Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Тактически велосипедизъм

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Тактически велосипедизъм

    Gaden Gogi написа Виж мнение
    Иначе до златните е кеф, особенно след като се подмине бялата вода
    Click image for larger version

Name:	1.jpg
Views:	1
Size:	260.0 КБ
ID:	558270

    Поздрав за Гоги и другите муджахиди, aлхамдулиллях

    #2
    А кой от вас да се е велосипедирал на витоша 100? Ай да направим отбор, а?
    Навил съм досега двама да участват в ултрамаратона за скороходци (с мен трима стават), ако иска някой бисеклитист тука също да се включи за състезанието по колоездене (там има две дисциплини - за скороходци и за колоездачи)? .... За юни 2016 година става въпрос.

    аллаах акбар
    Анархист-Диктатор

    Comment


      #3
      Като дойде лятото, ще му мислим. Дай първо зимата да изкараме, да навъртим 1-2к на минусови

      Comment


        #4
        Минусовите са за автомобили. Аз поне съм : стар,дебел и мързелив човек и карам колело за кеф, не за спорт, не по нужда...ама нещо ен мога да ис намеря снимките.

        Comment


          #5
          Е то така де, за кеф. Има различни видове кеф Иначе, аз също съм стар и дебел. 115 кила съм в момента. А пък за мързел да не говорим, там съм шампион

          Comment


            #6
            намерих малко
            Click image for larger version

Name:	DSCN1395.jpg
Views:	1
Size:	948.8 КБ
ID:	548494Click image for larger version

Name:	DSCN1443.jpg
Views:	1
Size:	1.01 МБ
ID:	548495Click image for larger version

Name:	DSCN1401.jpg
Views:	1
Size:	950.2 КБ
ID:	548496

            Comment


              #7
              Кухулин написа Виж мнение
              Има различни видове кеф
              при такива температури се иска твърде сериозно опаковане за да говорим за кеф, и дори с маска пак ще се надишам със студен въздух. Сега кефа е да думнеш камината на макс и да гледаш студеното през прозореца...или пък някъде на спа да се топнеш в топла водичка и наоколо да вали снежец.

              Comment


                #8
                Gaden Gogi написа Виж мнение
                при такива температури се иска твърде сериозно опаковане за да говорим за кеф, и дори с маска пак ще се надишам със студен въздух. Сега кефа е да думнеш камината на макс и да гледаш студеното през прозореца...или пък някъде на спа да се топнеш в топла водичка и наоколо да вали снежец.
                Абе сложна е темата. Студения въздух е опасно нещо, но ако го овладееш, ставаш стомана. Дишаш и си свиркаш. А пък камина, спа, те си вървят в комплекта

                Снимките са супер!

                Comment


                  #9
                  просто не мога да намеря другите, а ме мързи да ги свалям наново. Иначе много хубави гледки има към Снажанка от Мечи Чал и от пътя към Перелик.

                  Иначе студеният въздух е овладян успяшно с хубава дограма и мощна камина

                  Comment


                    #10
                    Click image for larger version

Name:	001.jpg
Views:	1
Size:	130.1 КБ
ID:	548497Click image for larger version

Name:	002.jpg
Views:	1
Size:	129.1 КБ
ID:	548498Click image for larger version

Name:	003.jpg
Views:	1
Size:	89.0 КБ
ID:	548499
                    още няколко намерих, средната е изглед от Мечи Чал към Снежанка, мисля към 400 метра е денивилацията от курорта+ още към 100 спрямо хотела който харесваме и който е малко над студенец по пътя за кулата.

                    Comment


                      #11
                      Опасни сте. Аз засега си карам само в града (работа/вкъщи) и, подобно на Гоги, не си падам по времето, когато пада сняг. Пък и велосипедчето ми си е простичко, само за такова каране. По планините се качвам само в качеството си на пешеходец. Не е ли неприятно нагоре по пътя заедно с колите?

                      Comment


                        #12
                        В града няма условия...освен там където на мене ми трябва По парковете став ано таме голяма гмеж, и няма много интересни неща за зяпане, повечето девойки който крат/бягат твърде силно им личи защо го правят. А по планините е готино, и има интересни неща за хапване. Жената много обича, отделно има сума тревички които тя обича да бере. Даже специално и купихме кошница за да си ги събира.За съжаление планините близо до Шопландия не са толков априятни, а до Пампорово е далечко.
                        По морето също е готино, леки дрешки, хваща се тен, при подходяща скортс е прохладно. На Златни д акажем от пристанището до Журналист? жъп-жъп, и края на едната посока- рафи Но планината е по-приятна.

                        Comment


                          #13
                          То ако е за манджа, на пазара в Долни Богров кви кюфтета праят, не е истина Ама работи само в неделя Горе на Кремиковския манастир също не са лоши кюфтетата, а и баира не е кой знае какъв. Иначе на Витоша, последно Кольо на Златните вареше много готина чорба от дива патица, но нещо му свършиха патките

                          Comment


                            #14
                            Не манджа а Рафи, жената най-лесно с това се подкупва Отделно велосипедиртането е оправдание да се ядат вредни и калорични неща.

                            Comment


                              #15
                              Много зависи как се кара. Ако гориш 4000 килокалории на излизане, може и трябва да се яде всичко, що мърда. Но ако гориш по 400, не е много добре. Тогава наистина се получава тоя ефект.

                              Има един пич, Durianrider, заслужава си да го преслушаш, ако те интересува темата. Той чат-пат яде по 30 банана на ден, ама ги докарва до 8000 килокалории в педалите Разбира се, има стотици други системи.

                              Comment

                              Working...
                              X