Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Поредицата: European war

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Поредицата: European war

    Здравейте отново! Аз разцъквам една игра от поредицата European war(Четвъртата версия). Действието се развива през Наполеоновите войни, като има "Conquest" и разбира се "Campaing" (Това са основните неща). Аз я играя от скоро, но ми се струва интересно. Ако вие сте я играли, ще ми бъде интересно да разбера мнението ви за играта. Според мен играта като всяка една се нуждае от подобрения: Цената. Някой единици според мен са надценени и твърде скъпи, други са подценени и твърде евтини. Държавите. Играта (поне така мисля) е с цел алтернативна история. Защо мисля? Защото няколко пъти разбих Франция на "Conquest", но кампаниите по ми харесват. Но е гадно, че на определени периоди не може да играеш с някой страни (Защото са неутрални, но могат да променят войната, поне така мисля, че би трябвало да бъде в една алтернатива). Генералите също ми се струват скъпи, макар че с кампанията събираш пари за тях.
    За мен всичко останало е добре.
    А да - Играта има 84 кампании, 6 военни зони и 6 сценария на "Conquest", 42 страни, 200 генерали, 58 съкровища и наскоро разбрах, че има "Tech tree", но не съм го открил, защото сигурно не съм се ровил достатъчно, над 130 вида единици и изцяло нова система за обща ролева игра и военна система.
    Един век не е нищо повече от 100 години човешка глупост
Working...
X