ враг в Страсбург. Френските воини се бият героично и не жалят живота си за Велика Франция и нейният свободолюбив народ. Но облаците се сгъстяват над страната ни... Италия не ще издържи на страховития напор от изток - след падането на СССР БС стана много силен. Заедно с това Португалия е на път да разгроми приятелска Испания... Немците преминаха в контратака, а англичаните, несъмнено - в сговор с ОСТА, осъществиха десант от 5 дивизии в в Северна Франция. Франция няма да се предаде. Никога.

          Аз осъзнавам че нося огромен товар върху плещите си - заложих всичко що имам - живота си. И съдбата на Родината. И загубих. Ще понеса отговорноста върху своята съвест. Утре заминавам на Източния фронт за да въодушевя войниците си да се бият. И когато врагът стигне Париж, аз ще се бия редом с хората си. Ще падна в бой. За Франция.

          Да живее Франция!
          Спасибо Вам, Георгий Константинович, за то, что спасли Россию! Вечная вам память!

          Comment


            ъъъ

            как така Великобритания "в заговор с Оста" нападна Франция, след като Великобритания е част от Оста? (понастоящем Оста Берлин - Лондон)
            albireo написа
            ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

            Comment


              Много странно.
              Започвам да се чудя защо аз изобщо публикувах списъка със страните-членки на СМД... след като Англия не само без да го оповести официална стана член на БС /така ми каза Воланд поне/, а на всичко отгоре тя сега ищзневиделица е вече и част от Оста?!
              Спасибо Вам, Георгий Константинович, за то, что спасли Россию! Вечная вам память!

              Comment


                Великобритания е страна-основателка на Оста. Първоначалната Ос бе Берлин-Рим-Лондон, сега е само Берлин-Лондон в координация с БП. Франция демонстрира твърде сериозна неинформираност по такива ключови въпроси.
                albireo написа
                ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                Comment


                  В отговор на откровено агресивните действия на Белгия спрямо мирният холандски народ, Аз, Крал Ганджа, обявявам война на Белгия и ви уверявам, че в скоро време ще бъдат поправени някои огромни неправди в нашата история, а именно отнемането на наша изконна територия за нуждите на едно племе, което французите постоянно го е....
                  Идваме да опитаме от вашите сладкиши, ей така за кръвното, щот нали сме били наркомани...
                  Брюксел ще бъде наш!!!

                  Comment


                    Originally posted by "Сержант Уханов"


                    като Англия не само без да го оповести официална стана член на БС /така ми каза Воланд поне/, а на всичко отгоре тя сега ищзневиделица е вече и част от Оста?!
                    Уханов, чети по-внимателно. Присъединяването към оста беше обявено официално още към самото начало. А що се отнася до БС - Британия пак от самото начало бе членка на търговското споразумение. Пък има и нещо, наречено тайна дипломация 8)
                    "If elections changed anything, they would be forbidden" ~ Kurt Tucholsky

                    Comment


                      Originally posted by "rambler"

                      Сержант Уханов написа
                      като Англия не само без да го оповести официална стана член на БС /така ми каза Воланд поне/, а на всичко отгоре тя сега ищзневиделица е вече и част от Оста?!
                      Пък има и нещо, наречено тайна дипломация 8)
                      а, вЕрвай ми, той доста добре е запознат с тва
                      albireo написа
                      ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                      Comment


                        Тази вечер на френските дивизии бе заповядано да прекратят съпротивата. Франция обявява капитулацията си. Обстоятелствата се промениха коренно и Франция изгуби и пследния си шанс да завърши тази война достойно.[/siz]
                        Спасибо Вам, Георгий Константинович, за то, что спасли Россию! Вечная вам память!

                        Comment


                          Тъмната нощ на 16 май 1941 прикри лодката , която бавно отплава от Барселонското Пристанище . Премина през Английските постове в Средиземно Море и се отправи към Новият Свят . Президента на Испания Изчезна в ноща на Испанският Погром . Това отплава с виновно наведена глава , но не и отчаян .
                          След години се разбра ,че е отворил Факрика за Коркови Тапи в Куба . Там остана до края на живота си , през 1981 година . Децата ми Мануел и Ксания се завърнаха в Испания и запазиха идеалите на Баща си живи . Сега Испанският Крал Хуан Карлос 5 , бе отново на власт . Но там някъде....на улица..."Ле Конквиста ", в центъра на Мадрид , една малка варосана къща даде убежище на старите президентски идеали...продължени от децата му . Испания не бе Мъртва....Монахрията нямаше да е задълго на власт....New Order ....King Karlos 5 will fall soon....and Le Rebuplic ....rise again ! Power to the people ! Spain .....Le Rebuplic....VIVA LE REVULICION ....VIVA LE RESISTANCE !!!!!!!!!!!!
                          "Ако светът може да бъде по-добро място , то да направиш добро се смята за провал . Не спирай , Не се предавай , Надбягай Себе си ! "

                          Comment


                            Официално обявам че свалям знамето на Испания....ще изслушам за послено химна на Испания и ще приключи.....Съжалявам че няма да мога да играя с нея втората игра ?:
                            Испания умре , Да живее Канада !!!!!!!!!
                            "Ако светът може да бъде по-добро място , то да направиш добро се смята за провал . Не спирай , Не се предавай , Надбягай Себе си ! "

                            Comment


                              hlip, hlip! Аре, мнго се разнежихте!
                              Канцлер на хазната

                              Comment

                              Working...
                              X