Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Посолство на СССР

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #16
    Полша праща другарски поздрав на Москва. Да живее Световната революция! Ура!
    Спасибо Вам, Георгий Константинович, за то, что спасли Россию! Вечная вам память!

    Comment


      #17
      Странно ... поляците, като добри християни и добри католици, май бяха от най-заклетите противници на комунистическия режим? Да не сте се объркали нещо?
      Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
      Проект 22.06.1941 г.
      "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

      Comment


        #18
        Да не говорим за кралския полски герб... :o
        albireo написа
        ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

        Comment


          #19
          АЙДЕЕ. ХВАНАХ ТЕ. ЧЕ ПАК СЕ КРИЕШ :lol: :lol:
          ЗА КОГО РАБОТИТЕ, ЧЕ СЕ КРИЕТЕ.... :lol: :lol:

          В интерес на истината този герб на Полша не е ли от средновековието ???
          20ти декември преди излитане, Спаич към техника си :
          "Иване, сега кръв ще се лее!"

          Comment


            #20
            Гербът е от 1927 година
            Нема кво да се чудите, след като крал на Жечьпосполита Полска стана руснак, нема как да не проличи и това.
            Спасибо Вам, Георгий Константинович, за то, что спасли Россию! Вечная вам память!

            Comment


              #21
              Ние сме болшевики с модерно мислене, другарят Сталин не е придирчив и произходът е без значение , стига да се работи и мисли по комунистически. Все пак в безкласова държава с абсолютно равенство монархията е невъзможна, но това са въпроси за следващата петилетка.
              "Лейкауф, один из высших командиров вермахта, с полным основанием употреблял местоимение «мы»: «мы», немецкие оккупанты; «мы», вермахт и СС, несем полную ответственность за убийства евреев и военнопленных, за голодную смерть многих жителей Украины. " Wolfram
              Wette

              Comment


                #22
                taka mnogo suzalavam za Anti mnogo mi se iskashe da igrae no poneze veche az sum s CCCP znachi tova poslostvo stava moe.
                Poradi poslednite mi otnosheniq s CMD ako nqkoi ne znae az si trugnah ot tozi suius.
                Taka che CCCP obqvqva pulen neutralitet toi nqma da vzima uchastie v nikakuv suius ili
                http://www.imotisofia.bg/

                Comment


                  #23
                  КРАЛ КАРОЛ ²² ХОХЕНЦОЛЕРН приветства новия върховно управляващ на СЪЮЗА НА СЪВЕТСКИТЕ СОЦИАЛИСТИЧЕСКИ РЕПУБЛИКИ и КПСС!!!
                  Изразяваме нашата почит към Вас, като наша дългогодишна съседка и се надяваме, че въпреки смените, които настъпиха в последно време в управлението на СССР, ще запазим съществуващите до сега мирни взаимоотношения между нашите държави! Ще се радваме ако и на дела, а не само на думи запазите и в бъдеще така явно обявения от Вас неутралитет.

                  Comment


                    #24
                    Товарищ Сталин, Холандия обявява своето желание да сключи търговско споразумение с СССР за благотот на нашите две държави...
                    Нека мирът и търговията бъдат нашите основни цели в Северните морета.
                    С уважение, Крал Ганджа

                    Comment


                      #25
                      Нота от Балканският съюз:

                      От ход първи считайте се в състояние на война с нашия съюз (и всички свободни държави). Благодарение на нашето доблестно разузнаване ние разкрихме пъклените ви кроежи и планове за завладяване на мирните и свободомислещи държави от Бълканския съюз. Ние няма да оставим нещата така - войната може да приключи само при пълна демилитаризация на СССР, като това ще бъде гаранция срещу бъдещата ви политика, явно злостна и недобронамерена по отношение на Свободния свят.
                      Нашата армия действа изцяло според принципа за предизвикания превантивен удар, като намернията са и отбранителни.

                      Comment


                        #26
                        Qvno tazi armiq tam ne e bila naprazno kato gledam.
                        Vizdam che poluchavash greshna informaciq ot nqkogo no tova veche e bez znachenie ti mnogo me razqri s tazi glupava tvoq postupka. Nali znaesh predi da si siguren v nqkakva informaciq proveri i ot vtori i ot treti chovek za da si siguren v pravotata si.
                        A i mezdo drugoto az imam strupana armiq i pri granicata mi s Romuniq (ne vidqh da sum gi atakuval ili da sum imal nqkakvi namereniq da gi atauvam i tova shte si ostane taka) no qvno te she se izmestqt ot poziciqta si i shte atakuvat tebe. A i mezdo drugoto kak li sum iskal da te atakuvam tebe kato na voiskite mi beshe zadadeno zapoved otbrana(te sigurno i taka shte mogat da atakuvat :lol: ). Gollum posledno proveri si informatora i po dobre mi kazi koi e zashtoto inache ti shte trqbva da se opravqsh s 18 tankovi devizii nachalna armiq da ne govorim za samoleti i pehota. Za sega vsichkite sa trugnali kum teb. A i na kraq za nevqrvashtite che imam takava armiq neka prosto da proverqt v smetkite shte vidqt che moga da si q pozvolq vez nikakvi provlemi
                        http://www.imotisofia.bg/

                        Comment


                          #27
                          Тънка саркастична усмивка от страна на германския дипломат по повод съветските хвалби
                          albireo написа
                          ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                          Comment


                            #28
                            С този си отговор, Генералният секретар на Политбюро на СССР, само потвърждава нашата първоначална информация.
                            Очевидно огромната Ви армия, съставена почти само от тежки танкови дивизии (средство за атака, тъй като те са почти безполезни в отбрана), както и случилото се в Норвегия, напълно отговарят на нашите представи. Няма за какво друго да сте ги струпали (и да сте си поръчали агресивна армия) освен за агресия срещу малките държави и техните организации, каквато например е Балканския съюз. Това се потвърждава и от разположението на армията Ви - струпана в огромна формация на Северната граница на Балканския съюз (Румъния).
                            Само демилитаризацията е решение на проблема.

                            Comment


                              #29
                              Германският лидер е възмутен от арогантното държание на СССР спрямо страните от Балканския Съюз.
                              albireo написа
                              ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                              Comment


                                #30
                                A az vse pak da pitam. Vse vsichko CCCP. Nqkol bil ogorchen, drug vuzmuten, treti potresen i dr.. A be hora q da vi pitam vie zashto nishto ne kazahte kogato zavzeha Yugoslaviq. To sigurno vi e minalo prez ushite kat gledam..............a ili ne na vas vi e mnogo po dobre kato Yugoslaviq e prevzeta oahte v purviq hod i to ne ot edna strana a ot cql suius sega kazete che tq imala agresivni deistviq i dumi i veche prostoiqta vi shte stigne do kraq si. CCCP shte govori taka do kogato si iska i nikoi ne moze da go spre (da govori imam predvid(che sega puk shte kazete che shte atakuvam i OCTA sigurno i za tova obqsnqvam)).
                                A i mezdo drugoto moeto otnoshenie kum balanskite strani moze da si e kakvoto si poiskam te s voina s men. I ako nqkoi kazva che az sum si pokazal agresiqta i sreshtu tqh(da ne se sponebavat imena che shte doide i shte spori pak) MI MNOGO QSNO CHE SHTE SI Q POKAZVAM AGRESIQTA Q YUGOSLAVIQ MI BESHE SUIUZNIK PUK I DA NE GOVORIM CHE EDNA OT STRANITE NA BALKANSKIQ SUIUS ME ATAKUVA I MENE(lele kakva agresiq pokazvam samo)DA NE GOVORIM CHE SKORO SHTE BUDE PODPOMOGNATA I OT VELIKOBRITANSKI VOISKI(kakva gnusna postupka ot moq strana da rastrelqm poslanika na angliq) :evil:
                                http://www.imotisofia.bg/

                                Comment

                                Working...
                                X