Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Алтернативни платформи за обсъждане на съвременни теми?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #91
    кало написа Виж мнение
    Питам защо не са на този принцип и темите за съвременно въоръжение, например. Не е трудно там само да се пуска информация, а и това главно се правеше.
    Защото както вече беше споменато (от други) ти ги беше превърнал в рекламен бюлетин за Армата. Нивото на пропагандна боза би повредило всеки гнусометър.

    Comment


      #92
      dibo написа Виж мнение
      форум българска история - темата е само информативна.
      Аха... А кой критикуваше Ник, че се "вторачвал" в технически подробности?

      Моето мнение е по средата на Кало и Торн - факти, факти, но и малко странични приказки. Например, ако само покажа горния пистолет (пост ¹85) интересът ще е по-малък, отколкото ако го аранжирам по малко по-друг начин. Та си мисля нещо от този род би било интересно и не-обидно. Да, не?
      Attached Files
      Никто не обнимет необъятного! - Козьма Прутков
      A який чоловiк горилку не п'є - то вiн або хворий, або падлюка. - Невідомий українець

      Comment


        #93
        Баси, за тази бутилка ти издавам директно админската парола
        XV mile the sea brode is
        From Turkey to the Ile of Rodez...

        Comment


          #94
          От четирите вида "Дон Хулио" този ми е любимият. Добре е да имаш мексикански приятели да ти отворят очите! Маргаритата вече я правя само с нектар от агаве - класика!
          Никто не обнимет необъятного! - Козьма Прутков
          A який чоловiк горилку не п'є - то вiн або хворий, або падлюка. - Невідомий українець

          Comment


            #95
            Добре де, не може ли да отворите Сирия само за Динаин и Райнхарт (от тях се информирах най-добре) . А иначе в БГ наука си има тема и би станало интересно ако главните участници в тукашната имат желание да се преместят там, защото темата във форума ме информираше много по-добре за актуалните събития от която и да е медия.

            Comment


              #96
              Само искам да кажа, че сега оценявам (за пореден път) колко си е хубав този форум. Във форума на Еър груп (където се преместиха Торн, Динаин, Кало и т.н.) е като в лудница (админът си позволява да обижда участниците които не харесва и освен това е долен п******т ). Просто се радвам, че съществуват места като Бойна слава . Пускам похвалното си слово тук, тъй като затворихте темата за оплаквания и похвали.

              Comment


                #97
                Наистина във форума на Еър груп нивото е доста ниско и дразгите са много повече и по грозни от колкото бяха тук! Виждам,че там е назрял сериозен конфликт между Dinain и админа.Админа се е заканил,че скоро ще има бан за Dinain.Давайте да измислим някаква алтернатива,щото се вижда,че форума на Еър груп изобщо не е добър вариант за продължение на темата за Сирия и за другите съвремени теми!

                Comment


                  #98
                  >Единият от админите (не ги знам колко са общо), в интерес на истината единственият модератор там се държи адекватно (разменихме си няколко ЛС), но явно е извън неговите ръце. Не знам какво е станало точно, но от днес не мога да отворя дори заглавната страница, та да видя - забанили са ме по три IP-та май (личен, служебен и телефон), без каквото и да било обяснение или уведомление. Голямо шубе начи, nuclear strike
                  Не ги познавам, но явно положението е по-страшно от предполагаемото и повечето останали там са силно индоктринирани хора.
                  "No beast so fierce but knows some touch of pity."
                  "But I know none, and therefore am no beast."

                  (Richard III - William Shakespeare)

                  Comment


                    #99
                    Аз си направих регистрация там само за да ги помоля да не раздават банове и малко да се закачам с лудия админ но директно ме изхвърлиха и то без причина (имаше само малко сарказъм в коментара ми но без нищо което да нарушава добрия тон). Dinain, ще те помоля, ако не е проблем да съобщиш като намериш ново място за коментиране на войната, защото си ми ценен източник - от коментарите ти получавам синтезирана информация за събитията без да се налага да се ровя в 1000 медии и в туитър. Същото важеше за тукашната тема като цяло и наистина ми е жал че е затворена.

                    Comment


                      SPARTANEC написа Виж мнение
                      Само искам да кажа, че сега оценявам (за пореден път) колко си е хубав този форум. Във форума на Еър груп (където се преместиха Торн, Динаин, Кало и т.н.) е като в лудница (админът си позволява да обижда участниците които не харесва и освен това е долен п******т ). Просто се радвам, че съществуват места като Бойна слава . Пускам похвалното си слово тук, тъй като затворихте темата за оплаквания и похвали.
                      Кало вече сере в поне два форума - на сп. "Аеро" и на "Криле"...
                      "Я знаю, что после смерти на мою могилу нанесут кучу мусора. Но ветер Истории безжалостно развеет ее"
                      И. В. Сталин

                      Comment


                        Тая тема още малко месец ще направи. Досега да бяхте пуснали един форум за десет лева месечно, да бяхте събрали потребители и да пишехте вече на пълна пара. Единия пише кратка история на конфликтите, другия пуска шапката за дарения и така А то - само рев и сълзи, като някви моми...

                        Comment


                          Прав си Кухулине,обаче трябва да си изберем и модератори,все пак трябва да има и контрол!

                          Comment


                            Кухулин написа Виж мнение
                            Тая тема още малко месец ще направи. Досега да бяхте пуснали един форум за десет лева месечно, да бяхте събрали потребители и да пишехте вече на пълна пара. Единия пише кратка история на конфликтите, другия пуска шапката за дарения и така А то - само рев и сълзи, като някви моми...
                            На масите им липсва инициативност и нямаме вожд който да ни поведе

                            Comment


                              Пробвам нещо и никога не съм имал идея да правя нов форум, това е от Лукаваго.
                              А незнайно защо някой мисли, че става дума за пари - аз давам повече пари за цигари месечно от някакъв си форумен хостинг за цяла година, айде стига смешки.
                              "No beast so fierce but knows some touch of pity."
                              "But I know none, and therefore am no beast."

                              (Richard III - William Shakespeare)

                              Comment


                                Като цяло, проекти с бюджет имат доста по-сериозни перспективи от проекти без бюджет. И тук става дума за принципни предимства, не за някаква конюнктура. Писано е много по въпроса, всеки икономист би следвало да е наясно. Разбира се, бюджета си има и недостатъци.

                                Иначе, аз на пушачи принципно нямам доверие

                                Comment

                                Working...
                                X