Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Технически въпроси що се отнася до портала

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Няколко нови емотикона крадени от др. форуми


    :gathering :shocking: :tongue5: :clown: :icon_ohmy :kid: :kill_myse :beatdeadh :salute: :secret:

    :beatdeadh

    тва ми е любимия май. Жалко че няма еквивалентен български израз... щото ние тука непрекъснато с това се занимаваме.
    Last edited by Imperial; 22-07-2006, 04:25. Причина: Автоматично сливане на двойно мнение
    albireo написа
    ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

    Comment


      И аз да изкажа недоволство от емотикона "намигам" - нещо е много крив.
      Също така картинката за бутон "заключена тема" - __http://forum.boinaslava.net/images/imperial_dev/buttons/threadclosed.gif - липсва. Не знам доколко имаш влияние върху сървъра, но дава съобщение "Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request." Това при опит да отворя директно картинката през браузъра и отговор 404 Not Found за самата картинка.

      Comment


        При опит да разгледам статиите към форума, ми излиза зледното съобщение:
        The Administrator(s) have not granted you sufficient permissions to view the Article Section.

        Това дали е технически пробрем, или ми е забранен достъпа до там??


        .
        ..И кажи ми ти страннико,
        чувал ли си звук,
        по- велик от тропота на хиляди коне!!?...

        Comment


          Да не би да не си бил логнат?
          albireo написа
          ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

          Comment


            Imperial написа
            Да не би да не си бил логнат?


            Постоянно съм логнат във форума..

            Сега отново опитах - пак същото съобщение..

            :shrug:

            .
            ..И кажи ми ти страннико,
            чувал ли си звук,
            по- велик от тропота на хиляди коне!!?...

            Comment


              Аз искам да питам защо, когато пиша ново мнение вече не ми излиза горе при KREDOR да сменям кодировката на клавиатурата? Излиза ми само KREDOR и толкова не мога да сменя кодировката на клавиатурата.
              Къде и да одиш, къде и да шеташ, не се срами, не се плаши българин да си.

              Никой не е по-сляп от този, който не иска да вижда.

              Войната е много сладко нещо за тези, които не са я виждали.

              Comment


                KREDOR май вече не работи.

                Проблема с достъпа ще го разгледаме...
                albireo написа
                ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                Comment


                  KREDOR работи отново. Бяха сменили нещо си и трябваше да го променя и при нас.


                  А проблемът с достъпа до статиите още ли го има?
                  albireo написа
                  ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                  Comment


                    Imperial написа

                    А проблемът с достъпа до статиите още ли го има?
                    Да, достъп все още нямам..

                    .
                    ..И кажи ми ти страннико,
                    чувал ли си звук,
                    по- велик от тропота на хиляди коне!!?...

                    Comment


                      Ами не мога да опредля какъв е проблема. Само нерегистрирани не могат да виждат статиите. Освен нещо с кукитата... пробвал ли си през различни браузъри?
                      albireo написа
                      ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                      Comment


                        Аз ме мога да прочета едно от ЛС-тата си. От сума време стои обявено "1 непрочетено", а в списъка го няма никакво. /?/

                        Освен това, при директен опит за влизане във форумите ми се явява това:

                        "There seems to have been a slight problem with the Форуми Бойна Слава database.Please try again by pressing the refresh button in your browser.
                        An E-Mail has been dispatched to our Technical Staff, who you can also contact if the problem persists.
                        We apologise for any inconvenience.
                        "
                        Влизането е възможно само по "втория" начин.

                        Има ли чалъм да го видя това ЛС все пак?

                        Comment


                          Imperial написа
                          Ами не мога да опредля какъв е проблема. Само нерегистрирани не могат да виждат статиите. Освен нещо с кукитата... пробвал ли си през различни браузъри?
                          По принцип влизам чрез функцията "Помни ме."

                          Изтривал съм си кукитата - да не би да е от там, и съм пробвал като се логна, но без да слагам отметката да ме помни. Логвам се "на чисто", но като натисна линка към статиите - ми отваря втори прозорец със следното съобщение: The Administrator(s) have not granted you sufficient permissions to view the Article Section.

                          А съм логнат!..

                          Пробвах с различен браузър /ОПЕРА/ - пак същата история!

                          Пробвах и от друг компютър - все същият проблем!! :shrug:

                          .
                          ..И кажи ми ти страннико,
                          чувал ли си звук,
                          по- велик от тропота на хиляди коне!!?...

                          Comment


                            Значи, регистрирах ник на български, за да пробвам и влизането е без проблем. Но със стария остава това, което пише по-горе и не се влиза.
                            /?/

                            Comment


                              Никой ли няма някаква идея относно "липсващото ЛС"?

                              Comment


                                Има сума ти липсващи теми с останали призрачни заглавия които не водят на никъде, сигурно и това е нещо такова. Форума вече е на 4 години и за това време няколко пъти сме се местили. Нормално е да има тук-там бъгове.
                                albireo написа
                                ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                                Comment

                                Working...
                                X