Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Технически въпроси що се отнася до портала

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Това го знам, но ако желаеш да сложиш картинка между текста как може да стане, ако не е от линк, а я имаш компютъра си?

    Comment


      Не знам, за това ще трябва Империал да ти кажа. Т.е. ясно ми е по идея - трябва да сложеш таг за изображение и да укажеш адреса, на който се е прикачила картинката, когато я качваш на форума. Но не знам как и къде се съхраняват графичните файлове, коагот ги качваш.

      Comment


        Преди малко явно е имало срив на сървъра, защото липсват някои от най-последните постове.


        Може би е препоръчително ако пишете дълги сериозни неща да си ги запазвате някъде другаде (във файл примерно).
        albireo написа
        ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

        Comment


          Заглавната страница на портала Бойна Слава беше свалена и сега www.boinaslava.net се пренасочва директно към форумите. Заглавната страница на форумите ще бъде постепенно обогатена да поеме изцяло функциите на заглавна страница на портала.
          albireo написа
          ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

          Comment


            Нещо става с форума. Не виждам отправката за клуб Традиция. Ще я има ли или не!?!
            От както е изобретен барута, ангелите не участват в сраженията на хората!

            Comment


              Горе в ляво при другите банерчета.
              albireo написа
              ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

              Comment


                Империал, не че чак толкоз разбирам от тези неща (а и може би ти трябва време), но сега както си ги наредил тези банерчета е бая шареничко и как да кажа, грозновато. Надявам се, че планираш някакво по-различно оформление?

                Comment


                  Е наистина решението е временно. Целта е главната страница на форума да бъде главна страница на портала изобщо.
                  albireo написа
                  ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                  Comment


                    А това за каските, също не беше никак лошо?

                    Comment


                      Не съм решил още какво да го правя. Ще говоря с автора му.
                      albireo написа
                      ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                      Comment


                        Хм препратката директно към форума Традиция беше къде - къде по-удобна....

                        Comment


                          Вярно - и аз се присъединявам към това мнение.
                          We don't see things as they are, we see them as we are
                          ---Anais Nin----

                          Comment


                            Сега пък като цъкам върху отправките към други сайтове, ми излиза звездичка и ми цъка нещо. И не ми ги включва! Аз ли съм сгафил или нещо съм наказан, или щото не ги разбирам!?!
                            От както е изобретен барута, ангелите не участват в сраженията на хората!

                            Comment


                              Нещо в твоя телевизор не е наред.
                              albireo написа
                              ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                              Comment


                                :rock: Всичко си ми е наред! Имам чувството, че някакво изключване действа. Дори се чува такъв идиотски звук, че не става работата. :1087:
                                От както е изобретен барута, ангелите не участват в сраженията на хората!

                                Comment

                                Working...
                                X