Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Технически въпроси що се отнася до портала

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #46
    Щото бях забравил 8)
    albireo написа
    ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

    Comment


      #47
      Имам едно въпросче: възможно ли да си сложа flash филмче в подписа(не много голямо двайсетина К) На стария форум мисля че можеше ама за тоя не знам :?
      <<..........>>

      Comment


        #48
        ми пробвай нямам ни-най малка идея дали ще стане
        albireo написа
        ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

        Comment


          #49
          Благодаря за изчерпателния отговор, но все пак да те питам как по-точно предлагаш да пробвам :roll: щото те flash-овете не са jpg-та и не им пише адреса а аз няма къде да кача нещо за да му знам адреса а и няма смисъл да се мъча да правя нещо дето после не мога да го използвам...
          <<..........>>

          Comment


            #50
            ами аз никога не съм правил / ползвал flash, не знам
            albireo написа
            ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

            Comment


              #51
              четох за PHP и тн, и мислих за възможностите. За сега идеите ми са такива:

              портала има меню с връзки към основните си части, както и меню с връзки към последните добавки/промени по сайтовете, по новините, по статиите и от форума, като това меню е динамично генериращо се.

              новини, статии и съобщения за промени по самите сайтове да се направят на автоматични форми на самия портал, като съответно си има и регистрация за членовете (като всеки може да кандидатства отново с формичка, която ще ми праща кандидатурата за преглед ) а членовете вече имат право да добавят новини, статии и ъпдейти (като се има предвид че физическото ъпдейтване на самите сайтове си става през FTP и няма отношение към процеса, така че се разчита на добрата воля на създателите на сайтовете като променят нещо да добавят и съобщение за това на портала през съответната формичка).

              как ви се струва?
              albireo написа
              ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

              Comment


                #52
                Ами добре ми звучи засега ще видим като го реализираш. За бъдещия дизайн мисля че предложението на scycycle е доста добро а пък и в средната част няма да има какво толкова да сложиш че да не остане място. Според мен един frame повече за горното меню няма да навреди а кокото до анкетките и статистиките - ако остане място иначе мисля че са излишни.
                <<..........>>

                Comment


                  #53
                  Замислил съм (и реализирам, имам алфа версия готова ) доста приятен облик на портала, структура както вече показах по-горе (последния линк някъде из темата) обаче с повечко красивинки Обаче няма да бързам, искам добре да отлежи и да го осмисля. Скоро може да покажа поне превю обаче.
                  albireo написа
                  ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                  Comment


                    #54
                    ето превю-то, искам всякакви идеи и предложения (нищо че липсват още ключови елементи)

                    albireo написа
                    ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                    Comment


                      #55
                      Добре е, доста даже :tup: .
                      Единствено левия фрейм много широк ми се вижда, като че ли може да се поореже
                      knowledge is power

                      Comment


                        #56
                        Аз лично бих предпочел черното за основен цвят, но и така е много добре. Гледам че си сложил секция с новини и мисля че ако ще има по-добре да се извеждат те вместо "Предназначение на портала..." А да и ако сложиш по едно малко банерче за отделните сайтовеняма да е зле.
                        <<..........>>

                        Comment


                          #57
                          И аз предпочитам черното, но иначе е много добре :tup:
                          "If elections changed anything, they would be forbidden" ~ Kurt Tucholsky

                          Comment


                            #58
                            Originally posted by "Deimos"

                            Аз лично бих предпочел черното за основен цвят, но и така е много добре. Гледам че си сложил секция с новини и мисля че ако ще има по-добре да се извеждат те вместо "Предназначение на портала..." А да и ако сложиш по едно малко банерче за отделните сайтовеняма да е зле.
                            da opredeleno shte izliza purwo "novini"
                            albireo написа
                            ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                            Comment


                              #59
                              Нещо форума наистина се е бъгнал. В папката с личните съобщения, когато натисна "получени" ми отваря тези от "изпратени", и когато натисна на "изпратени", съответно същото става. А нещо и отказва в някои поддиректории на лични съобщения да "изтрива маркираните" съобщения.
                              20ти декември преди излитане, Спаич към техника си :
                              "Иване, сега кръв ще се лее!"

                              Comment


                                #60
                                Ето нов вариант, поизчистен с оглед няколко съвета които получих от проф. хора

                                albireo написа
                                ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                                Comment

                                Working...
                                X