Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Изберете си държава

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #16
    Калчев мерси :tup: .Ами ако Шерлок няма нищо против ще го помоля да ми отстъпи Швеция, а той да вземе Финландия или нещо друго..мерси предварително. Сега ще чакам beta правила, че тия ги изчетох. :roll:
    С вървене, ще изминеш пътя.
    ---------------------------------------------
    The Human Torpedos:

    Nedelcho D. Bonchev (POW/K 5 Oct '44)
    Dimiter Spissarevsky (KIA 20 Dec '43)

    Salute!

    ---------------------------------------------

    Comment


      #17
      Държава

      Bene!
      Виждам, че моите "любимци", тъпите спагетаджии - Жабарите са свободни. Пу пицаджиите за мен! Обаче как да са регна? Сега чета разните правила и инструкции. Играта ми напомня за Axis&Allies. Помните ли я? Малко е "Минаха години" ама виждам общи работи.

      Имперец, удари едно "съюзническо рамо" и кажи как става избора и рег-ването.

      П.С. Sieg heil! :tup:
      "Войната е продължение на политиката с други средства" Генерал Карл фон Клаузевиц

      Comment


        #18
        Няма нужда специално да се "регваш". Достатъчно е това, че си заявил предпочитанията си тук. ОК, Италия е за теб. И без друго, именно там, а не в Германия са фашистите, в Райха все пак са национал-социалисти.
        Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
        Проект 22.06.1941 г.
        "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

        Comment


          #19
          За Фашо

          Ааа, Финландия а?А направо някоя губерния на Съветите не е ли по-добре :lol: Има с кой да играеш гусин генерал, моля те избери друго.Шведите не си ги давам
          knowledge is power

          Comment


            #20
            Ето кой какво е заел досега:
            България - Тоширо
            Великобритания - Рамблер
            Германия - Империал Фридрих
            Гърция - Олорин
            Ирландия - Деймос
            Испания - маршал Симеонов
            Италия - Фашо
            Норвегия - фелдмаршал Калчев
            Румъния - Мата Хари
            СССР - Анти
            Турция - Ам-Гъл
            Франция - J-5
            Швеция - Шерлок
            Югославия - Т-72

            Или дотук 14 от общо 27 държави. За тези, които още не са си избрали и си мислят, че всичко добро е вече заето, давам списък на няколко по-силни от оставащите 13 държави:
            Полша, Унгария, Португалия, Финландия, Холандия, Белгия.
            Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
            Проект 22.06.1941 г.
            "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

            Comment


              #21
              Да сумираме резултатите до момента:

              axis&allies edna ot nai dobrite igri za men hubavo cche nqkoi se e setil za neq
              http://www.imotisofia.bg/

              Comment


                #22
                :cry: E Sherlok predi mene si q izbra, zna4i si ostava za tebe nqma kak ami togava da pitam Iceland koloniq na Denmark li e?Ako e togava az zimam Denmark.Ami tui to zasega
                С вървене, ще изминеш пътя.
                ---------------------------------------------
                The Human Torpedos:

                Nedelcho D. Bonchev (POW/K 5 Oct '44)
                Dimiter Spissarevsky (KIA 20 Dec '43)

                Salute!

                ---------------------------------------------

                Comment


                  #23
                  pu da mu se ne vidi

                  Да, датска колония е. Пиша за теб Дания.
                  Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
                  Проект 22.06.1941 г.
                  "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

                  Comment


                    #24
                    Az iskam da kaza neshto ot sega igrata oshte ot sega mnogo mi haresva i shte igraq v sqka sledvashta za tova kazvam che v sqka igra si zapazvam Francia kato durzava s koqto shte igraq(za da ne mi q vzeme nqkoi drug(e na dali nqkoi shte q vzeme no vse pak))estestveno ako nqmash nishto protiv
                    http://www.imotisofia.bg/

                    Comment


                      #25
                      J-5, на мен пък А&A не ми допадна. Играх я но... Това със заровете ми лазеше много сериозно по нервите :evil:
                      "Войната е продължение на политиката с други средства" Генерал Карл фон Клаузевиц

                      Comment


                        #26
                        e da de ama inache nqma druga igra kato neq (ili ima)ako ima nqkoi da mi q kaze i ako e po nova otivam da si q vzema :tup:
                        e tova s zarovete si e drug vupros igrata inache si beshe hubava
                        http://www.imotisofia.bg/

                        Comment


                          #27
                          Има подобни, например "Strategic Command: European Theatre". Също походова, но тая тема е за "Игри".
                          Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
                          Проект 22.06.1941 г.
                          "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

                          Comment


                            #28
                            Аре и аз ша се пиша доброволец, дайте ми на мене Белгия (кой беше с Франция, да му кажа, че аз него мноо го уважаам ) Само трябва да прочета правилата, че все ме мързи нещо
                            XV mile the sea brode is
                            From Turkey to the Ile of Rodez...

                            Comment


                              #29
                              Az sum s Franciq mislq che tq e edna ot nai silnite strategicheski (imam predvid koloniite )
                              http://www.imotisofia.bg/

                              Comment


                                #30
                                С тебе съм първи приятел Ако ме опазиш от Империалеца ще черпя по бира
                                XV mile the sea brode is
                                From Turkey to the Ile of Rodez...

                                Comment

                                Working...
                                X