Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Снимки от войната.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Моя грешка - исках да кажа - втория отляво.

    Comment


      Хъм, без да съм сигурен, но предполагам че не са позволявали на офицерите, които са заедно с Хитлер да носят оръжие, така че това ще да е причината да не го застрелят, може би.

      Comment


        Всъщност доколкото знам няма такава забрана. Би било доста унизително за тия офицери от старата школа
        albireo написа
        ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

        Comment


          http://forum.axishistory.com/viewtop...30&start=0 - 24 страници цветни снимки преди всичко на танкове. 99 %

          Comment


            Шест снимки от един сайт - забварих от кой - иначе щях да дам направо линк.

            Comment


              Вторите три

              Comment


                Май най-гадното в някоя война е да си танкист :cry: :twisted: :tanks:
                Къде и да одиш, къде и да шеташ, не се срами, не се плаши българин да си.

                Никой не е по-сляп от този, който не иска да вижда.

                Войната е много сладко нещо за тези, които не са я виждали.

                Comment


                  Е Шеленберг! Аз точно за такъв се стягам! Много искам да съм танкист ама май съм височък...

                  Знам че е много трудно и въпреки всичко точно такъв бих искал да бъда.

                  Comment


                    Аз си предпочитам сухопътните сили т.е. пехотинец. Защото искам някакво движение, а пък като се забия в някакъв тесен танк не мога никъде да мръдна, а оцелят ли танка имам много малък шанс да оцелея. А при пехотинците има винаги голяма тръпка и никога не е скучно :fire: :mechinf: (е вярно че също е доста опасно ама какво да се прави)
                    Къде и да одиш, къде и да шеташ, не се срами, не се плаши българин да си.

                    Никой не е по-сляп от този, който не иска да вижда.

                    Войната е много сладко нещо за тези, които не са я виждали.

                    Comment


                      Перифразирайки panzerlied танкът наистина става гроб на танкиста. Давам пример. Един от приятелите на Витман и колеги - от една и съща рота - Хелмут "Буби" Вендорф е убит на 14 август. 6 дни след Витман. В танка загиват той радиста и зареждача. Стрелецът който е ранен е пленен. Само шофьора се измъква. А Вендорф после става легенда...

                      Айде да се върнем на темата.

                      Ето една снимчица. Колкото и да е странно обичам B 17.

                      Comment


                        Тази тема я забравихме така че да я посъживя малко
                        Attached Files
                        Къде и да одиш, къде и да шеташ, не се срами, не се плаши българин да си.

                        Никой не е по-сляп от този, който не иска да вижда.

                        Войната е много сладко нещо за тези, които не са я виждали.

                        Comment


                          Цветни снимки от ПСВ (не знам дали тук им е мястото)

                          По моя преценка съм обективен.

                          Comment


                            Мисля че това бяха по-скоро оцветени снимки.
                            albireo написа
                            ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                            Comment


                              Защо не направите тема със същото заглавие в раздела за ПСВ и готово?

                              Comment


                                Цветни снимки от Ирак (не знам дали тук им е мястото)




                                В конце очень тяжелые снимки. Я думаю, что демократию так не установить...
                                "Россия безразлична к жизни человека и к течению времени. Она безмолвна. Она вечна. Она несокрушима..." Томас КАРЛЕЙЛЬ .

                                Comment

                                Working...
                                X