Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Технически въпроси що се отнася до портала

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Хм, не му разбирам , от около година стои така. Т.е. всъщност ЛС няма, а само така излиза при мене?

    ПП

    Ами другото? Ето сега оттук като кликна на "Форуми" получавам това, което съм цитирал по-горе; това само когато съм с акаунта KG125...
    Last edited by ; 17-01-2007, 12:04. Причина: Автоматично сливане на двойно мнение

    Comment


      Не съм сигурен защо няма раздел Военна Теория; имам спомен че имаше нещо такова.

      Смятате ли че трябва да има отново? :secret:


      ПП Благодаря на Албирео за най-якия аватар на всички времена.
      albireo написа
      ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

      Comment


        Голям аватар бре!!!!
        Шъ мъ утепаш от хил.
        Ами аз съм "За" такъв раздел-военна Теория.То тук май всички теоритици станахме.
        То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

        Comment


          поздрави за аватра и от мене. и за новия вид на форума. браво. :imprulz:
          Всяка алтруистична система е вътрешно нестабилна, защото е отворена за злоупотреби от страна на егоистични индивиди, готови да я експлоатират.

          Comment


            Имам едно питане !!! :rock: :1087:
            В някй от темите не ми се отварят снимките!!! Така днес не ми се отварят в статията "Снимки от римски възстановки", до 13 статия, а след това почва да отваря едната, а другата не!?! По нататък отваря всички останали. Аз ли съм нещо нередовен или съм изключен ??? И ако да, защо?
            Заявявам, че не съм хич добре с компютрите и може би от там са и тези недовиждания, обаче и при опит да кача снимка като прикачен файл, също не ще да я приеме. Аз от доста време не съм качвал снимки и не би трябвало да нямам място. Моля за компетентен отговор :evil:
            От както е изобретен барута, ангелите не участват в сраженията на хората!

            Comment


              Като се прибера от работа ще се занимая.
              albireo написа
              ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

              Comment


                Благодара предварително. :rock: :kill_myse
                От както е изобретен барута, ангелите не участват в сраженията на хората!

                Comment


                  Погледнах и явно са поствани отдавна и вече ги няма на сайта откъдето са взети. С една дума нищо не можем да направим. :vb_sad:
                  albireo написа
                  ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                  Comment


                    танкиста от Харков написа
                    .....
                    ...обаче и при опит да кача снимка като прикачен файл, също не ще да я приеме. Аз от доста време не съм качвал снимки и не би трябвало да нямам място. ...
                    Има ограничение на размера на прикачения файл - не повече от 1 MB. Да не би снимките ти да са по-големи от това?

                    Comment


                      :rock: Не са! Някъде от 100 до 500 КВ. Да не би да са някакъв друг формат. Обаче миналата година ги качвах.
                      А снимките ми се явяват като квадрати с червена точка. Не всички. Някой ги отваря! Значи ги има и не са изтрити. Идиотска работа. Да не би да нямам някаква програма която ги чете. Защото нямах до скоро такава и Старинара на Парабелум не ми излизаше. Сега ми сложиха някаква и го отваря без проблеми. Направо съм се ошашавил. Сума пари дадох за новия компютър и да не мога да си виждам нещата! направо съм подивял. :1087:
                      Привет!!!
                      От както е изобретен барута, ангелите не участват в сраженията на хората!

                      Comment


                        танкиста от Харков написа
                        Имам едно питане !!! :rock: :1087:
                        В някй от темите не ми се отварят снимките!!! Така днес не ми се отварят в статията "Снимки от римски възстановки", до 13 статия, а след това почва да отваря едната, а другата не!?! По нататък отваря всички останали. Аз ли съм нещо нередовен или съм изключен ??? И ако да, защо?
                        Заявявам, че не съм хич добре с компютрите и може би от там са и тези недовиждания, обаче и при опит да кача снимка като прикачен файл, също не ще да я приеме. Аз от доста време не съм качвал снимки и не би трябвало да нямам място. Моля за компетентен отговор :evil:
                        И при мен е ставал същия проблем. Може да се дължи на лоша връзка между сървърите, но не съм сигурен. В този форум не ми харесва много начина, по който се качват снимки. Би трябвало (както е в други форуми) да може изображението да се прикачи тук и така няма да има проблеми с отварянето. Но явно пестят ресурси, или пък съществуват софтуерни пречки...
                        За прикачените файлове; гледай дали отговарят на позволените размери и формати за качване. Би трябвало да няма проблеми при тази процедура.

                        Comment


                          AYB написа
                          Би трябвало (както е в други форуми) да може изображението да се прикачи тук и така няма да има проблеми с отварянето. Но явно пестят ресурси, или пък съществуват софтуерни пречки....
                          T.e.?
                          albireo написа
                          ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                          Comment


                            Че то изображенията може да се прикачат тук, няма никакъв проблем, стига да не се надхъврля ограничението за рамзер, което е доста либерално. ЗА съжаление, не винаги хората, които прикачват изображения ги обработват както трябва преди това.

                            Comment


                              Как става прикачането на изображение, така че след това то да се отвори на главната страница? На мен не ми е известно.

                              Comment


                                Не съм много сигурен какво имаш предвид под "да се отвори на главната страница". Да се вижда в поста без да се отваря специално? Или нещо друго. Аз разбрах твоя въпорс така - "как да се прикачи файла, така че да се намира на сървъра на форума" (т.е. да не е връзка към файл на друго място). А за целта е достатъчно само да прикачиш файла чрез функцията "прикачени файлове", с което избираш файл от компютъра си и той се прикача на сървъра на форума. Ето така:
                                Last edited by gollum; 22-01-2007, 16:58.

                                Comment

                                Working...
                                X