Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Евро 2016

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #16
    УЕФА защо само руската федерация заплашва.Аз пък
    толкова кадри с вилнеещи английски фенове видях, а изявления няма.
    Политизацията не я правят толкова феновете, колкото медиите и УЕФА.Ако не се обръщаше толкова внимание на насилието и полицията си вършеше работата, всичко щеше да отмине.
    Щом руски фенове успяха да вкарат бомбички и факли в стадиона...

    Comment


      #17
      Няма нужда от тия излишни русофилски манипулации.И английската федерация също си е предупредена от УЕФА.

      И ако българския сайт не му вярваш-те ти и английски вестник-
      Няма как да изгрее слънце,ако преди това не е имало нощ.Голямата депресия ражда най-големия злодей на всички времена-Хитлер.Но ражда и гении като Айнщайн и Чаплин.Примерно без втория нямаше никога да разберем че Живота е също толкова неизбежен,колкото и Смъртта!И все още вярвам че гениите са повече от сатрапите...

      Comment


        #18
        На една крачка от заключване е. И без това тази тема не е топична, ам хайде чешете си езиците. Аз не се интересувам от футбол, но мога да приема че вие се интересувате. Тогава говорети си за футбол, а не пак -фили и -фоби.

        Мечока - с три от четирите крака си вън.


        thorn

        Средновековните църкви в България

        Comment


          #19
          Ами след като цитирам "не се интересуваш от футбол"-значи и няма как да разбереш че поста му е грубо тролски.
          А аз просто съм му отговорил.
          Всеки който се вълнува малко или много от футбол знае че заплахата на УЕФА беше конкретно към Англия и Русия,а не само към втората.
          Аз се интересувам малко,тия дни ме е налегнала доста работа,така че последния мач който изгледах на това Евро беше тоя на откриването(сиреч преди 5-6дена).Въпреки това на два пъти ми мина покрай ухото от новини по телевизията тази новина че заплахата е към конкретно тия две държави...
          Дори и да не гледаш спортните новини-то въпросните битви по улиците ги дават и в "обикновените" новини.
          Да,случката е съвсем дребна,но просто прекалената русофилия дразни.Тук(а и не само тук-в бая голяма част от бг-интернет пространство)има буквално орди от хора които дебнат секи удобен момент да намекнат нещо за Русия,да подемагостват за нея,да пуснат някакъв манипулативен коментар издалеко обясняващ колко е голям съветския слон или колко е онеправдана Матушка.
          Ако пуснеш тема за плодове и зеленчуци-бас ловя че така ще се завърти дискусията че до едно 5-6поста ще се стигне до редовните клишета "българското земеделие пропадна щот подкрепихме санкциите срещу Русия" или "заради пустата демокрация и ЕС изтървахме ония източни пазари на които продавахме гнили домати и цигари Стюардеса".
          А уж сме исторически форум па никой няма да спомене за зеленчуковата градина на Диоклециан.
          В това първенство участват 32 държави.Русия е една от сравнително слабите страни във футбола.След още един кръг-вероятно и ще си стяга куфарите.А сега преброй колко пъти ОБЩО са споменати останалите 31 държави и ще установиш че общо всичките 31 са споменавани по-рядко от Русия.Туй според теб нормално ли е?
          Ся ти си русофил и явно това не ти прави впечатление,но аз съм неутрален и мене поне ми се вижда тъпо-станахме по-големи русофили от руснаците...
          Колкото до краката-не мойш ме уплаши грам-проксита,впни,торове-с лопата да ги ринеш...Ай да не се сумразваме за нищо,няма смисъл...
          Няма как да изгрее слънце,ако преди това не е имало нощ.Голямата депресия ражда най-големия злодей на всички времена-Хитлер.Но ражда и гении като Айнщайн и Чаплин.Примерно без втория нямаше никога да разберем че Живота е също толкова неизбежен,колкото и Смъртта!И все още вярвам че гениите са повече от сатрапите...

          Comment


            #20
            Thorn написа Виж мнение
            На една крачка от заключване е. И без това тази тема не е топична, ам хайде чешете си езиците. Аз не се интересувам от футбол, но мога да приема че вие се интересувате. Тогава говорети си за футбол, а не пак -фили и -фоби.

            Мечока - с три от четирите крака си вън.
            Това хубаво, ама прегледай по-горните коментари, където акцентът не е какво става на терена, а какво става извън него и в част от тях има зле прикрита възхвала на поведението на руските хулигани:

            "А такива грандиозни битки станаха в Марсилия - 200 руснаци срещу 20 000 англичани."

            "Днес, из родната преса, се появи информация, че руските биячи не са традиционни фенове, ами "зелени човечета" маскирани като футболни запалянковци. Разни хора виждат разнообразни неща на всякакви места."
            В този случай, явно пишещият не е отчел, факта, че според руски анализатори, сред руските агитки, има групи обучени хулигани, под закрилата на властта, използвани за лесна разправа с опозицията. Какъв е проблемът такива да са целенасочено пратени за да провокират безредици?

            Така че, хубаво е преди да удряш секири, първо да се огледаш дали удряш на единственото правилно място

            Comment


              #21
              Торн, удряй катинара!

              П.П. Фобиите са страшен проблем тук
              Сънят е слаб заместител на кофеина!

              Comment


                #22
                Окепазихте и тази тема.



                thorn

                Средновековните църкви в България

                Comment

                Working...
                X