Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Тактически велосипедизъм

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #31
    това си е ясно време, аз онзи ден към полунощ погледнах през прозореца, все едно нямаше град доло, едно бяло мъгливо петно..мъглата още не с ебеше качила до нас....също така констатирах че зимата трябва с нещо друго да се смазва колелото, не ми работеха добре скоростите и леко тегаво се въртеше.

    Comment


      #32
      Gaden Gogi написа Виж мнение
      също така констатирах че зимата трябва с нещо друго да се смазва колелото, не ми работеха добре скоростите и леко тегаво се въртеше.
      Абе зимата си се върти тегаво Понякога човек се чуди маслото ли му е гъсто, гумите ли са му меки, а пък бедата е в биохимията. Иначе масла всякакви, но смазката за фина механика и шевни машини върши отлична работа.

      Comment


        #33
        другите фактори отделно, аз примерно с маск ане мога да поема достатъчно въздух, отделно зимният екип е доста по-ограничаващ от летният...но пък приличам ан нинджа..в понеделник така се изръсих в офиса и охраната даде на заето

        Comment


          #34


          Я да видим, някой ще познае ли откъде снимам
          Attached Files

          Comment


            #35
            От около 10 километра от Копитото А вече точно откъде не е много ясно. Манастирски Ливади? Иначе кулата се вижда по подобен начин от прозореца ми в Света Троица, обаче ги няма поляните
            This is my signature. There are many like it but this one is mine.

            Comment


              #36
              10 км са от нас до Копитото бе, недей така Тая поляна е на 2 км от кулата и около 200 м по-ниско. Много готино местенце, много популярно през лятото. Жокер: до нея има(ше) хижа със същото име.

              Comment


                #37
                Е то да е една хижа на Витоша...има и такива дето по картите ги няма
                This is my signature. There are many like it but this one is mine.

                Comment


                  #38
                  Тая на картите я има, на терена я няма. По-точно има една грозна гледка на нейно място. Иглика е хижата, Игликини поляни и се вика на тая ливада.

                  Comment


                    #39
                    Наздраве, пияници

                    Attached Files

                    Comment


                      #40


                      Comment


                        #41

                        Comment


                          #42


                          Нее

                          Comment


                            #43


                            Машина

                            Comment


                              #44
                              Кухулин написа Виж мнение


                              Машина
                              Ами нормално

                              Comment


                                #45
                                Много ми е интересно, ако вземе тук да стане -50, колко ли народ ще се гътне от ментаци. Има да смучат якорудка до посиняване

                                Comment

                                Working...
                                X