Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Добре дошли

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Добре дошли

    Е това е новия форум. Вече дори и да има нужда да се местим някъде, мога да правя архив на базата данни и да няма повече загуба на информация

    За известно време форума ще е с тази си стандартна обложка, докато приготвя нова и по-съответстваща

    Надявам се активността бързо да нарастне
    albireo написа
    ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

    #2
    Добре дошли

    А честито! Да се надяваме преходът ще мине гладко. Кажи къде да пращам материалите за сайта. А какво остава по въпроса с дизайна? Аз мога ли да участвам или нямам думата?

    Comment


      #3
      сега пък съм бил гост! а какво ще стане със старите звания?
      "Лейкауф, один из высших командиров вермахта, с полным основанием употреблял местоимение «мы»: «мы», немецкие оккупанты; «мы», вермахт и СС, несем полную ответственность за убийства евреев и военнопленных, за голодную смерть многих жителей Украины. " Wolfram
      Wette

      Comment


        #4
        Всичко ще оправя, спокойно

        Аам.....ами пращай материалите (всъщност ти имаш текст да ми пращаш) на мейла

        imperial_friedrich@mail.bg

        колкото за дизайна, ами кажи ако имаш някакви предпочитания по принцип въобще не е задължително сайтовете да са унифицирани, просто ще са тук на едно място, с обща начална страница, иначе самите те който както си ги иска за твоя разбира се че имаш думата ако имаш някакви идеи
        albireo написа
        ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

        Comment


          #5
          ето имаш си титлата обратно
          albireo написа
          ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

          Comment


            #6
            м-у другото, ако искате форума да изглежда като другия, от профила си трябва да изберете схема вместо subSilver, Imperial

            макар че все още не е изчистена, трябва да преработя и бутончетата и тн.
            albireo написа
            ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

            Comment


              #7
              А хаирлия да е

              Comment


                #8
                Не съм ти никакъв ГОСТ, шибаната система не ми приема именцето. :cry:

                Comment


                  #9
                  А сега вече ГО прие :lol: Ша ма прощаваш, начи

                  Comment


                    #10
                    Абе кво става, бе? Като напиша в полето Потребител-Hauptmann, ми връща репликата с аргумента, чеу името е заето. Ако го оставя празно, ме обявявава за ГОСТ :?:

                    Comment


                      #11
                      Добре заварил - както се казва. Дано в новия дом на форума (мрамор, редове дорийски колони и т.н.) да бъдат по-исторически дискусиите и по-рядко да се отклоняваме от темата .

                      Comment


                        #12
                        Hauptmann, imash si registracija. Predpolagam si zabrawil parolata, ta ja smenih na "temp". Kato wlezesh si ja smeni na kakwoto iskash.
                        albireo написа
                        ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                        Comment


                          #13
                          Ха добре заварил и от мене (това винаги ми е звучало глупаво докато не установих че това всъщност е древен поздрав между заварчици :lol и дано не се получи като миналото преместване... Очаквам новия и качествено подобрен дизайн на форума...
                          <<..........>>

                          Comment


                            #14
                            Този път сме наистина амбициозни
                            albireo написа
                            ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                            Comment


                              #15
                              Novoto forumno ime e surer! "Boina slava" mi zvuchi niakaksi po-balgarski i po-podhodiashto, dokato "Fritz's Forum" imashe podvejdashto zvuchene, pone dokato ne vlezesh v nego. Uspeh i po-malko mestenia!

                              Comment

                              Working...
                              X