Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Технически въпроси що се отнася до портала

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    А защо темата "Помощ за домашното и всякакви малки въпросчета" да не се отключи? Там който иска ще псува мързеливите ученици, който иска ще им помага - все пак никой не се е родил научен.

    Comment


      Ами защото ще се окаже най-активната тема във форума. И ще измести от това място "Майтапи (бис)"...
      Ама аз съм горе-долу за, зависи Империал какво ще каже.
      XV mile the sea brode is
      From Turkey to the Ile of Rodez...

      Comment


        Грей е категорично прав, че скоро това ще се окаже най-активната тема,
        но тоя народ има нужда от историческо обучение - защо пък да не го подпомогнем? Ясно ми е, че учениците предпочитат леснията, но все пак...
        Мисля, че ако се направи един подфорум за подобни неща, ще е полезно, особено ако не подаваме всичко сдъвкано, както естествено ще се иска на мнозинството. Смятам, че това е в състояние да промени някои нещица в подготовката по история, които много отдавна плачат за промяна и не се опасявам, че ще се получи параофициозно обучение.
        Освен това популярността на форума рязко ще нарасне.

        Comment


          Учениците искат всичко сдъвкано и изплюто. Не искат да положат минимално усилие.
          Мързелът /поне в тая му форма/ не трябва да се стимулира. Ако ще и по 20 нови регистрации на ден - мисля, че БС не се нуждае от това и е достатъчно популярна и не е това целта - да й се радват учениците щото получават всичко наготово.

          Comment


            Нямам предвид някаква кардинална промяна, съвсем пък не нов подфорум. Имах предвид когато някой зададе въпрос, да има възможност да му се отговори тук, на място с линк, препращане към теми във форума, препращане към раздел или с посочване на литература по въпроса "Потърси и прочети еди коя си книга", дори и елементарното "Ползвай функцията "Търсене" на форума" или " Въпросът е безумно формулиран, защото...". Силно се съмнявам, че тук има ентусиасти, които ще развият цяла тема в отговор, с което ще способстват развитието на мързела у младото поколение. Пък ако има - мързелът не е проблем на Бойна Слава, нито цел е превъзпитаването на това поколение, цел е да се пише за история и да се разбира историята. Не че отключването на тази тема ще доведе до сакралното повишаване на нивото на форума, но и някакви явни противоречия с идеята на форума не виждам.
            Все пак това е една дреболия, така че каквото решите.

            Comment


              Хана написа
              Нямам предвид някаква кардинална промяна, съвсем пък не нов подфорум. Имах предвид когато някой зададе въпрос, да има възможност да му се отговори тук, на място с линк, препращане към теми във форума, препращане към раздел или с посочване на литература по въпроса "Потърси и прочети еди коя си книга", дори и елементарното "Ползвай функцията "Търсене" на форума" или " Въпросът е безумно формулиран, защото...". Силно се съмнявам, че тук има ентусиасти, които ще развият цяла тема в отговор, с което ще способстват развитието на мързела у младото поколение. Пък ако има - мързелът не е проблем на Бойна Слава, нито цел е превъзпитаването на това поколение, цел е да се пише за история и да се разбира историята. Не че отключването на тази тема ще доведе до сакралното повишаване на нивото на форума, но и някакви явни противоречия с идеята на форума не виждам.
              Все пак това е една дреболия, така че каквото решите.
              То "Търсачка" форума и сега си има,който иска да си напише темата,може и от тука само да почерпи достатъчно много информация за да си стъкми темата.От дебатите и от линковете към сайтове,сканирани книги...
              Във форума е писано,писано-почти няма тема незасегната от световната и българска история,включая и съвсем дребни и малкопознати неща са дискутирани надълго и нашироко.
              Е вярно,че наготово да се плесне съдвкано и изплюто е най-лесно,ама...
              Блез Паскал навремето го е казал-"На света има достатъчно много светлина-за който иска да му е светло,и достатъчно много мрак-за който иска да му е тъмно."Та и с форума така.
              Е друг е въпроса че чукча нечитател,ама...

              Comment


                Аз също мисля, че е удачно да има подобна тема. Всъщност идеята ми е там да се концентрира част от постовете тип "Е т'ва е самолетоносач, ве....". Всъщност някъде бях писал, че който иска да помага и така дава линкове и информация.
                Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
                Неизвестен руски адмирал

                Comment


                  Спомнете си Пламен Щърбов
                  сега го забравете

                  Comment


                    Да, това изчерпва темата.
                    albireo написа
                    ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                    Comment


                      Не регистрируют, ага. Защо? Я и Димитъра просил (dibo). Без толку. Есть вопросы и информация для болгарских форумистов.
                      Да не би да има някакъв бан за Елисеенко Алексей от vif2ne.ru


                      thorn

                      Средновековните църкви в България

                      Comment


                        Кога и къде ме е питал?!
                        We don't see things as they are, we see them as we are
                        ---Anais Nin----

                        Comment


                          Нямам идея


                          thorn

                          Средновековните църкви в България

                          Comment


                            А откъде е цитата?
                            We don't see things as they are, we see them as we are
                            ---Anais Nin----

                            Comment


                              vif2ne.ru - днес


                              thorn

                              Средновековните църкви в България

                              Comment


                                Аз не знам да има бан. Освен може би да сме запречили някое ИП и той да попада в диапазона
                                XV mile the sea brode is
                                From Turkey to the Ile of Rodez...

                                Comment

                                Working...
                                X