Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Технически въпроси що се отнася до портала

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #16
    Не знам доколко ще ви е интересно, но Империала е намерил страшно добър домакин за страницата, не знам физически къде се намира, най-вероятно Голямата Ябълка, обаче средното закъснение от тука до там е 200 милисекунди , ако това нищо не ви говори мога за пример да ви дам ако се пусне сървър на Каунтър Страйк примерно / пази боже /ще може да играеме доста прилично.I`m impressed 8)

    Updated 11:00 Sofia Time:
    Всъщност сървъра, който хоства "Бойната Слава" е в Хюстън, Тексас, и през деня забавянето до там скача, но е повече от поносимо и така /~500ms/.А аз май много на технически детайли го обърнах :lol:
    knowledge is power

    Comment


      #17
      Flash ли чух? Дааа... ми кажи какво искаш и аз ще го направя, и без друго сега нямам особено много неща за правене щот съм малко болен и трябва да си стоя вкъщи. Хм идеи за дизайн... ми той форума по-добре от това сега няма накъде а за страничката на портала малко гъзарски border-чета(червени!) от ония завитите ще му дойдат добре.

      Относно сайтът за пехотно въоръжение мога да помогна малко защото и аз имах същата идея та потърсих материали в нета обаче имах известни проблеми при превода (термини и други такива дето ги няма в речниците) а и само с материали от интернет не става. Моята идея беше за сайт със всички по-известни оръжия(за които мога да намеря нещо) от Първата Световна Война насам ама в повечето сайтове са само характеристики без никакво друго инфо. Е има и някои добри де но те пък са за войната във Виетнам или нещо друго им има...
      <<..........>>

      Comment


        #18
        За термини винаги може да ме питате, що годе съм на ясно с доста неща около преводите...

        Шерлок, да ти кажа взех най-евтиния хост който беше номер 1 в класацията на един сайт
        albireo написа
        ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

        Comment


          #19
          В късния следобед, около 15.30 - 17.00 ч. наше време, просто не може да се работи. Трябват ти по 20 минути, за да се прехвърлиш от форум на форум :cry:
          Si vis pacem - para bellum!

          Comment


            #20
            Това е едно от най-натоварените времена при вас, не мисля че е от самия сървър защото при мене е светкавично всичко. По-скоро идващия трафик към Б-я е доста голям явно по това време.
            albireo написа
            ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

            Comment


              #21
              Ако някой иска да слага където и да е банер към "Бойна Слава", ползвайте тази картинка (надявам се знаете елементарен хтмл

              albireo написа
              ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

              Comment


                #22
                Ами Деймос, много ще ми помогнеш, щото съвсем малко чаткам от Флаш-а, а идеи имам иначе много Трябва да се разберем как ще правим връзката.
                Хауптман, имай предвид къде се намира Хюстън, като за такова разстояние latency-то е добро, повечето от проблемите са докато излезе трафика от БГ.
                Айде хора, да направим това място най-авторитетното в нета :twisted:
                knowledge is power

                Comment


                  #23
                  Ами за Flash-а нямаш абсолютно никакъв проблем всъщност напоследък чета и една книжка за Java Script ама още съм в начален стадий. За връзката ми утре към 10:30 - 11 (сутринта) си пускаш ICQ-то(мойто е 109578942) и ще се разбереме нещо.
                  <<..........>>

                  Comment


                    #24
                    ако ви кажа че се свързах с проф. танкист 8)
                    albireo написа
                    ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                    Comment


                      #25
                      ами кажи ни де :lol: български професор или руски?
                      "Лейкауф, один из высших командиров вермахта, с полным основанием употреблял местоимение «мы»: «мы», немецкие оккупанты; «мы», вермахт и СС, несем полную ответственность за убийства евреев и военнопленных, за голодную смерть многих жителей Украины. " Wolfram
                      Wette

                      Comment


                        #26
                        имах предвид професионален български офицер от танкови войски второ поколение (бивш вече) с доста голям опит и знания. Дано е ползотворна съвместната работа
                        albireo написа
                        ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                        Comment


                          #27
                          Звучи интересно.
                          Абе хора, дайте идея за име на сайт, оръжия, униформи, медали, нещо обобщаващо, с една дума ако може
                          knowledge is power

                          Comment


                            #28
                            ех, как ме заинтригува с този професор-танкист в началото :lol: Ами задължително го доведи на форума, ако се занимава с такива неща. А от военна история интересува ли се или е просто танкист?
                            "Лейкауф, один из высших командиров вермахта, с полным основанием употреблял местоимение «мы»: «мы», немецкие оккупанты; «мы», вермахт и СС, несем полную ответственность за убийства евреев и военнопленных, за голодную смерть многих жителей Украины. " Wolfram
                            Wette

                            Comment


                              #29
                              Супер се интересува и занимава с военна история (е познайте в коя насока ) Само че е много зает и надали ще има време сега да идва на форума.
                              albireo написа
                              ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                              Comment


                                #30
                                Samo iskam da pitam. Dnes imalo li e problemi s portala zashtoto na nqkolkolko puti ne mozah da vlaza a puk drugi puti ne mozeh da otvorq nqkoq tema.
                                http://www.imotisofia.bg/

                                Comment

                                Working...
                                X