Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Технически въпроси що се отнася до портала

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Може би човекът просто не е разбрал, че има 1 седмица период преди да можеш да пишеш.

    Comment


      само на мен ли не ми работят емотиконите? и функцията цитат.
      Всяка алтруистична система е вътрешно нестабилна, защото е отворена за злоупотреби от страна на егоистични индивиди, готови да я експлоатират.

      Comment


        tonev написа
        само на мен ли не ми работят емотиконите? и функцията цитат.
        Вероятно, да.

        "oderint, dvm metvant" (Caivs Cæsar Avgvstvs Germanicvs)
        It's so easy to be wise. Just think of something stupid to say - and then don't say it.

        Comment


          Момчета, не можах да намеря да е обсъждано във форума - защо иконата на сайта си стои от инсталацията? Това жълто квадратче с логото на vBulletin не ви ли дразни? Ако мога да помогна с нещо, кажете. Мога да направя нова иконка и някой администратор да я сложи на мястото на старата.

          16х16 точки мисля че е, така че примерно едно сиво "Б" на бял фон може да стане добре.

          Comment


            Ами bukvite съвсем подробно обясни как се сменя т. нар. favourite icon обаче Импера явно не е сметнал за необходимо да го смени. Отнема 10-15 мин, ако изпипаш нещата. За "Вимпел" трябваха 5 :38:
            Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
            Неизвестен руски адмирал

            Comment


              Мога ли под подписа ми да си сложа банер? Как точно става ако може?

              Comment


                Някой няма ли да ми отговори?

                Comment


                  .
                  Last edited by Ханс; 20-01-2008, 17:39.
                  Eighteen out of twelve apostles are buried in Spain.

                  Comment


                    Опитах но не става...

                    Comment


                      Eighteen out of twelve apostles are buried in Spain.

                      Comment


                        Едно големо мерси значи!!! Да се почерпиш! :trink39:
                        Мисля че ще стане, но довечера ще пробвам, че сега съм на работа.

                        Comment


                          По повод на оформянето на постингите препоръчвам на всички, които работят с Мозила (в IE няма със сигурност, за другите браузъри не знам как стоят нещата), да си добавят add-on със спел-чекър на български, който автоматично проверява мейли, постинги и други прозорци за писане за печатни и правописни грешки.

                          Comment


                            Глупав въпрос но...как се прикачат изображения към постовете...

                            1....когато са от мрежата?
                            2....когато са от компютъра ми?
                            "Че в България — една държава с най-демократични институции — няма граждани, това е всеизвестна истина у нас вече отколе и от нея са дълбоко проникнати всички ония, които трябва да считаме за творци и актьори в отвратителната трагикомедия, наречена „български политически живот“; че в България няма и публика е също такава истина, която всички сарафи и бакали на българското слово отлично са разбрали, но само малцина от жреците на това слово ясно съзнават, а и които я съзнават, крият я от себе си" - д-р Кръстев, 1907-ма.

                            Comment


                              За въпрос 1 - http://forum.boinaslava.net/faq.php?..._special_codes
                              За въпрос 2 - http://forum.boinaslava.net/faq.php?...chment_explain

                              Comment


                                .

                                Comment

                                Working...
                                X