Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Снимки от войната.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Искаме!
    Това за английските оръдия при Дюнкерк ми мина през ума.
    Една снимка на еМГето от 60-те години във военния музей в София. Какво
    ли е състоянието на този танк сега?
    Last edited by еМГето; 05-04-2008, 23:26.

    Comment


      Немски войници гасят пожар:

      Comment


        Фелдмаршал фон Рундщед (вдясно) и Зеп Диитрих (вляво) инспектират
        части на дивизията "Хитлерюгенд".

        Comment


          Хайнрих Химлер :

          Comment


            Ето малко и руски снимки за баланс

            Comment


              Аз имам много руски. Не знам защо не са ми интересни. Виждам много пропаганда в тях. Пък и не е само заради пропагандата. Простовато и грубо облечени войници. Охранени офицери. То трябва да си русофил!
              Баща ми казваше, че като дошли на 9-ти септември нашите редници
              изглеждали като офицери пред техните офицери!
              Last edited by еМГето; 06-04-2008, 03:01.

              Comment


                Айде малко цвят и от мен, преди си бях теглил от замунда някакви колекции с цветни снимки за войната, ето малко...

                Comment


                  Втората снимка е супер респектираща и популярна, но нокога не съм знаел какво е събитието. Знаеш ли подробности, Aiwara?

                  А, ето и няколко снимки от мен:
                  GOTT MIT UNS!

                  Comment


                    За съжаление и аз не знам, както казах са от сборна колекция, изтеглена от замунда, нямаше описания

                    Ето още малко...този път флотски

                    Comment


                      Три парадни снимки. Дано не ме обвинят в пропагандиране на твърде чужди за мен идеи! :nut: :
                      GOTT MIT UNS!

                      Comment


                        вие какво, цялата война ли ще качвате?
                        не знам кой ви е подсказал, че така се става уважаван потребител, може би пико1.

                        събитието е от party rally от средата на 30те, мързи ме да проверявам. предполагам от 1934-35-46 г.
                        Малко е дразнещо да се пускат снимки без каквито и да е обяснения. Ако някой има да показва, но и да казва - окей.

                        Comment


                          Док Холидей написа
                          вие какво, цялата война ли ще качвате?
                          не знам кой ви е подсказал, че така се става уважаван потребител, може би пико1.
                          Незнам каква е причината, порадия която си мислиш, че някой качвайки добри снимки цели да бъде т.нар. от теб 'уважаван потребител'. Аз поне нямам нито претенции нито амбиции да бъда нещо подобно.
                          Не виждам нищо лошо в това да се обменя снимков материал за личните архиви на всеки потребител на форума. И още по-малко мога да си обясня защо това те дразни?
                          GOTT MIT UNS!

                          Comment


                            Защото е твърде самоцелно. Яко някой иска да намери нещо, ще го намери. Ако не го намери - ще го поиска някъде.

                            Comment


                              Втората снимка ми изглежда на "Бисмарк".
                              А тук е Паулус като пленник.Този, сочещия е руснак - Александър Бланк.
                              Last edited by еМГето; 06-04-2008, 21:52.

                              Comment


                                Док Холидей написа
                                Защото е твърде самоцелно. Яко някой иска да намери нещо, ще го намери. Ако не го намери - ще го поиска някъде.
                                Значи, Док, ако ти прави впечатление, снимките в тази тема не са произволни сами по себе си. Искам да кажа, че никой тук не поства снимки 'на килограм'. Или са с много добро качество, или в тях има нещо уникално и интригуващо или имат някаква дори художествена стойност.
                                А пък за коментарите- трудно ще се получи това ,което искаш понеже всеки един от нас сваля снимка, която му се струва интересна ей така, просто за архива и не си дава труд да и даде коментар в момента на даунлоудването. Освен това за това сме се събрали тук за да можем на базата на четене и знания да можем определим една или друга снимка за какво се отнася и горе-долу откога датира и за какво иде реч в нея. :tup:

                                еМГето, ако говориш за пост 308, втроа снимка- Да, това е самия Бисмарк в цялата му прелест :38:
                                Last edited by peterpetroff; 06-04-2008, 22:58. Причина: Автоматично сливане на двойно мнение
                                GOTT MIT UNS!

                                Comment

                                Working...
                                X